Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość babie latoo
nie zdajecie sobie sprawy, co ludzie sa w stanie dla pieniedzy - i ze strachu - zrobic. funkcjonariusze wladzy, ludzie wysoko postawieni, majacy rozne mafijne uklady, straszne dlugi, gdy ktos im grozi itd... czytalam troche literatury fachowej na ten temat. czasem nie wszystko jest takie, jak sie wydaje i jak media nam przedstawiaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo fb czy nk służą do kontaktu z ludźmi i wymiwny informacji a niektóre durne baby robia sobie w nich rewie zdjęć całej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
proszę pomóżcie jak usunąć zdjęcie z nk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhbvcbhj
maja wprawe zrobia se nowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie śmierci?>
pisali w Fakcie że matka nie może powidzieć całejj prawdy ale w ruchu Dzieci Maryji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
kaskadajja to zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie śmierci
Pani Katarzyna w rozmowie z dziennikarzami Faktu mówi, że chwilę przed tragedią zdarzyło się coś ważnego Zapytana o szczegóły natychmiast milknie. Nie mogę o tym mówić, to tajemnica śledztwa odpowiada bardzo wystraszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oherigwh4t
a co da pisanie że współczuje się dziecku? przywróci to dziecko do życia czy jak? kurwa wam już całkiem na łeb te macice padły. jak się nie podoba to won się użalac gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
co jest żartem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezaleznie od tego co sie wydarzylo, niektóre stwierdzenia jakie tu rzucacie sa okrutne, bezduszne i jak najbardziej typowe dla naszej chorej polskiej mentalnosci. Uwielbiamy oceniac innych. A im gorzej wypadaja w naszych oczach, tum lepiej dla naszego wlasnego EGO. Bo przeciez my jestesmy lepsi!!!! A co do FB i NK. Wszystko jest dla ludzi. Trzeba tylko z tych portali madrze korzystac. Gwarantuje wam ze porywacz nie siedzi na FB i nie przeglada godzinami zdjec dzieci które chcialby porwac... Jezeli ktos ma jedno, 2 rodzinne zdjecia na tych portalach to szanse na to ze stana sie one pozywka dla pedofila tez sa raczej znikome... Ale na pewno trzeba uwazac i byc ostroznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
kasadajaja nie umiesz usunac zdjec z nk? jak byk masz tam napisane!!!! boze co za narod! slepy, durny, szukajacy drugiego dna! a co do fb i nk, ciezko wlaczyc funkcje,zeby nikt nie mogl wyszukac was w wyszukiwarce? i w nk i w fb. zablokowac ogladanie galerii, zrobic np tylko dla znajomych i nikogo wiecej. rozne sa mozliwosci,jesli juz tak panikujecie,ze wasze dzieci sie podobaja porywaczom,a oni sie nudza i wyszukuja ich na portalach :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
nigdzie nie jest napisane usuń. A znajomy też może się okazać zboczeńcem, pedofilem, handlarzem dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =75256GVFG
a tak szczerze odpowie mi ktoś mi odpowie jeśli sprawa się wyjaśni i rodzice nie będa mieć z tym nic wspólnego czy będziecie wtedy mieli chociaż odwagę i napiszecie PRZEPRASZAM ZA TO ,ŻE JESTEM TĘPA SUKĄ I NIE SŁUSZNEI WINIŁAM RODZICÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam oj tam
kaskaadajaja - to po jaką cholerę wklejasz tam zdjęcia dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
ja napisz im nawet emaila z przeprosinami i nawet bym wysłała kwiaty ale pewnie nie podadzą adresu. Ale jak na razie to uważam że oni są w to zamieszani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
miałąm wklejone 4 zdjęcia. Po narodzinach, z roczku i z świąt... a po co?? żeby się pochwalić jakie mam wspaniałe dziecko. aLE TERAZ po tym porwaniu zdałam sobie sprawę że to za mądre nie było. Zostawiłam tylko jedno zdjęcie jak córka była malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oherigwh4t
a oże byście swoją skruchę zaczęły od siebie bo z was to żadna się nie przyzna że uwierzyła na słowo honoru rodzicom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
kaskadajaja a jednak znalazlas,jak usunac foty?:D leczcie sie ! szczegolnie te,ktore same sa matkami!!!!!!!!!!! jak sie okaże ze naparwde bylo porwanie itd, to zmienicie nicki i tyle bylo was widziec! jestescie okropne, bezduszne babsztyle! zachowajcie te cenne uwagi dla siebie,albo idzcie z tym na policje i zgloscie jakie macie przypuszczenia. durne baby! trzeba wspolczuc rodzinie,zotawic temat,a jak chcecie cos pomoc, to drukowac plakaty i rozwieszac w swoim miescie-watpie,bo takie paniusie jak wy tylko gadac potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oherigwh4t
a czemu mam rozwieszać plakaty skoro uważa, że ten dzieciak leży gdzieś sztywny? to wy wierzycie że został porwany i to wy powinniście teraz latać z uwieszonymi językami i robić rewizje w każdym domu, być może wasza sąsiadka dziecko uprowadziła a wy bojkot na kafe robicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuytrtyuioiuytryu
włąsnie zablokowałm sobie zdj na NK tak aby mogli ej ogaldac tylko moi znajomi tez sie boje o swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =75256GVFG
kaskadajaja po co usunełaś zdjęcia nie martw się twoje dziekco jest tak brzydkie ,że musiałabyś zapłacić zeby ci je ukradli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
jak dla mnie za dużo niejasności. Matka plącze się w zeznaniach nie chce wszystkiego zdradzać. Nie wiadomo z czego oni się utrzymują, czemu ojciec wolał posiedzieć na fb niż iść z żoną skoro i tak miał dojść. Nie bał się puścić ja samą taki kawał po ciemku?? Od dłuższego czasu nic nie dodawał na fb a tu nagle 5 minut przed tragedią?? może to tylko talk dla alibi?? I co dodał?? Piosenkę która po przetłumaczeniu mówi o śmierci. Taki święty a zdjęcia na nk dowodza że jednak nie do końca. Co robi śmierć z kosą na zdjęciu?? Co to z grób w tle??? Czy on nie porównuje się do wampira???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
ja pier dole!!! ja po prostu uwazam,ze trzeba zamknac ryje i przestac snuc domysly w swojej próżniowej glowce!!!! jedno jets pewne, stala sie tragedia. wiec zajmijcie sie swoimi dziecmi,a zostawcie czyjes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam oj tam
kaskaadajaja - idź na spacer, zrób zakupy, ochłoń trochę. jak się przewietrzysz, to może ci się trochę przejaśni. Dedektyw jak z koziej doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oherigwh4t
no przykro mi bardzo ale na publicznym forum mogę sobie pisać co chce a jak tobie nie pasi to nie czytaj, rusz dupę i poszła won szukać 'porwanego' dzieciaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś z mazowsza
Śmieszy mnie, że niektórzy z Was mają pretensje o to, że niektórych info nie udostepniono mediom. Kim wy jestescie? Skoro sledztwo jest w toku to chyba normalne, ze maja milczec w niektorych kwestiach? boze co za idioci tu siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
nie wierze,ja po prostu nie wierze,ze jakis szaraczek kaskajadada czy cos tam, tlumaczy piosenki, oglada foty i mysli,co tu sie nie zgadza!!! 3 km to nie ejst duzo, prowadzac wozek. wy tylko przed blok wychodzicie ze swoimi dzidziusiami,bobaskami i w ogole?:D szla przez miasto. a co sie dalej stalo, wie tylko ona. ja bym nie laczyla piosenki. mogl wstawic pisoenke o wolnosci, tez bys zobaczyla cos w tym zlego, ze w koncu sie od dziecka uwolnili:/ jestescie beznadziejni. zajmij sie kaskadajaja srajaja swoim dzieciakiem, daj komus madrzejszemu zajmowac sie ta sprawa. jak pisalam, tak czy siak, stalo sie cos starsznego, dla mnie nie do wyobrazenia. wiec uszanujmy to i wrocmy do swoich zajec. twoje dziecko nie potrzebuje cie w tej chwili? idz sie z nim pobaw. zrobisz cos madrego dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguś z mazowsza
jak ich znalezc na nk albo fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
oherigwh4t publiczne,niepubvliczne, szacunek nalezy sie kazdemu. mam nadzieje,ze was pdoadza do sadu!!!! ale bym sie smiala :D za pomowienia,oszczerstwa!!!! smialabym sie do lez!!! i takie bedziecie mieli publiczne forum;) anonimowi w necie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
kaskaadajaja - daj spokój dziewczyno! Jak snujesz takie chore domysły to może idź na policję, zatrudnij się w CBŚ i powiedź o swoim domniemaniach, zostań prywatnym detektywem, nie wiem może jasnowidzem? Zrób coś z tym bo się marnujesz dziewczyno, taki talent :O Zamilcz lepiej i sie nie ośmieszaj. Szkoda mi dziecka, szkoda rodziców. Dopóki nie odnajdą dziecka nie powiem nic złego w kierunku rodziców, dlatego? bo to sprawa rozwojowa, poszukiwania trwają, i nikt z nas do czasu wyjaśnienia tej sprawy nie ma prawa oczerniać rodziców! tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×