Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość umndra
ogladalam nagrania, wiec to slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w sieci 546
nadzieję zawsze trzeba mieć, ale niestety w takich przypadkach tylko szybkie działanie może dać efekty. Pomyślcie ile czasu już upłynęło od porwania zanim Policja przyjęła zgłoszenie, zanim przyjechała na miejsce,spisała papierki...to już było o dużo za dużo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko już jakieś spiski... :o a w 6 sek. słychać strzały! :o.. brak słów na was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w sieci 546
Bardzo współczuję rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafesreu
xmetaxa to nie szczały toś to ty żeś się spierdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzjcie sprawy
nie przesadzjcie sprawy , ja co prawda na jem miejscu rzucilabym sie z mostu i ryczałam 24 na dobe bo tak reaguje, ale kazdy człowiek jest inny, chociaż matka Michałka co utopiłi go w Wiśle tez do konca zaprzeczała i udawała cierpięciącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umndra
ale poczytaj, to co zacytowałam wcześniej.. jak wiele rzeczy jest zagadkowych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umndra
nie ma już nikogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAMY MADZI
głos jej drży slychac nie jest bez emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber2456788
a ja powiem wam ,że ogladałam zdjecia ojca na facebooku i zdjęcia mamy na nk i co mnie bardzo zdziwiło to ,że nie mają zdjec swojej córki ojciec dał tylko zdjecie z apelem o pomoc a matka ma tylko zdjęcie z 1 usg a przecież jak urodzi sie dziekco to się chcesz pochwalić i dajesz zdjęcie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeeerma
Napewno sie znajdzie. robi sie ciepło to napuchnie i wypłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielskooooo
dziwne troche ze z 6mc dzieckiem poszla na spacer o 18 jak juz zimno i ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litosci!!!
bielskooo, kobieto!!! ona szla do matki ktora mieszka 2 ulice dalej...18 to nie jest srodek nocy, ludzie opanujcie sie!!! a do tej wyzej od zdjec na nk- ojciec ma zdjecia dziecka, ogarnij sie i nie szukaj sensacji gdzie jej nie ma!! ja pierdole, tych ludzi spotkala taka tragedia a wy macie niezle uzywanie i bawicie sie w wielkie panie detektyw!!!! przyzwoitoci troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noami..
Już nie przeginajcie, to że ktos nie ma zdjec dziecka na nk czy fb, ni znaczy, ze jest złym rodzicem - WRĘCZ PRZECIWNIE!!!! Ja mam 3 dzieci i ani jednej ich fotki nie uswiadczysz na portalu, zreszta mam tylko stare konto na nk, nie bawie sie w fejsbuki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielskooooo
aha to oki nie wiedzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz sielankę którą chciałaś
dokładnie to samo pomyślałam kto w zimie chodzi na spacer z dzieckiem o 18 godzinie gdy jest już ciemno i zimno.... poza tym laska kręciła gdzie niby szła o 18 to chyba już pora dziecko nakarmić, wykąpać i położyć spać a nie łazić po dworze w niewiadomym celu w ogóle dziwna ta rodzinka, za młodzi, dziecko pewnie z wpady, a babcia wygląda na maks 40letnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litosci!!!
a jak z wpady to co? mniej kochane? jezuuuu, oby was kiedys nie pokarało za takie slowa....ile w was jadu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paper clip222
policja wykluczyla JAKIKOLWIEK udzial matki w zdarzeniu wiec przestancie juz pierdolic głupie baby, no kuurwa ekspertki od wszystkiego sie znalazły! zapierdalajcie pomoc szukac dziecka skoro takie madre jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofeeerma
Mówie wam że jak napuchne to wyplynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie skłaniam do opinii, ze ma juz nowy dom w zachodniej europie. Wiem, ze to okrutne ale jest malutka i nic nie pamieta i może bedzie szczęśłiwa tam gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!!
spekulacje, domysły...itd itd... jakie to k*rwa polskie!!!!!! Typowe dla polaczków! Ci, którzy insynuują jakieś niedorzeczne przypuszczenia powinni podać sobie rękę z panem kaczyńskim jarkiem i podyskutować o domysłach i spiskach. Nie ważne czy to katastrofa smoleńska czy porwane maleńkie dziecko zawsze można snuć chore hipotezy!!!!! Co by się nie stało liczy się tylko mała Madzia, żeby odnalazła się cała i zdrowa. Z całego serca jej tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale okrutni jesteście po pierwsze jakby matka chciała zarobić na dziecku to mogłaby wziąść kasę i zrobić adopcję ze wskazaniem sama mam syna i też wychodziłam z nim nie raz o 17 i wracałam do domu o 19 rzucacie się jakby to była godzina 23 a nie 18 nie wszystkie matki kompią dzieci o 18 i pózniej wstają o 5 a zdjęć może nie dali bo może nie siedzieli tak jak niektóre 24h na kompie tylko cieszyli się każda chwilą z córeczki.Nie życze nikomu tego co przeżywają teraz rodzice Madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o litosci!!!
kasia!!! dokladnie! siedza takie głupie plotkary, zycia zadnego swojego nie maja to bawi ich snucie domysłów, wymyslanie kryminałów, dopowiadanie bzdur..wazne ze mozna pierdolic głupoty i czas im jakos leci jakie to zalosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopciek
sory że pytam,ale czy w zachodniej europie to już nie ma domu dziecka?...... po co porywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhbjnmv
\do] gerber2456788 ja tez nie mam zdjec swojego dziecka na nk, czy to znaczy, ze jestem zla matka??????????//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale okrutni jesteście po pierwsze jakby matka chciała zarobić na dziecku to mogłaby wziąść kasę i zrobić adopcję ze wskazaniem sama mam syna i też wychodziłam z nim nie raz o 17 i wracałam do domu o 19 rzucacie się jakby to była godzina 23 a nie 18 nie wszystkie matki kompią dzieci o 18 i pózniej wstają o 5 a zdjęć może nie dali bo może nie siedzieli tak jak niektóre 24h na kompie tylko cieszyli się każda chwilą z córeczki.Nie życze nikomu tego co przeżywają teraz rodzice Madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miiiiiia
i u mnie na koncie nk nie ujrzysz mojego trzylatka. Ja nie z tych co chwalipięt co fotki robią z plazmą ( oczywiście plazma na pierwszym planie) lub z dzieckiem. I wcale nie świadczy to iż jestem złą matką. Co za płytkie myślenie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz pewnie moja chora wyobraźnia ale przyszło mi do głowy że tacy zagraniczni rodzice doprowadzili do smierci swojego dziecka. Np pies je zagryzł albo wypadło z rączek i uległo smierci. Co wtedy zrobić? trzeba zastapic zeby liczba dzieci w rodzinie sie zgadzała bo inaczej więzienie za nieumyślne. A w takiej sytuacji legalnie adoptowac nie moga więc porwali z takiej Polski licząc ze nasza policja nic nie zdziała. mamy chociazby przykład sprzed 2 lat z tymi znalezionymi zwłokami chłopczyka co do tej pory nie rozwikłano Wiem troche sci fiction ale teoretycznie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×