Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość n jetnfcetfvct r
jestem z limanowej ,i wiem że sobie nagrabiłaś ja też mam dobre serce ,ale trzeba mieć takt,a ty zamiast skontaktować sie z właścicielką zrobilaś afere,trza było iść z sołtysem psy spuścić i dać pieską coś cieplego stare lachy do budy,czy nawet koc lub swoje majtki ,wiedz że my mieszkamy w zamknentym środowisku ,i to ż cie bedą palcami wytykać nawet za 20 lat to masz zagwarantowane ,nie przyniosło ci to chluby nikt nie lubi mieć kapusia w domu rodzimie wsi i gminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
n jetnfcetfvct r -> takim jak Ty dziekujemy. nie chcesz pomoc to po prostu nie pisz. chyba ze trollowanie sprawia Ci przyjemnosc ale wiedz, ze nikt uwagi na Ciebie nie zwroci. autorko nie przejmuj sie takimi opiniami. na pewno Twoi sasiedzi tez sie martwia o psy, ale teraz mamy takie czasy ze nikt sie na przod nie wysunie. i kazdy w domu pogada ze szkoda zwierzat ale nikt nic nie robi. Ty masz odwage i chwala Ci za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n jetnfcetfvct r
nie chce być w twojej skórze,troche to czytałam ,chluby sobie nie przyniosłaś, jak nikt ci nawet dzień dobry nie powie,a zrobiłaś na co cie było stać ,wiecej twoja kukuszka nie myślała,i nie nadaje sie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałaś skontaktowac sie ze stowarzyszeniami / fundacjami pomagającymi psom?? albo na forum np na dogomani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki objaw to żaden objaw
Zlinczować właścicielke, która źle traktuje psa! Nikt normalny nie bedzie negował kogos, kto chce pomóc zwierzakom. A mój spi na własnym (!) tampczanie i żal mi go jak mu łapki na spacerze marzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślisz, że ja się tym przejmuje :D ta wieś to nie wiem wyrocznia dla mnie :D niedługo i tak się wyproadzam:D nie truj mi za uchem, bo nie wzbudzisz we mnie żadnego poczucia winy, żadnego ! i tak tu nie przebywam na tej wsi, poza tym nikt nie wiedział o tych wszyskich akcjach :D a już na pewno, że to ja :) także ja mam to głęboko, naprawdę sądzisz, ze twoje gadanie coś we mnie wzbudzi? nic bardziej mylnego. Ja nie będę dzwoinuić po właścicielce, któa i tak by to olała... nie jestem kapusiem, ratuje życie gdzie mialam im te łachy położyć na śniegu, w zaspie :D weż się porządnie czymś stkunij w główkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umma
wszedł też przepis, że pies nie może być na łańcuchu dłużej niż 12 godzin. Czy ona go spuszcza ze smyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Vivą się kontaktowałam, z TOZEM, z jakimiś innymi. ale to nei ejst teren Krakowa. ;) póki co, sytuacja jest opanowana, więc nigdzie nie dzwonię. czuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałam wyżej, ze 24 h go trzyma. ale to juz nie poradzę nic, wiem o tym przepisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki objaw to żaden objaw
Po co ludziom pies przy budzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
i właśnie dlatego jest taki syf, bo wieśniaki uważają takie zachowania za kapowanie. Czyli co? niech się męczą niech głodują a ty masz to w nosie. Potem wychodzą takie akcje, że ojcec gwałci swoje córki ,ma z nimi dzieci , wieś widzi ale milczy bo nie ma co się wtrącać. Przez takie podejście na świecie jest mnóstwo zła. Znieczulica powinna też być karana. Na dodatek zastraszacie dziewczynę jak jakaś mafia. Cymbały, jeszcze właścicielce wyślijcie laurkę z podziękowanem, bo dzięki takim jak ona zwirzęta cierpią. Ty lepiej popatrz wokół siebie czy możesz pomóc a nie siejesz nagonki na takich jak ta dziewczyna. Mam nadzieję że i w Limanowej takich jak ty jest mniej niż więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to w dupie zawsze byłam inna zawsze i jakoś mi to nie przeszkadza, nawet jesli mam wrogów to co ;)? nigdy w zyciu nie skrażyłam, nie donosiłam, nie sprzedawałam nikogo, wielkrotnie i zawsze milczę ale nie w takiej sytuacji . JA NIE ZADZWONIŁAM NA POLICJE BO MI SĄSIAD SPAC NIE DAJE, BO MUZYKA GRA TYLKO CHRONIE ZWIERZĘTA, KTÓRE CZUJĄ ale po co ja się tłumaczę taki pustostan i tak nie zrozumie. zyj sobie w tej Limanowie i się brataj z sąsiadami, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a może podrzucić do tamtego domu "pismo" w którym zawiadamia się o obowiązku solidnej opieki nad psami, że w temperaturach poniżej -10 stopni właściciel jest zobowiązany do następujących czynnści itp. przypomnieć o obowiązku codziennego karmienia - mozna podpisać Towarzyswo Przyjaciół Zwięrząt . Moze to też bedzie miało jakiś wpływ na to, ze on się bardziej spręży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
powinnaś mieć w swoim archiwum- juz pisałyśmy z sobą:-) chyba że wykasowałaś ( przesyłałam trochę pieniędzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
wlasnie! moze to dobry pomysl? napisac taka kartke ze w tem -10 jest obowiazek umieszczenia zwierzat w domu, ze dac im jesc i odpiwiednio ogrzac pomieszczenie. i ze za niedostosowanie sie do przepisow grozi jakas tam kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
odpisałam . Zaraz siądą mi baterie dlatego odezwę się po 16:00 jak wrócę do domu. Która ma lekkie pióro? niech ułozy takie pismo ja mogę przepisać i zeskanować dla autorki o ile ona może jeu siebie wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce pisać takich rzeczy :( ja nie chce robic szumu wokół siebie, obawiam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
wystarczyloby jakbys to nakleila na drzwi albo wrzucila do skrzynki. ale spoko, rozumiemy ze nie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjkh
zegareko podasz maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesssssss
Ale jestescie naiwne,,autorka napewno chce wyludzic od was kase,,no pomyslcie troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Halinksa z Torunia
Jesteście walnięte i wysyłam temat na policję za podrzeganie do przestępstwa (włamanie i dewastacje!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic nie zdewastował ;) chodizło o uratowanie zycie, ale potem dziewczyny same doszły do wniosku, że jednak to nie jest dobry pomysl i tak z niego nie skorzystałam :) wysyłaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×