Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość do KUUUUUUUUUUU
Ja teraz bardziej rechoczą niz jak mam orgazm. Ale mój facet nieudacznik i nie mam przy nim orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
@do KUUUUUUUUUUU kurwa przstan bo ja tez zaczynam wyc tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
"do Holandii szmat drogi , moze i tak, okolo 6 godz , od nich okolo 9 godz , do Niemiec 3 godz. " to powiedziala cowiedziala uposledzona dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
przeciez mowie kurwa ze widzialam Madzie wczoraj z nowymi rodzicami w Kolonii przyjechali na sankach z reniferem na przodzie i flaga polska oraz z transparentem : "jestem porwana Madzia i jade do Holandii "..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest juz cos
W niedzielę w mysłowickim hotelu Trojak przy ul. Stadionowej detektyw Rutkowski przedstawił pierwsze efekty swoich działań. Jego wywiadowcom ściągniętym do Zagłębia z Krakowa i Łodzi udało się m.in. przekazać w ręce policji ukrywającego się mężczyznę i jego partnerkę, parę bardzo ważnych świadków - sąsiadów rodziny z ul. Floriańskiej w Sosnowcu, którzy ukryli się przed policją, by uniknąć przesłuchań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotrczek
Kurwa już to wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie jest dziwna
To już bylo wklejone na poprzedniej stronie. Nie wiadomo czy to "jest coś" czy kolejny trik żeby nie bylo ze Krzychu nic nie robi bo nie wie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intuicja i wiedza
jestem przekonana że to sfingowane porwanie - albo przez 'górę', i policja robi co się im każe, albo przez rutkowskiego - bo się wypromować i zareklamować na nowo trzeba, albo jakies układy mafijne, cele zarobkowe itd. biorę również pod uwagę sektę i to, ze tylko rodzice maczali w tym palce. ale coś bezwzględnie jest na rzeczy i to bardzo podejrzana sprawa, która spotkała podejrzanych ludzi. przekonamy się - albo i nie... i sprawa przyschnie ale nie wierzę w to, co nam media wmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co to nie wychodzą
do tych co to nie wychodzą i jeszcze pytanie: Czy wy macie wszystkie dostęp do akt śledztwa? Rutkowski wam je pokazuje i konsultuje co robić? Bo wszystko co wiecie, garkotłuki je ba ne, wiecie z mediów. Jeszcze zeby jedno z drugim umiało czytać, to by było dobrze. Dziś pierwszy raz wypowiadały się osoby które mają na ten temat największą wiedzę. Może warto odłożyć super expres i fakt i poczytać na kiblu coś bardziej wiarygodnego i na poziomie?? A jak was to pzrerasta, to może chociaż ulotkę na puszce po mleku? Przynajmniej szkody z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co to nie wychodzą
do tych co to nie wychodzą ja się zastanawiam, gdzie to bydło, piszące, ze po 17 się nei wychodzi z dzieckiem, mieszka. Ja rozumiem, na wsi po 17 już kury śpią, jajka wyzbierane, świnie napasione. Można iść spać. Ale hellooooo w mieście wschód i zachód słońca nie determinuje życia mieszkańców. Ludzie wracają z pracy, bo większość firm nie zamyka się, jak obory, po 17. Trzeba odebrać dzieciaka od niani, ze żłobka , bo wyobraźcie sobie, ludzie pracują, a nie siedzą na d**ach cały dzień, przed kompem i czekają aż mąż przyniesie 50 zł i da na podpaski. Wychodzenie o takiej porze jest NATURALNE . To nie był środek nocy, tylko pora, gdzie ulice miast, zaczynają dopiero się zaludniać. 20:41 [zgłoś do usunięcia]do tych co to nie wychodzą i jeszcze pytanie: Czy wy macie wszystkie dostęp do akt śledztwa? Rutkowski wam je pokazuje i konsultuje co robić? Bo wszystko co wiecie, garkotłuki je ba ne, wiecie z mediów. Jeszcze zeby jedno z drugim umiało czytać, to by było dobrze. Dziś pierwszy raz wypowiadały się osoby które mają na ten temat największą wiedzę. Może warto odłożyć super expres i fakt i poczytać na kiblu coś bardziej wiarygodnego i na poziomie?? A jak was to pzrerasta, to może chociaż ulotkę na puszce po mleku? Przynajmniej szkody z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona3003
RODZICE MAGDY SA WINNI, WKRÓTCE SIE O TYM PRZEKONACIE.. POWIEDZIALABYM BAAAARDZO WKRÓTCE :) NO TO CO.. MILEGO WIECZORU ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do tych co to nie wychodzą
Bravo Nic dodać, nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do tych co to nie wychodzą
ilonko jestes brzydką grubą złośliwą kurwą, której nikct nic chce. chłopa nie masz, bo sama przed kompem w nd w nocy to sie realizuj dalej kurwo szmato jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
ilona idz dziwko z night clubu wypierdalaj kurwo :-O 🖐️ mam nadzieje ze cie tez w tym zyciu tragedia tego stopnia trafi piiizdo i wyladujesz w kamienicy nieudacznikow szmato jebana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latooo
Ale wy tu reprezentujecie poziom..gratulacje! co za lacina ,patologia nie ma co robic tylko cala dobe na kafie,,do roboty zwlaszcza ty KUUUUUUUU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podli ludzie z niektóryc
jak można tak w takim nieszczęściu oskarżać,wyzywać rodziców ? wlłaśnie oglądałam ich zdjęcia na NK i wyglądają na sympatyczna parę to raz a po drugie jak ona ma wyglądać teraz? kto dba o wyglad? dopiero było by dziwne gdyby mamusia na konfernsję przyszła odstawiona i odmalowana ale z niektórych to istne tłuki mam nadzieję,że nigdy rodzice tego nie przeczytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
do latooo wiesz co kurwo? od 25 lat mieszkam w Niemczech moi niemieccy sasiedzi i ludzie w pracy jak slysza kurwa i ja pierdole to wiedza ze JA ide. kapejszyn? ale jakos nikomu to nie przeszkadza i nikt mi o patologii o poziomie i patologii nie pierdolli. tak samo potrafie stanac w kasie wkolejce i przeklinac po polsku. nikomu to nie przeszkadza. ale powiem Tobie cos dziwko! ja sie nie nasmiewam z ludzich tragedii ! ja nie osadzam ludzi po ich oczach czy spojrzeniach niby jak im si brzydko z oczu patrzy! a juz w ogle nie uwazam nikogo za nieudacznika kto mieszka w kamienicy! oraz nie osadzam rodzicow Madzi za porwanie! bo ja mam serce w sobie! a czy kurwa przeklinam czy nie to nie ma tu nic do rzeczy! w koncu tak mnie nauczono w Polsce swietojebliwa idiotko! a o moja prace sie nie martw..koledzy w pracy i szef do kurew i choojow przyzwyzajeni.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co to nie wychodzą
do kuuuuuu - ziomal, normalnie żółwik za tekst ze jak niemcy słyszą ja pierdole to wiedzą że idziesz :):):) Normalnie micha mi się cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co to nie wychodzą
ja mieszkam w apartamentowcu a sąsiedzi mają w zwyczaju wory ze smieciami i brudne trepy na wspólny hol wystawiać, więc ja bym nie uogólniała z tymi kamienicami ;) Codziennie widzę co jedli na obiad i kiedy sąsiadka ma okres, bo podpaski pozwijane z wora prześwitują, moga bym im kalendarzyk prowadzić. To dopiero patologia i wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych co to nie wychodzą
widzę temat zszedł na urządzanie wnętrz. dywan na ścianie wam się nie podoba. A wy co macie na ścianach? Obrazy wielkiego artysty szwedzkiego IKEI po 9,99 za sztukę z wyprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja peirdole ale zjazdy
leze i kwicze w pol na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
:-)do tych co to nie wychodzą :-) :-) co dla Polaka patologia to dla Niemca poziom :-) tylko zeby szczerza jak slysza "kurwa" i "ja pierdole" :-) bo ludzie na calym swiecie lubia ludzi autentycznych a nie kurwa jakies paniusie ktore pierdola o Slazku, Sosnowcu i ze kurwa to juz calkowita patologia.. ja sie przynajmniej identyfikuje i nie ukrywam skad pochodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca gabi
Zabawne jestescie! skaczecie sobie do oczu, a prawda jest taka, że wiekszości społeczeństwa to dziecko niewiele obchodzi. Zdarzyła sie tragedia - trudno! Ale nikt tego ani tak nie śledzi ani nie zaprzata sobie tym specjalnie głowy. ZROZUMCIE TO WRESZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
dziecko sie znajdzie i wszystko bedzie dobrze 🖐️ ale duzo osob chcialoby atrakcji...satanistow...buuuuuuuuuh. ale nie bedzie i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jeszcze raz przeczytam
do jutra, w nocy jak mniemam kilka z was będzie miała ciekawe wizje i przeczucia. Nie mogę się doczekać. Ja w każdym bądź razie mam nadzieję że jutro temat będzie nie aktualny bo mała się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
uuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł noł
rozwala mnie wasz sposob oceniania innych. Znajac zycie polowa z was ma w domu stare meble a udajecie nie wiadomo kogo. Tu na kafe wszyscy zarabiaja kokosy, oczywiscie do wszystkiego doszli sami, studiowali na dwoch kierunkach, pracowali na 3 etatach itd.. I jakim prawem piszecie, ze matka wyglada na taka, co sama cos dziecku zrobila? Jakie to niby sa cechy wygladu? Nos? Kolor oczu? Ksztalt ucha? Smieszni jestescie z tym ocenianiem po wygladzie. MAm nadzieje, że Madzia znajdzie sie cala i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooonnnaa
Nic się nie zmieniło?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latooo
KUUUUUUUU to pewnie na ulicy pracujesz..pozdow kolezanki po fachu!Reprezentujesz nie zly poziom,wspolczuje calej Poloni w Niemczech ze taka poatologia musza sie wstydzic,przez takie szmaciary ja Ty Polakow mierzy siata sama miara,bleee, na mnie zadnego wrazenia nie robisz mozesz sobie pisac co chcesz a patologie powinno sie odizolowac od spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×