Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość no i mialas racje!
od samego poczatku kazdy normalny czlowiek czul, ze to sciema. smiac mi sie chce z tych idiotek co tak zaciekle broniły 'mamuni" Madzi i tępiły kazdego kto poddawał w watpliwosc historie z porwaniem. Ja tez od 1 dnia wiedzialam ze jest winna ona i Bartłomiej. Kto wie czy on nie bardziej, mysle ze jeszcze o nim uslyszymy. Za duzo juz widzialam takich spraw zeby miec wątpliwosci. Zjadlam zęby na podobnych historiach i nikt mi nie wmowi ,ze na lekach czy nie na lekach rodzice mogą tak olać porwanie lub smierc dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihas
matko jakim trzeba byc zwyrodnialcem zeby ta postapic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/temat/sprawa-madzi/nowe-dowody-w-sprawie-smierci-madzi,1,5380269,wiadomosc.html znalazłam coś takiego z 28.12... pomijając bykole to jeśli prokuratura rzeczywiście ustaliła w ten sposób wersję wydarzeń to są totalnymi tumanami! Dziw, że Bartuś gmerał na facebooku o godzinie 17.50... poza tym wg niektórych kryminologów dziecko nie żyło już wcześniej. Głupia Kaśka nie byłaby w stanie zorganizować mordu i ukrycia ciała w godzinę- nie ma takiej opcji. Bartek ma z tą sprawą więcej wspólnego niż się tej całej pożal się Boże prokuraturze wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×