Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

więc czekamy do jutra, a moze by te zwierzaki jakoś im ocieplić tę noc, nie wiem czy to dobry pomysl,ale jakoś je szmatami obwiązać na plecacy im coś założyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , zadzwonie jak mi sie konto uzuepłni no i jak ona sie dogada ze jutro o tej i o tej mam je przywiez to znowu bedzie problem z tansportem a dzisiajsza noc moze byc decydująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
próbujcie w skawinie, zadzwonic i zapytac mozna, dzisiaj w nocy ma być -30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
doładowane- dzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz, to ociepl od dołu im ten kojec. Masz jakieś stare gazety? Możesz je położyć na ziemię, następnie jakieś deski a potem dopiero koce, polary i co tam jeszcze da rade. Masz jeszcze siano jakieś? Maluchy można obaduchać stertami ubrań starych. Nawet jak dasz radę to ubrać je-- tak jak ludzie Yorki ubierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
też o tym pomyślalam po prostu je poubierać, powrzucać ciepłych szmat cokolwiek tylko czy zegareko ma tyle tego:-( jak one umrą to bedzie tez nasza wina:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
co do tego programu, doładnie nie wiem bo to była zapowiedz ae edno ze zdan jakie tam padło to było: skoro pani się nimi zajęła to one należą teraz do pani i my nic nie mozemy" .... cokolwiek to znaczy i w tym konteksciete psy juz są nasze i my jestesmy za nie odpowiedzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czekamy co załatwi zegareko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
jak długo szczeniaki koczują na dworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
z tego co ja zrozumiałam to juz od jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymieniam smsy z babka z folairaskiej bo nie odbierała, ale odpisała na razie ile jest psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ciekawi czy te psy tam są. Bo jak ona je zamknęła w domu- to koniec! Co do programu- to ja wolę nie oglądać. Ja tylko mogę oglądać historie z happy endem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
małe mają po pare miesięcy wynika z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" no trudno, innego wyjscia nie ma, proszę przywieź tylko przed 14" łaskę mi robi ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
Autorko jak rodzice pójdą spać przemyć szczeniaki do swojego pokoju, weź je do jakiejś torby podróżnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a ja sądzę, że ona pojechała popatrzec co i jak w końcu to na jej ziemi się dzieje- w domu ma małe dziecko az tyle czau to ona nie ma poza tym jakby wiedziała ze da radę to by ich się nie zrzekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pozostaje załatwic transport nei zamknie ich, bo sie boi, ze wtedy dopiero dostanie kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
transort i ratunek na dzisiejszą noc a wszystko to w Twoich rękach bo my mozemy tylko kasę dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do mojego pokoju? to nie są malutkie psy tylko juz maja z pol rok, ja mam w domu psa, narobilby rabanu, naprawde nie ejstem w stanie, gdyby to ode mnie zależalo to bylyby juz tu wszystkieeeeee nie mam transposrtu na jutro ;( o 11 musze byc w szkole po wpis do indeksu jak to rozegrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodziła sie zeby je przed 14 przywiez tam, ale nie ma kto pojechac, w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a jak myślisz gdym zadzwoniła do Twoje mamy i super grzecznie z nią pogadała , podziękowała za taką wspaniałą córkę i porosiła o zgode na tę jedyną noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mam wojne o psy w domu, nie moge, a jakby ktos zadzwonil to mialabym dopiero lipe ze dalam jej nr i w ogole ja im dalam wszystkie smzaty co mialam, nie mam co im dac, szczerze, naprawde mowie, nawet koce nowe z domu wyniosłam !!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×