Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
autorka od rana ma pewnie wariactwo z przygotowaniem wszystkiego, oby coś się dzisiaj zadziało bo zapowiadają w nocy -20 stopni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
może sołtys przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
nie wiem dokładnie ale z pewnością poniżej -10 byłam na spacerze z psem( ubrany w ocieplacz) który ciągnął do domu jak nigdy. Widząc to,pomyślałam o "naszych" bohaterach i ich zmaganiach-pomyśleć że ludzie zgotowali im taki los..ech brak słów:-( Mam nadzieję, że dzisiaj będzie dla nich lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
nie mogłam spać w nocy dziś, a i wczoraj tez, kręciłam się myślałam o tym ze ja tu leżę sobie w cieple, a tam na tym mrozie tez psinki biedne się trzęsą z zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przepraszam was, ale po ttych 48 jak spałam 4 h to właśnie się obudziłam 15 min temu. Chłop z warszawy się ze mną nie kontaktował jeszcze, ale myślę, że może jedzie już po nie, no nie wiem. Pieniążki jeszcze nie doszły na konto, ale spróbuje mamie powiedziec aby mi dała kasę ja im coś kupie, a jej oddam jak dojda pieniądze. Nie dzwonił do mnie nikt jeszcze w sprawie psiaków, a może już je zabrali? chociaż wątpię, bo na pewno by się chłop ze mną jakoś kontaktowł. nie chce zazwonić z prostego powodu- strasznie go wczoraj męczyłam, aż mi głupio było ... no mi tez bylo zal w nocy na tym zimnie tych psiaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym zadzwoniła do tego chłopa ... ale się już wstydzę... nie mogę dziś już kolejnego dnia spędzić na szukaniu im domu ... w razie co na dogomanii chłop napisał wiadomość, że pracuje w Krk w KTOZ-ie i jak chłop z wawy nie przyjedzie to on tam wyśle inspektorów od siebie, a dziewczyna jedna z tych co była wczoraj pisała, czy ktoś się znalazł bo ona tez szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten chłop z wawy wiecei co mi wczoraj powiedział? PO PSIAKI JUTRO Z SAMEGO RANA BĘDZIE WYSŁANY KTOŚ Z WARASZAWY, WZIĄŁ MOJE DANE , ADRES... dzisiaj( teraz dzwoniłam) No dzoen dobry, jeszcze nic nie wiadomo, będziemy się kontaktować z gminą i coś myśleć.... ludzie, ja jestem na granicy załamania.. dzwonić na tą dogomanię po te psy co by przyjechali ????inspektorzy z KRK? NIE MAM SIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tometekpl
sorry nie chce mi sie czytac całego watku.. ale nie możesz ich po prostu oddac do schroniska?? Bo strasznie panikujesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLISZ, ZE gdybym mogła je oddać do schroniska to ten temat miałby tyle stron? NIE NIE MA MIEJSC TO SŁYSZE CAŁY CZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
sprawdzałam rano swoje konto, mam zaznaczone że wyszły więc nie obawiaj się, bo nie ma możliwośći aby nie wpłynęły do Ciebie- póki co pożycz bo na pewno bedziesz mogła oddać. Wszstko nam nie sprzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
wiesz ja myślę, że nie ma się coszczypać niech przyjadą wszyscy naraz..nie patrz , że ktoś coś obiecał wołaj wszystkich a z tego może jeden się znajdzie. Nikomu nie mów , że ktoś coś obiecał i czekasz bo to chyba wyhamowuje ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z vivy się ktoś też odezwał , że widział na dogomanii temat i że ma nadzieje, ze sprawa załatwiona.. przez ten jeden odzew... no cóż dzwonie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balada o psie 3232
czytam ten top i w pewnym momencie mslałam, ze ty juz im dalas jesc ze kasa przyszla a ty gotujesz im zarcie ale ty spalas, nie to ze mam pretensje bo widac ze na jednego to zbyt wiele . robisz i tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
sama widzisz, każdy ma nadzieję, że ktoś inny rozwiązał ten problem. Nie mów im , że ktoś już coś myśli, mów, że jesteś z tym sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
to już nie ma co liczyć na chłopa z Warszawy, faktycznie trzeba już starać sie o to schronisko, nie ma co, bo młode psy są i mają szanse jeszcze na adopcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
przestańcie ją krytykować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co spałam??? no chyba logiczne, ze jak człowiek spi 4 h na 2 dni to w koncu mu się też limit konczy wytrzymałości!! wczoraj wieczór gotowałam im jedzenie, bo przelew został wysłany wczoraj ! a w weekend przeciez nie dojdzie. a idę zaraz do sklepu, bo pozycze od matki kase jak sie uda a potem jej zwroce] no wybacz pomaranczo, ale ja nie jestem robotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
jak mnie te organizacje denerwuja! tez kiedys znalazlam kociaka, bez matki, dopiero oczy otworzyl. obdzwonilam pol gdanska, niby duze miasto i co? wszedzie mowili ze oni sie tym nie zajmuja, ze oni nic nie moga.. Mychol sie zna na takich sprawach? Mychol odezwij sie, moze masz jakies kontakty gdzie zglaszac takie rzeczy? co z psiakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nikt ich nie zabrał dalej mychol juz tu byla, dala nr w krk to wszystko obdzwonione dzwonie na ten nr z dogoamnii , ale nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
dobrze ze sie nimi zajelas. nie czytalam calego topiku. masz je wszystkie w piwnicy czy sa w budzie? szkoda mi tych wszystkich zwierzakow, taki mroz teraz... a te organizacje sie niczym nie zainteresuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem już zmęczona21
Ciągle tylko te psy i psy :-O Bezużyteczna jesteś i nie sądzę abyś złapała męża :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czubarubba16
Mało to bezpańskich psów lata na mrozie? Ogarnijcie się, lepiej przygarnij do tej piwnicy jakiegoś bezdomnego niż bezużyteczne kundle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
no wlasnie nie malo! dlatego trzeba cos z tym zrobic i im pomagac! autorko nie przejmuj sie takim gadaniem, dobrze ze jestes i ze im pomagasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saaaaaata 38
Najlepiej je wyłapać i uśpić. Tak by było najbezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślałam, że z tą warszawą to będzie przypadł! Jeżeli ktoś się do Ciebie odzywa- na dogomani czy inspektorzy bierz od każdego pomoc! Nie patrz na to, że ktoś coś obiecał i nie czekaj na kogoś. Widzisz co się robi- ludzie obiecują a później wała robią. Boże- ja dzisiaj byłam kotom bezdomnym jeść dać i pomyślałam o tych biednych psach, to aż łzy mi w oczach stanęły. Polska to kraj 100 lat za murzynami (nie obrażając murzynów rzecz jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomysł- powinni wyłapywać i usypiać ludzi takich jak Ty! Nie było by problemu- w końcu najsłabsze tudzież najgłupsze "okazy" najlepiej uśpić od razu aby swoją głupotą nie zarażały innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyny , moim zdaniem, to jest grubsza afera, działalnośc takich organizacji wydaje się w tym przypadku , fikcją. Siedzą, odbierają, lub nie, telefony i to by było na tle. Ten przypadek pokazuje , że mają paliwo i środki aby np. dwóch ludzi przyjechało, popatrzyło i pojechało spowrotem z durnym wnioskiem, ze jest ok. ale nie mają miejsca dla porzuconych zwierząt. Ludzie wyśmiewają się z takich jak Violeta Vilass która ze swojego domu zrobiła bagno tylko dlatego, ze chciala ratować zwięrzęta a to jest obraz naszej rzeczywistości. Nawet organizacje do tego stworzone nie dają rady, odpowie, że nie ma miejsca i cześć. To może należy skupić się nad tymi co żyją, podawać środki antykoncepcyjne i nie powiekszać zwierzęcych nieszczęść.Zając się tymi które już są i kontrolować ich rozmnażanie pod rygorem kar. Tabletki powinny być bezpłatne i obowiązkowe jak szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×