Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

viva chciała pomóc, ale kontkt tylko mailowy i tylko rano facet z czestochowy dobry pomysł ale on je gdzie zabierze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
do piatku czekać jeszcze jeden dzień i dwie noce? jakbyś wymyśliła coś na dzisiaj to dla mnie też byłoby lepiejprosić o pomoc tego znajomego jutro rano niż dzisiaj ale powiedz co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, a w tym kojcu co są małe, to one od spodu mają ziemie czy coś jest położone na spód? One śpią na tych fotelach samochodowych? Są osłonięte od wiatru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
no jak to? on ich nie zabierze on je PRZEWIEZIE i to jest jego grzecznośc więc nie mogę oczekiwać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cegły i pustaki chyba nie chronią od wiatru? od spodu gleba i koc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czy ktoś tutaj rozumie o czym piszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko pojedziesz tam z tym facetem jak przyjedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta kobieta z dogoamnii pisała, ze nalezy te psy przewiez na folarianska i powiedziec, ze znaleziono je w krk, a ja wiem czy ona o tej porze w rpacy jest? czy ich biuro działa? nie ma sensu aby facet z czestochowy sie tu fatygował, popytam moze ktos sie zgodzi !zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po uprzednim zgloszeniu na policji czy strazy miejskiej ze zostały znalezione jak powiedziałam w lesie przywiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
to działajcie dziewczyny bo on mi nie odmówi ale nie chce wykorzytywać dobrych relacji i nim później , tym gorzej dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie chronią :( Ja swoim kotom w budzie to na spód żeby im nie piżdziało kładłam gazety a potem koce. Zawsze to trochę izoluje ten chłód od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
powiem szczerze,ze wolę wysłac kasę na taxi niż gonić go w obie strony ale jak trzeba to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co z kotem z domu?
jadł coś od wczoraj? ktoś go zabierze? błagam nie zostawiajcie go na pastwę tej okrutnej kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko ile kasy potrzeba aby ktoś je zawiózł do schroniska? i czy byś kogoś takiego miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie na floriańską, powiedziec ze to podrzucone na posesję rano, powiedziec ze my z krakowa, bo inaczej problemy robią, odsyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego kota nie słysze juz od wczroaj, wiec chyba go nie ma ... nie ma sensu fatygowac goscia z czestochowy, pytam ludzi ale poki co 2 osoby mi odmówliy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa z tym kotem jest dziwna. Jednego już zegareko wyciągała z domu, ale teraz prawdopodobnie jest inny. Kota nie zostawimy! Ja tej babie nie dałabym nawet muszki owocówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zadzwoń do korporacji taxi powiedz jaka jest akcja i czy ktoś za kasę by pomógł, tam też są ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam numer do tej laski , ktora mowila, ze psy na florianska i dzwonic do niej, wtedy ona je jakos wkręci do schroniska tylko pytanie jest takie, zadzwoni do niej ktoras z was? ja mam 80 gr, nie chce znowu doladowywac konta aby ktoras z was to robila tylko mozecie to zrobic?? wysle komus jej numer, tobie joasiu jesli łaska:( i powiesz jej, ze chodzi o psy pod wieliczka czy mozna je przywiez do oddzialu, ze polecila podac ze w krk ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny co z kotem z domu?
dziękuję! naprawdę wam dziękuję! jestem za daleko żeby cokolwiek zrobić fizycznie ale ta kocina biedna ciągle mi siedzi w głowie. on w taki mróz głodny zamęczy się biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a jabym jej pomogła bo w biedzie człowiek ma dziwne priorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
joanna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ok ale zegareko wyślij mi swój nr na e- maila i instrukcję jak doładować nr bo nigdy tego nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×