Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość mama małego synka :)
siedzicie i pierdolicie na kafe, jakby to był temat o pieczeniu ciasta :-0 Żałośni, płytcy, bezduszni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jy5tyet
No ale napisałam już, myślicie że policja takiej opcji nie bierze pod uwagę? Nie chcesz, to nie wierz. Twoja wola. Tylko ze ja w przeciwieństwie do was nie jestem naiwna. Dzis jesteście gotowe oczy wydrapać że ktoś ma czelność powiedzieć coś złego na biedną mamusie a za tydzień będziecie psioczyć na nią bo zatłukła dzieciaka i wrzuciła do konteneru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =75256GVFG
eh piszecie ,że nie dawali zdjęć córeczki dziwne bo ogladam na nk mała madzie jak jeszcze leżała w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
może tak źle niebędzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jy5tyet
Głębocy i uduchowieni ludzie sądzą że dziecko się chowa w mieszkaniu, taki joke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babie latoo
roznie moze byc niekoniecznie zlecili zabicie - moga miec uklad z kims waznym dla kasy tzn- bedziemy udawac ze dziecko wam porwali, znajdziemy je cudownie zeby sie medialnie wypromowac i dostaniecie za to kase nie zdajemy sobie sprawy nawet, jakie mafijne uklady sa i w naszym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMY PRAWO PISAĆ
co chcemy bo co nas obchodzi czyjeś dziecko nie mamy wpływu na jego los, nikt nie ma opcji jest kilka, albo wywiezione za granice, kto wie może nawet za zgodą rodziców albo uprowadzone albo rodzice sami mu coś przypadkiem zrobili a teraz próbują tuszować sprawę ja widzę tylko fakty, rodzina plącze się w zeznaniach a młodzi rodzice prawdopodobnie nawet nei mają pracy i pieniędzy na utrzymanie naprawdę wierzycie że taka sielanka była w tej młodej rodzinie ? na wszystko mieli kasy i dziecko traktowali jako błogosławieństwo ? spójrzcie prawdzie w oczy, nikt się nie cieszy na wczesne macierzyństwo zwłaszcza nieplanowane wg was rodzice mają wykształcenie i pracę i dziecko było planowane ? kto przy zdrowych zmysłach planuje dziecko w wieku 20 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pierwsze co sie nasunelo
co to jest za sekta te dzieci Maryi ? pewnie wycofali sie z sekty i dotsali za kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Mamy wolność słowa. To fakt. Każdy może pisać, co mu ślina na jężyk przyniesie. Ale jednak temat sprawy nakazywałby powściągliwość w słowach i osądach. Szkoda, żże są ludzie, którzy tego nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babie latoo
to oni byli w jakiejs sekcie??? no to wszystko jasne uprowadzenia, porwania dzieci czlonkow sekty sa na porzadku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jy5tyet
Poczekamy, zobaczymy ;) Potem będzie: "a ja im tak wierzyłam, ze im te dziecko porwali!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pierwsze co sie nasunelo
Byli tacy szczęśliwi! Katarzyna i Bartłomiej (23 l.) to przykładne małżeństwo. Znają się od dziecka. Należeli wtedy do Dzieci Maryi, potem po latach spotykali się w ruchach katolickich. Syn był ministrantem w kościele św. Tomasza, a Kasia służyła do mszy w klasztorze w Czeladzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
ja też myślę że to rodzice mają coś wspólnego z zaginięciem... Widzieliście zdjęcia ojca na nk... on chyba nie jest normalny. Zdjęcie śmierci tego dowodzi. A to z miną wampira i cmentarzem??? To przecież samo się nasuwa... trzeba podłączyć ojca pod wykrywacz kłamst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie pierwsze co sie nasunelo
Porwanej Magdy z Sosnowca szuka dektektyw Rutkowski. Wczoraj wieczorem do Sosnowca przyjechał detektyw Krzysztof Rutkowski. Jego 20 pracowników prowadziło działania operacyjne w terenie. Jeśli trzeba będzie to w obwodzie mamy nawet sto osób. Wytypowaliśmy podejrzane osoby. Wkrótce gotowy będzie portret pamięciowy mężczyzny, którego widziała matka - podkreśla w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim Rutkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie śmierci?>
zdjęcie śmierci?> u człowieka który do ruychów katalockich należał i do mszy służył, przecież to grzech, i ewidentna sprzeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licja30:) na chwile
mam pewną uwagę jeśli chodzi o fotki dzieci na fejsie/n-k , jestem prokuratorem , ostatnio prowadziłam postępowanie przeciwko pedofilowi, z jego wyjaśnień wynikało , że dzieci do zabaw poszukiwał właśnie na portalach tego typu, bo jak stwierdził, łatwiej było wybrać mu takie które były w jego typie. Drogie matki , zastanówcie się następnym razem, bo galerie możecie blokować ( mam nadzieje , że przynajmniej to robicie) , ale nigdy nie wiecie kto ma dostęp do waszego konta, jakiś znajomy ze szkoły średniej, czy kolega z podstawówki .. cóż trzeba uważać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam oj tam
Rutkowski nie przepuści żadnej okazji. Oby nie skończyło się tak jak w przypadku Iwony,czyli niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
tak jaest czarna śmierć z kosą... co to zdjęcie ma oznaczać?? Niby taki święty a co drugie zdjęcie z libacji a nawet z fajką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytaniaaaaaaa
ta jasne,bo rutkowski to Bog i musi wszystkich znalezc,nawet jesli to niewykonalne, jak w przypadku Iwony. i pewnie waszym zadaniem, specjalnie jej nie odnalazl:/ wezcie sie puknijcie w te lby!!!! szukac kogos na nk, fb, po co wam to? poogladac foty? czy wy dobrze macie poukladane w tyl glowkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutkowski ma w dupe ta całą sprawę. Poprostu przypomina sie publiczności bo ostatnimi latami stracił troche punktów z lansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Zaginęło dziecko, a dla was to temat na pogaduchy przy kawie :-0 Jesli której z Was zaginęłaby bliska osoba też byście tak mieliły jęzorami??? Boże, co za znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mamy zrobić??? gadamy bo tylko to lezy w naszej mocy. gdybysmy mogły cos poradzic to byśmy tu nie siedziały i pisały tylko pomgły. To co nie mamy prawa rozmawiac na temat, który zdominował nasze media od 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babie latoo
lena- zginelo albo i nie zginelo. nie zgrywajcie takich nadwrazliwych, bo to smieszne. wiadomo, ze to tragedia (jesli faktyczne, niezawinione przez rodzicow porwanie/zaginiecie mialo miejsce), ale sa rozne inne mozliwosci. warto o tym rozmawiac i wymieniac sie uwagami, w koncu od tego sa fora dyskusyjne. czasem porusza sie rowniez trudne spolecznie, wstrzasajace tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
mieszkam 300km od sosnowca to co mam wyjśc na ulice i tutaj szukać?? Każdy może jak wymyśli jakąś teorie to może nawet pomoże w odnalezieniu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaadajaja
jak się usuwa zdjęcia z nk??? boje się o swoje dziecko i chce usunąć zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa26
Wiecie co,jak jak patrzę na zdjęcia Madzi małej to serce mi się kraje,jest taaaaka śliczna i podobna do mojej córci,taaaka radosna na tych nagraniach z telefonu co pokazali w Faktach:(((Boże jedyny,ja się codzienie modlę za nią żeby tylko trafiła w dobre ręce jesli już nie wróci do tej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena #
Rażą mnie komantarzetypu, że rodzice byli biedni i dziadkowie utrzymywali wnuczkę i pewnie dlatego matka z ojcem jej nie chcieli :-0 albo, że "zrobili" sobie dziecko w wieku 20 lat i byli niedojrzali do roli rodziców albo, że byli w sekcie - w jakiej sekcie oni byli???? kto to sprwadził, że ma prawo tak pisać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larysa26
może to głupie ale ja też zamykam konto na FB.Kto wie kto się przygląda mojej dziewczynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×