Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Świergotek

co to moze byc?? 5 tydz sie mecze...

Polecane posty

mam katar juz od poczatku stycznia. jestem zdrowa. nic poza tym mi nie jest. zero goraczki, kaszlu. szczypia mnie tylko oczy, łzawią i kicham. z nosa leci na zmiane raz sama woda kapie, a raz mam tak wszytsko zatkane ze nie moge oddychac. dodam ze nigdy nie bylam alergikiem na nic. a teraz sie juz caly styczen mecze!! cale dnie, rano, w domu, w pracy, w nocy.... mam dosc.. ktos tez tak ma?? czy to moze byc alergia?? ale na co w styczniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locitan
A choćby na kurz...polecam lekarza. Ps to, że nigdy dotąd nie byłaś na nic uczulona, o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewne podejrzenia ._.
idź do lekarza, forum nie rozwiąże Twojego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza bylam, dostalam otrivin :) pomaga, ale zaraz katar wraca... wlasnie chyba pojde prywatnie do laryngologa.. to on kieruje na jakies testy alergiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podejrzewasz alergię to możesz iść od razu prywatnie do alergologa, zrobią Ci testy- najlepiej z krwi, bo skórne nie dość, że niekomfortowe, to bywają niedokładne. Ale tu przydałoby się jeszcze obadać zatoki, na wszelki wypadek. i spróbuj inhalacji np. amolem, to trochę pomoże, ale niestety- to co jest musi po prostu spłynąć, bo katar nie wyparuje cudownie w jedną noc. A po inhalacjach nie wolno wychodzić już tego dnia na mróz, bo można się jeszcze gorzej załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba płaciłam koło 100 zł za komplet kilka lat temu... testy skórne- aplikują ci na przedramię kilkanaście kropli różnych alergenów, każdy nakłuwają i po ok. 15 min. jest reakcja- jak masz uczulenie to robi się bąbel. dość uciązliwe, bo niektóre strasznie swędzą a nie wolno się drapać... niezbyt miło to wspominam... testy z krwi- pobierają krew i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locitan
testy są za darmo, tylko ile trzeba czekać na nfz to już inna sprawa. Jak masz kasę to idz prywatnie do alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie, dzis wieczorem sprobuje inhalacje a jutro ide do lekarza bo mam juz dosc.. kolejna noc nieprzespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×