Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

co ja mam robic? nikt nie chce jechac, maja znowy marznac ? u mnie jest -19, jest dopiero 20 , do rana maja tak cierpiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zegareko nie idz tam, bez sensu. Najwyzej potem sprawdzic gdzie sa zwierzeta. Mieszkasz tam i bedziesz mieszkac nie mozesz sie tez narazac na problemy. Joasia slicznie to rozegrala. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko, dzwon po znajomych, jak nie bedzie baby za 30 min to sie widocznie wróciła juz, bo ona mowi ze sie z pracy wczesniej zwolniła zeby zobaczyc,ale ja jej mowie ale po co to pani wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na dodatek joasia dzwonila do tej laski z dogomanii i ona nie odbiera.. ona sama powiedziala, zeby przywiez na florianska itd.. ale znaim sie dodzownilam minął cały dzien i to jeszcze z inengo nr, teraz znowu nie odbiera, umywa rece wiec nawet jak bd tranpostr to gdzie j zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
transport chyba jest mniejszym problemem bo mozemy sie zrzucic ale wciaz nie ma gdzie przechowac psow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zadzwoniłaś na taxi oni teraz nie mają roboty bo podrożało i stoją, ktoś może się zgodzi pogadaj z kobietami zcentrali takiej korporacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde jezdze z psem czesto taksowkami nigdy nie byl to problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdzie je zawieziemy? baba nie odbiera ta, która chciala je wziąć co mam robic? i z czego dam temu taxi? psy wezmie i jeszcze pojedzie na slepo, mi nikt 100 zł nie pozyczy , nie ma opcji nie ma gdzie ich przechooac o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
spokojnie, ja widzę to tak..Zegareko jest w Krakowie, idzie ulicą X i widzi przywiązane psy za godzinę wraca psy są tam nadal, pyta wokól każdy macha ręką i przeklina a jeden powiedział, że te psy juz tu są odparu godz, wzięłas więc transport i przywozisz i teraz tojuz nie wiesz co robc . Po prostu postawić ich przed faktem dokonanym. I zakładając ze taka sytuacja miała by miejsce naprawdę to rozwiązanie właśnie tak by wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
SKAWIŃSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY DLA ZWIERZĄT 32-050 Skawina, ul. Żwirki i Wigury 1 Tel: 600-459-657 Fax: (012) 276-17-76 E-mail: zwierzakiskawina@gmail.com Dzwon na komórkę powinni pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro przyjedzie po 14 zobaczyc czy wzięli a zlozmy one tam beda i co ?:O trzeba dzis to zrobic, bo ciemno i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jak dzisiaj wyślemy kasę jutro masz, pożyć np stówe a oddasz dwie- ja mogę to obiecać a chyba wiesz że nie kręcę bo miałas już na to dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
sprawdz pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej babka z florianskiej odebrala brala, ale sie rozlazylam bo by i tak padlo konto, mozecie ponownie zadzwonic, joasiu masz nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
przeczytaj mojego e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
Towarzystwo w Skawinie ma wolontariuszy i tymczasowe miejsca w domach, próbujcie na komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
Tel: 600-459-657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czy któraś tam dzwoni czy stoimy w miejscu? ja niedzwonię bo nie wiem jak się umawiać w razie czego , to chyba zegareko powinna. Daj nr dziewczyno , szkoda czasu na ceregiele - doładuje to konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
włączcie UWAGE na TVN teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
juz się skończyli to była zapowiedz jutrzejszego programu o znalezionych psach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijij
W Skawinie muszą pomóc, Tel: 600-459-657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×