Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość przechowaj je
mój brat ma konto w mbanku, jeśli dzięki temu pieniądze dojdą szybciej, to mogę zapytać czy wpłaciłby całość a później byśmy się rozliczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
damy radę dziewczyny tylko zegareko musi wymyśleć jak to rozegrac logistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czyli co ? mozna zdalnie zapłaic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dojdą aż tak ekstremalnie szybko żeby były na 8 rano. Dojdą około południa dopiero. W zależności jak banki księgują kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
rozwiązanie z barbakanem jest super, kwestia za ile i czy bedą jutro- dzwoń zegareko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEWOZENIE ZWIERZAT TAKSOWKA BARBAKANU - Tego jeszcze nie było specjalna taxi dla zwierząt Oferta sieci RADIO TAXI BARBAKAN została wzbogacona o specjalistyczną usługę przewozu zwierząt. Dotychczas nie zawsze kierowcy byli przygotowani na przewóz zwierząt, usługa taka wymaga od kierowcy poświęcenia więcej czasu, oraz zachowanie pojazdu w czystości dla następnych klientów. Odebraliśmy już pierwszy samochód, SEICENTO VAN czerwony, ale myślę ze nie skończymy na jednym. Tylna szyba oklejona jest charakterystycznymi naklejkami. W kabinie można przewozić pasażera z małym zwierzątkiem na kolanach, większe zwierze przewozimy za kratką, ale pasażer nie jest od niego odizolowany, może go głaskać i mówić do niego. Kabina będzie wyłożona specjalną matą, która będzie w razie potrzeby wymieniana, dla zachowania pełnego komfortu. Zamówienie można składać tradycyjnie na numer 19661; można zamówić usługę transportową, przewóz do weterynarza, zakupy z dostawa do domu jeżeli braknie karmy. Cena zostala ustalona ryczałtem na terenie miasta Krakowa w granicach administracyjnych. Przewoz pieska i osoby towarzyszącej 30,00 pln , samo zwierzątko 30,00 pln. Wszystkie pieski w kagańcach ( forma bezpieczeństwa) małe zwierzątka w kuwetach. Zakupy w specjalnych sklepach z dostawą do domu 25,00 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tylko jak im zapłacic? jest taka opcja że na konto po wykonanym zleceniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareko, zadzwon zapytaj po ile to, czy karta mozna placic, ja juz nie mogę dzwonic, bo wszyscy wrócili do domu, nie mam nawet jak spokojnie przez tel pogadac teraz z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jedna i 4 psy? Mam nadzieje że barbakan przymknie na to oko. Ciekawe skąd kuwetę wsiąść dla psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wam wezme 4 kaganc ludzie??:( przeciez to pies jeden ok, ale na pewno nie cztery ja o 11 msuze byc w szkole, wwszysyc juz maja wpisy, ja nie bo walsnie nie mam czasu przez psiaczki:( wiec musze kogos prywatnie, z samego rana kiedys jak raz chcialam aby przyjechac po mnie tutaj to mi taksowkarz powiedzial, ze oni tak daleko nie jezdza, bo ludzie sie wystwiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko jestes tam? wypowiedz się co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
chyba można płacić komórką przez mpay. może to jest rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
czyli odpada a masz już kogoś komu zapłacisz po południu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mbanku.....
W mbanku są 3 sposoby przelewu: oprócz standardowego jeszcze Przyśpieszony (SORBNET) - nawet w godzinę na koncie odbiorcy Ekspresowy - nawet w 15 minut na koncie odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kogoś cały czas mi taxi nie chcialo przyjechac bo mowia, ze ludzie sie wystawiaja i oni nie jezdza tak daleko jedynie raz jechalam z krk do siebie ale nigdy po mnie tu nie przyjechali szukam kgoos, dalam na fcb ogłoszenie póki co cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dobra zrzucamy się kto ile daje -piszcie smiało , wiadomo każdy może ile może - ja dołoże ile trzeba będzie - więc nie podaję konkretnej kwoty- uwazam że powinno być w puli ok 200zł , Co Wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
kiedys nie chcieli a może teraz zechcą - spróbuj , kto nie pyta ten nie wie , zadzwon do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
a może napisać na jakimś forum Krakowa i okolic i na fb, że potrzebny jest transport dla 4 psów w potrzebie oczywiście zapłacimy za benzynę i fatygę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
jestem - zbiórka daję ile trzeba, czyli jest nas na razie dwie, trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechowaj je
ja też mogę 50. jak się okaże za mało, to nie ma problemu, mogę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsadsadxadsad
juz lepiej nic nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×