Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
a ten kolega który mieszka niedaleko, wspominałas o nim wcześniej ..za kasę by się zgodził je przechowac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on olał te psy wtedy jak go prosilam czy ma cos do zarcia jestem bezradna kogo ja zaltwie rano o 8 aby mi psy zabrał nikogo nikt nie chce sie zgodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
napisz do tych dziewczyn jaka jest opcja ratunku tzn że do jutra do 14:00 może na godzinę oderwalyby się od nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poa tym on mieszka daleko ale ma auto poo 2 jutro pracuje od 8 do 16 jest zarobiony, ma kase wiec nie zgodzi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
co do transportu-są specjalne taksówki do przewozu zwierząt, możemy się złożyć, co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dziewczyny mialy kierowce, laske, zapytalam czy by ta laska nie pojechała , czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jestes zbyt młoda aby to dzwignąć , ktoś bardziej dorosły pozałatwiałby takie sprawy- nie krytykuje tylko twierdzę, bo dorośli znają dorosłych z samochodami i nie byłoby takiego kłopotu. Nie pytaj znajomych, sprawdz kto to zrobi za kasę- serio- dzwoń do korporacji taxi, teraz jak nie trzeba kombinować skąd się wzięły psy nie ma innego kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieniadze nie dojdą na pewno rano a to wtedy trzeba by było, a ja nie mam skad pozyczyc moze ta laska co je tu ostatanio wiozła..chociaz to ona wlasnie ma sesje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie da rady ta laska, to zadzwoń do korporacji taksówkarzy. Za dopłatą powinni się zgodzić. Zapytaj ile by to kosztowało i zrobimy zrzutę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a gdyby Joanna zadzwoniła do pani włascicielki ze ma przewieżć te psy ..wiem jak to brzmi ale ...tylko trzeba jką bajkę wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest mysl, ale to grubsza afera trzeba by bylo ta laske z dogoamnii ustawiac i w ogóle nie wiem czy to odbry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kasy to można zrobić tak. Rano wstajesz- logujesz się na stronie banku i bierzesz szybki kredyt w 15 minut albo debet. My wysyłamy Ci kase, i tego samego dnia masz debet/kredyt spłacony! Zależy jaki masz bank. Ja nie mam problemu jak potrzebuje tak kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo lepiej nie to ona zaraz powie to niech one zostaną!!!!!!! ja sie ciesze ze ona sie zgodzila je oddac,ale zeby je wiozła to nie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile jesesmy w stanie dac kierowyc, bo wystawie na facebooku ogłoszenie ze to pilne, ze potrzebuje kierowcy jutro i zapłace, ale ile ja mam na koncie 20 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak dzisiaj wyślemy to na jutro by doszły ale nie wiem na którą godzinę, wiem, że już pisalas ze Rodzice są przeciwni ale może by pożyczyli chociaz dla świetego spokoju aby sprawę zamknąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega moj bral taki kredyt to musial ermułe z pracy przyniesc, zaswiadczenie o zarobkach .. ja mam mbank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym wysłała jej dzisiaj (mbank) to dojdą na jutro około 13. No chyba że ma też mbank to wtedy może trochę wcześniej, ale i tak jutro około południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florianska ulica jest to ulica odchodzaca od rynku w krakowie/ niedaleko dworca , centrum krk, okolo 25-30 km tam od siebie mam, bo na poczatek krk, obrzeza to20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
złóżcie się ile możecie ja dopłacę resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
na jakiejś stronie wyliczyło, że z samej Wieliczki na floriańską wyszłoby ok 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko poszukaj na necie jakiś przewóz osób i zapytaj przez telefon ,powiedz ze beda psy i ze za jaką dopłatą pojedzie z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo laska ta co tu byla oto nie wezmie tej laski/kierowcy bo ma ezgamin z anatomii i nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tzn mogę po równo ale i jak trzeba to dam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debet na pare złotych to bierzesz przez internet online. Żadnego zaświadczenia nie musisz! Wpisujesz że chcesz np. 150 zł i powinnaś mieć zaraz je na koncie. To nie jest żadna wielka kwota, i nie powinno być problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×