Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość dsfghjkl
A ja mysle ze poszla na organy, jakiejs bogatej matce urodzilo sie niepelnozdrowe dziecko i potrzebuja czesci, Powinni sie zabrac za szpitale gdzie i kto jakie czesci potrzebuje w krotkim czasie i gdzie byly prowadzone operacje na dzieciach po DNA dojda do dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeśli wersja matki jest prawdziewa, czyli zaatakował ją mężczyzna i on też porwał dziecko to na 99 % Madzia jest po za granicami kraju. A po co sprzedaje się dzieci ? Bo rodzicom nie chce uczestniczyć się w żmudnych procesach adopcyjnych, lub z jakiś powodów nie mogą dziecka adoptować. Mają kase - kupują, zapotrzbowanie rośnie, interes kwitnie. I to nie są bajki tylko procedery znane na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikjuisiuku
Wogole w tej sprawie jest wiele niejasnosci - raz ojciec dziecka mowi ze zone znalazła sąsiadka, gdzie indziej mówią ze przypadkowy przechodzien.. Raz ze był u dziadkow i czekal na zone a gdzie indziej babcia dziecka wypowiada sie ze matka Magdy miala ja podrzucic dziadkom na wieczor aby młodze malzenstwo moglo spedzic troche czasu sami bez dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiia
DNA tylko przez krótki okres mogą znaleźć ( po przeszczepie), później już jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia229
ja wczoraj wracałam o godzinie 19 ze synkiem 2-letnim z Rossmanna,i co tez jestem złą matką bo niby chodze z dzieckiem wieczorami??? ludzie,troche rozumu a na nk równiez nie mam ani jednego zdjecia ze synkiem bo i po co? jestem tego zdania,ze to mój profil to raz a dwa jakos nie lubie wlepiac zdjec dziecka do sieci bo i po co??? mam kolezanke,ma profil na nk i ani jednego swojego zdjecia tylko na kazdym zdjeciu jej dzieci a to jak jedza ,a to jak srają a to jak sie kąpią MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze sie znajdzie cała i zdrowa. Jeśłi natomiast sie nie znajdzie to zycze jej aby trafiła do jakiejs kochajacej rodziny. jest malutka więc dla niej to bez znaczenia. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż trafic jako dawca organów, zabawka dla pedofili czy, zakładnik jakiegos chorego psychicznie człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikjuisiuku
A tak wogole to ogladajac pierwszy raz informacje o zaginieciu Madzi to wzięłam dziadków za jej rodzicow... na marginesie bardzo mlodzi rodzice i dziadkowie równiez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wyglada monitoring w Sosnowcu ale porywacz wiedział co robi. No i ukradł dziecko biedakom czyli 100% pewności ze będą zdani tylko na policje. jakby porwali komus bogatemu to napewno zatrudnił by najlepszych ekspertów i detektywów. Taki np. Olewnik robi co chce w sptrawie syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafia229
aczkolwiek uważam,ze trzeba sie baczniej przyjrzeć rodzicom Madzi-to co mówią ani kupy ani dupy sie nie trzyma,chyba,ze są na jakich prochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne że dzieci giną
tylko w patologicznych rodzinach każda historyjka o ginących dzieciach to albo patologia z ósemką dzieci, albo jacyś nienormalni, albo konkubinaty albo pary kóre ledwie same są pełnoletnie jakoś nie słyszy się by w normalnych rodzinach dzieci błądziły same po lesie, zagryzał je pies lub zostały porywane mnie wystarczyło zobaczyć tych rodziców i dziadków by widzieć że to nie jest normalna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domikjuisiuku
ona ma 22lata a nie 16 i co ma do tego ,że młoda a jakby miała 40 to zmienia to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie nie osądza/
jcietak łatwo. Ja niedawno miałam rozmowe w sprawie pracy o godz 19! Moze Kasia szła na taka rozmowe tylko chciała zostawic małą u swojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle, ze pierwsze zeznania mogłyby eychwycic jakies nieścislości i dobrze przeprowadzone przesłuchanie docisnełoby ich do muru. szkoda że sprawy od początku nie prowadziła komenda wojewódzka tylko jakis podrzedny posterunek. teraz rodzice moga zwalic na szok i dopracowac zeznania - zakładając, ze brali w tym udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne że dzieci giną
nie no to nic dziwnego że to pierwszy taki przypadek w Polsce że porywa się niemowlę i no i przypadkiem akurat tak młodej matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjkl
rodzina jak kazda inna w polsce, a wszystkich szczegolow policja i tak nie poda dla dobra sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zamiast biadolić
"rodzina jak kazda inna w polsce taaaa w każdej innej rodzinie też wnuka utrzymują dziadkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Rutkowski jej szuka
to jestem spokojna , ze ona sie znajadzie :) Wspolczuje rodzicom i dziadkom, jak dla mnie to oni sa normalna rodzina. Wy tylko tej patologii tak wypatrujecie a ciekawe jakie wy jestescie. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znajdą jej
albo już nie żyje albo już dawno wywieziona za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Rutkowski jej szuka
dziwne że dzieci giną nie no to nic dziwnego że to pierwszy taki przypadek w Polsce że porywa się niemowlę i no i przypadkiem akurat tak młodej matce" Podaj chociaz jeden przyklad . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli Rutkowski jej szuka
nie znajdą jej albo już nie żyje albo już dawno wywieziona za granicę" Ty juz wiesz wiec idz na policje i powiedz bo oni nie wiedza. :D Ale idiotki tu siedza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuj9ol0
Sami pochodzicie z patologicznych rodzin a powiedzcie mi co robią wasze dzieci ?? zostawiacie je po rodzicach siedzicie całe dnie na kafeterii a co z dziećmi takie z was wielce mamusie a nie możecie iść i pobawić się z dzieckiem wy to dopiero jesteście PATOLOGIA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjkl
moglo spotkac kazda z was modlcie sie zeby los sie nie obrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
swoje przemyslenia zostawcie dla siebie. tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =75256GVFG
WOW wy jesteście lepsze niż Rutkowski zamiast siedzieć z tyłkami w domu i czekać aż mąż da wam łaskawie pare gorszy to zatrudnijcie się w jakimś biurze detektywistycznym albo idzcie na policję i zgarniecie 100tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
wlasnie! idzcie na policje ze swoimi przypuszczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
postawcie sie w jej przypadku matki; oby was to nigdy niespotkało; mi aż płakać sie chce jak pomyśle jak to dzieciątko musi płakać;' błagam niepiszcie że ona już jest za granicą!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jy5tyet
Nie rozumiem czego mamuśki wy se burzycie jak ktos wam mówi prawdę... Jestem przekonana w 99% że dziecko nie żyje i zginęło z rąk swoich rodziców - o czym wszystcy się wkrótce przekonamy. Policja tez na pewno bierze taką opcję pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pierwsze co sie nasunelo
jak usłyszałam ze skonczy sie jak sprawa Michałka, matka taka cierpiętnice grała, jaka tragedie robiła, i w końcu pękła że sama zleciła zabicie dziecka bo ją wkurwiał , za dużo tu sprzecznych zeznań , rodziców, można być w szoku, ale podstawowe rzeczy powinno sie wiedzieć, choćby po spisie połaczeń w komórce, a nie mówić sprzeczznie , oobym się myliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małego synka :)
jy5tyet skoro tyle wiesz, to czemu nie idziesz z tym na policję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×