Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

powiem tak- nie doładowujcie mi konta, bo to jest reaz niepotrzebne włąsciwie, ja pytam ludzi na gg itd , mam jak do nich zagadac, a telfon na florianska moz ekotras z was wykonac z dobrego serca, bo jedynie tam nie mialam jak zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj tego.....
Miejmy nadzieję, że wezmą je do schroniska w Krakowie. Czytałam dzisiaj, że właśnie to schronisko prosi o zabranie psów na czas tych mrozów do tymczasowych domów. Dzisiaj można było to zrobić. To niestety mówi samo za siebie ile tam jest psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jeszcze akcja się nie zakończyła, nie wiesz co wyskoczy, musisz mieć środki- dawaj nr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
joanna , to potem do niej może oddzwoń co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzwonila do mnie babka wlascicielka mówi ze zwolniła sie z pracy własnie teraz i sie pyta czy juz panstwo zabrali pieski, bo ona chciała pożegnac!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz, ze je wzieliśmy!!!! zeby kurwa ich nie zabrała bo umrą ale gdzie indziej!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam telefon do reki aby do tozu dzwonic, tam nie odbiera telefonu, odkladam aaaaaa dzwoni odbieram a to ona!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezmie mi te psy kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!! noz kurwa jego mac!!!!!!!!!!!!!!ona mi je wezmie i bedzie z tego chujnia, ja odpięłam go od budy .. co ja mam robic?? nikt nie chce jechac z tymi psami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowi ze juz jedzie, ze chciala zobaczyc, czy juz panstwo zabrali, ze chcialam pożegnać i się rozłączyła ja pierdziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolniła się z pracy, bo chce psy pożegnać? Śmierdzi kurwa przekrętem na kilometr! Boże a jak ona im zrobi krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
może idz tam na spacer i powiedz, że tu ktoś był cos spisywał i odpiął psa, mówili ze bedą jutro bo właścicielka nie ma już do nich prawa, bo rozmowy są nagrywane. Daj ten nr do załadunku widzisz sama że co chwila coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz psy i je gdzieś schowaj! Przecież ona tam nie będzie po ciemku psów szukać!!!!! Schowaj je na kilka minut. Zobaczy że ich nie ma i pójdzie sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ona juz jedzie to ja nic nie zrobie, nie wezme ich 4 ze soba bo kurwa nie zdaze!! jak jedzie to ona ma 10 min autem z wieliczki tutaj, nie chce by mnie widziala.. co jej powiedziala joanna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddzwonila znowu, o matko jaka masakra ta baba, boi ja jej powiedziałam ze my dzis, lub jutro przed południem wezmiemy psy zabierzemy, a ona powiedziala ze chciala dzis przyjechac zobaczyc tylko, ze ma coś podpisac tak? ja mowie nie nic p[ani nie podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
może ona tylko sprawdza co i jak, Nie możesz wziąć swojego psa i iść tam z bratem niby na spacer, powiedzieć dobry wiezór i że byłaś świadkiem takiej akcji że ktoś u był coś spisywał i gadali miedzy sobą, że jutro je biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ebde tam szla, bo to bez sensu pojde kolo22 sprawdzic czy są tam, o ile wczesniej nikt po nie nie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
Joanna, zadzwoń do niej i powiedz że rozmowy są nagrywane i jej zrzeczenie się jest zapisane więc od tej chwili już nie jest za nic odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tzreba zabrac psy dzisiaj ona jutro bedzie tam koczować od 10 do 12, przeciez jak ktos po nie przyjedzie to ja nie moge tam byc aby mnie widzieli, , trzeba dzis zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chciala tylko zobaczyc nic wiecej, a i sobie ubzdurala ze ma cos podpisac i jeszcze sie pyta a czy na pewno kolegium nie zaplace???????? ja mowie nie nie wiec faktycznie bo juz jechała się może zaraz tam pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
A Ty zegareko walcz bo Częstochowa przetała być DZISAJ aktualna, zadzwonił i powiedział, że teraz jakby pojechał to wróci spowrotem o drugiej w nocy więc musimy sobie radzić bo za póżno już jest. Jak jutro bedzie taka potrzeba to go znowu poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×