Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olaf87778

ROZWÓD - CZY POTRZEBNE JEST ZAŚWIADCZENIE ZE ZGODĄ ŻONY????

Polecane posty

Gość olaf87778

Witam, mam takie pytanie. Chciałem złożyć pozew rozwodowy w którym wpisałem, że opłacałbym alimenty + kredyt mieszkaniowy na pół, ewentualnie cały kredyt mieszkaniowy i niższe alimenty. Chce dla dziecka jak najlepiej ale kredyt mieszkaniowy jest bardzo duży i nie dam rady inaczej.. Pani powiedziała, że potrzebne jest zaświadczenie że żona się zgadza na któryś z tych układów i na który.. Tego nie chce, ponieważ ona zaświadczenia mi nie napisze żadnego a prosić się nie zamierzam. Można tego jakoś uniknąć? Napisać inaczej? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły rozwodniku
ta pani jest chyba nie douczona, bo twoja żona dostanie pismo z sądu ,ze została pozwana i ma dać odpowiedź sama, a nie ze ty masz o coś ja tam prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyżej
składasz pozew ,akt ślubu(odpis zupełny),akt urodzenia dziecka i jeśli masz jakieś dodatkowe załączniki.płacisz 600 zł i czekasz.nie musisz wcale z żoną rozmawiać ani bron boże o coś prosić. o wysokości alimentów decyduje sąd,nikt inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf87778
Tzn. słuchajcie... To nie ma być zaświadczenie, że ona się zgadza na rozwód tylko na któryś i który z tych dwóch wybranych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf87778
Sąd chce sobie chyba sprawe ułatwić aby szybko poszło wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
jestem obecnie w trakcie roprawy rozwodowej. Składasz pozew + odpis aktu małżeństwa/wystarczy normalny,skrócony/ + akt urodzin dziecka.I tyle. Oczywiście musisz wnieść 600 zł opłaty. Wszelkie dodatkowe ustalenia z małonkiem/ką zapadną na sali sądowej.Przecież to jest sąd a nie urząd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×