Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość zgadzam sie z Bogusiem
Nie wypowiadalam sie w tej sprawie , ale nie mozna sie nie zgodzic z Bogusiem . Wszedobylskie , wszystkowiedzace kafeterianki , juz by chcialy jej twarz ogladac -ciekawskie baby :-0 I po co to wam ? Dziecka szukaja , matka nie musi twarzy pokazywac . Ciekawskie babaska wszystko chcialyby wiedziec i widziec :-0 Zaraz leca na FB i NK podgladac , ale widocznie im malo :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuytrtyuioiuytryu
mnei tez zastanawialo to ze ojciec mowil ze ocknela sie po 10 minutach? skad wie ile była nieprzytomna?????? skad wie w ktorej minucie dostala wglowe i stracila przytomnność i co ockenla sie i od razu patrzyła na zegarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola90Q
ZA DUZO NIEWYJASNIONYCH RZECZY I NIE WĘSZE NIE SZUKAM ZAMIESZANIA MI TEZ SIE WIELE RZECZY NIE ZGADZA W CALEJ SPRAWIE A WY SWIETE MAMUSKI, WIELCE HONOROWE - LYKACIE JAK PELIKANY NIE KAZDY JEST NIESTETY TAK SWIETY JAK WY P.S. ZEBY NEI BYLO ZE JESTEM ZLA TO TEZ CHCE ZEBY DZIECKO ZNALZLO SIE CALE I ZDROWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6miesięcznego dziecka
bo jak twierdzi matka byla z nim w stalym kontakcie wiec mniej wiecej wiedzial kiedy ostatnio np napisala mu smsa ludziska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka 6miesięcznego dziecka
porywacz nie zabrał wózka bo np jak ja bylabym porywaczem wolalabym się poruszac samochodem niz wózkiem...bc moze za rogiem zaarkowal samochód i juz za granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mi ktoś zadzownik
ze ktos za nim idfzie, ze czuje ze go ktos obserwuje w piec minut bym wezwala policje i byla tam na miejscu a nie gadała przez telefon jak ten tautś tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaloguje sie dzis
Szkoda mi rodzicow,ale wydaje mi sie,ze to mogl byc nieszczesliwy wypadek-mogli niefortunnie upuscic dziecko,moglo spasc ze schodow,czy umrzec na jakas chorobe w domu-rodzice spanikowali i boja sie konstekfencji,wymyslili porwanie. Nie wierze,ze NIKT w miescie nie zareagowal na faceta uciekajacego z dzieckiem i na pobita matke-to chyba bylo miasto nie pustkowie,coz nie znam sosnowac nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvn 42
a co jesli ten facet nie ma nic wspólnego ze sprawa, ot tak sobie szedł? tylko teraz boi sie isc zeznawać, bo już w mediach ogłoszony jest jako napastnik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
Ludzie nie bawcie się w śledczych, że to czy tamto wam nie pasuje w wypowiedziach rodziców, przecież są odpowiednie organy śledcze od tego a nie wy!!! Jaką krzywdę dodatkową robicie tym rodzicom oskarżając ich!!!Dobrze ktoś zauważył że to nie serial! Możecie tylko szukać tego dziecka właściwie wszędzie ono może być mam nadzieję,że żyje!!! Sama byłam porywana jak miałam 3 lata przez psychiczną kobietę, śledziła moją matkę i weszła do mieszkania, co się wtedy działo to pamiętam do tej pory, na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale pamiętam do dziś.... Mam nadzieję, że tą dziewczynką ktoś się mimo wszystko ,,opiekuje" i wkrótce się opamięta i ją odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskamalejZuski
ta kobieta zabrala cie z mieszkania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
oprócz detektywa Rutkowskiego poszukiwaniami powinien zająć się jasnowidz Jackowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskaMalejZuzi
mialo byc *** sorki za zmiane nika , inaczej odczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
nie będę opisywać swojej sprawy,żeby nie robić nie potrzebnej sensacji.(poza tym mój wątek jest mocno powikłany, długo musiałabym opisywać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamuskaMalejZuzi
oki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jakbym wiedziala gdzie
ona jest to bym nie wziela zadnej nagrody.Wolalabym zeby ja dali na jakis dom dziecka czy hospicjum. Moim zdaniem to dziecko zostalo wywiezione z kraju,napewno wszystko bylo ukartowane i ktos od dluzszego czasu musial obserwowac matke.Czekal tylko na odpowiedni moment. Miejmy nadzieje ze ja znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuytrtyuioiuytryu
jak je znajda za granica? co ty myslisz ze nasza policja tam poejdize i jej bedize szukac? albo policja tego kraju zajmie sie tą sprawa? no prosze cie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamień w wodę
jeśli nie znajdą w najbliższym czasie ciała to raczej nie liczę by się odnalazła mogłabym uwierzyć że dziecko mogło zostać porwane przez jakąś nawiedzoną kobietę z niespełnionym instynktem macierzyńskim, ale nie uwierzę by dziecko porywał niezrównany psychicznie facet bardziej wszystko przemawia za porwaniem na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmit
ludzie wescie sie uspokujcie zginela niewinna dziewczynka a jej matka to napewno super dziewczyna ktora tak jak kazda z nas chciala i chce wychowac dziecko ktore pokochala w chwili poczecia co wy wiecie o zyciu na poczatku trzeba poznac a puzniej oceniac lacze sie w bolu z mama Madzi bo ja na jej miejscu juz sfiksowalabym gdyby mi corke ukradli a wy ja jeszcze dolujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latynoska25
zgadzam się ze szmit,całkowicie,odczepcie się od matki,ona przeżywa traume!jest na lekach,nie analizujcie jak to przeżywa.Modlę się za Madzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::::
jakos nie wierze tej matce, to wszystko szyte grubymi nicmi. Podobno tam gdzie to sie stalo jest monitoring, to przeciez bylo by widac jak ktos dziecko wyciaga. Mysle ze matka albo rodzice dziecka to ukartowali wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIQ
przczytajcie cale forum duzo niejasnosci jest podanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =75256GVFG
Zdaniem Rutkowskiego, szanse, że dziecko znajdzie się całe i zdrowe są bardzo duże. Detektyw z grona podejrzanych wykluczył matkę dziewczynki dodam ,że policja też ja wykluczyła oczywiście wy i tak wiecie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIQ
=75256GVFG pokaz skad to wzielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kouo90o9
jak wy ich znajdujecie na nk?Albo jak zobaczyc wypowiedzi matki w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMIQ
gazeta.pl i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kouo90o9
dzieki ale na nk ich jak znalesc?Przeciez trzeba znac nazwisko tak?podajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×