Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Słuchaj, a Ty nie możesz ich dzisiaj nakarmić chociaż chlebem z masłem/margaryną? Nie możesz im zanieść ciepłej wody do napicia się? Oni mają tam w tej budzie ciepło w miarę? Mieszczą się wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiece co trochę się boję.. nie chciałaby aby tu pzyjezdzała jakas uwaga czy inna telewizja, dzisiaj tam stojąc spotkałam dwóch ludzi ze wsi, szli do kosciola, mowilam ze to zglosilam i idą do schroniska, na co oni, ze moglam powiedziec aby 5 tys kolegium zapłaciła włascicielka,wiec wiedza ze to ja.. nie chce tu mieszac, bo wies jest mała i ze mna by pewnie chcieli rozmawiac, nawet bez pokazania twarzy, byloby jasne, a to kuzynka mojej matki, prosze zrozumcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w lumpeksie to jest rozwiązanie. Nowych się nie opłaca. Koc to wydatek od 501-200 zł, bo te za 10 zł, to kawałek szmaty nic nie wartej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok, poszło teraz ważne abyś jutro z rana miała już wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 psy do jednej budy? przeciez to absurd, spi tam jeden ... moge tam isc z ta wodą, ale to zamaraznie zaraz, dwóch z nich w domu byla u mnie w piwnicy to porzadnie nakarmiona, mam chleb i nic do niego wlasciciwe, karme zjadly sucha juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Ale nie trzeba pisać gdzie to, że ta i ta miejscowość. Ogólnie można zwrócić uwagę na to, że organizacje, które mają pomagać zwierzętom- kiedy jest potrzeba zasłaniają się papierkologią i nic nie robią!!! Że ważniejsze od życia psów, jest brak umowy podpisanej! To jest brak empatii ludzi, który tak mocno deklarują miłość i chęć pomocy zwierzętom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dSAdsadsadas
CIĄGLE COŚ INSPIRUJĄCEGO ,A NIDY NIE BĘDZIESZ Z TYŁU ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc w budzie śpi jeden, a gdzie pozostałe? Może one tam jeden na drugim będą spać- to w końcu szczeniaki, one tak potrafią. A nie możesz chleba pomoczyć im w mleku albo w jajku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę, zrogaznizuje to ale najpierw sama sie ocieple , bo tak jak mowie wrocilam i nie czuje rąk, nóg. zaniose im cieplego mleka z chlebem i smalec, ktory mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety taka jest wiejska mentalnosc, rzadko kto przejmuje sie tam losem zwierzat. Sama tez mieszkam na wsi ale takiej kilku tysiecznej, tutaj ludzie maja nowe duze domy i psy biegaja po zadbanych ogrodach. Ale jeden sasiad ma takiego psiaka na 1,5 lancuchu i czy deszcz czy mroz czy sylwester , psiak jest tam 24 h/dobe. Tez to zglaszalam i nic. a przeciez jest ustawa nowa.. Autorko rozumiem Cie. Ciezko zrobic to anonimowo skoro powiadomilas juz tyle instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w okolicy domów jednorodzinnych, ten dom rozni sie od innych jest stary, ma tylko nowy dach, w lesie prkatycznie sołtys zasugerował, że oni moze w jakimś przytulisku sa, bo ten dom taki pewnie, ze nie grzeja nawet, bo sciany dziurawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Ciepłe mleko i chleb posmarowany smalcem to b. dobry pomysł! Ubierz się cieplutko! Sprawdź budę, może trzeba te rzeczy co im dałaś do budy- przewrócić na 2 stronę, albo pozamieniać miejscami, żeby te mniej zimne nie dotykały bezpośrednio psów, ale były na spodzie. Poradzisz sobie- dzielna dziewczyna z Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz bardzo chaotycznie
Powiem tak - pieniaczka to ty jestes, wkoncu sie zebrałas i coś zrobiłas. Te kase to juz wczoraj powinnas byla wyslac jak jestes taka chetna zeby dziewczyna ja dostała z rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
wiecie dziewczyny ja mam taką złotą myśl i jej się zawsze trzymam Jeżeli czemuś nie dajesz rady to zanim się poddasz, odpowiedz, czy zrobiłaś absolutnie wszystko dla tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłóćcie się, nie ma o co gdyby nie wy to juz dawno bym sie chyba poddała !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijiiijiiii22
jak zwykle znalazla sie glupiomundra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszesz bardzo chaotycznie
Bo potrzebna jest akcja a nie głupie pierniczenie że o mogę wysłac kasę ale nie dostałam komendy by to zrobic. Każdy jak dorzuci cegiełkę to uda się pomóc troche tak na odleglosc. Jakas dziewczyna napisała do radia, udało sie doładowac konto od dzwonienia, teraz ta kasa wiec małymi krokami uda sie pomóc. Ale o to chodzi żeby działas a nie tylko gadac. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, gdyby nie wy to nie byloby dzwonienia , kasy na jedzenie, bo ja nie mam na kogo liczyc, w takich sytuacach to wlasnie wychodzi .. mam nadzieje, ze jutro pieski będą juz w drodze do schroniska, nie chce aby hycel po nie przyjezdzal i uspil je bo chyba bym sie zabila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dog=god
release the

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz chaotycznie, masz racje ale to Powiem tak doladowala konto autorce a Ty wciaz ja obrazasz. Sama moglas to zrobic, tak jak kazdy z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się wierzyć, że tten gościou przyjedzie jutro po nie;( napisalam mu smsa, ze psy tam zostaly pod domem, dam im koce, jesc, ale prosze niech mi pomzoe... jak nie przyjedzie to co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłaś już u piesków? Jak nie przyjedzie- to dowiedź się ile trzeba kasy aby psy pojechały do schroniska. Zrobimy zrzutkę! Nie wiem, nic innego mi nie przychodzi do głowy! Odpisał Ci na sms'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a co z kotem
dostał jeść? pytam z troski, nie czepialsko. tyle ze ja na drugim końcu polski siedzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do nicj zaraz bo napisalam do kolegi, czy ma cos w domu bo jego na to stac wiec bym juz dzisiaj im lepszego zaniosla, czekam az odpisze. kot tez dostanie karme przez ta szpare najpozniej jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie zawiozlas
pieskow taksowka? ja sie zrzucam,zadzwon na taxi i sie dowiedz czy pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×