Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

Gość powiemtak
amy kolejną pomoc z Krakowa- super ! czy wiesz jak wyglądają takie hotele? czy można je wziąc do domu zastępczego Twojej znajomej- my pomożemy je utrzymać- ja na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbkh
ja tez obiecuje ze bede pomagac je utrzymac opowiadalam o nich mojej mamie. mowila ze jak bedzie potrzeba to tez wysle jakas kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
coś się dzisiaj mijamy :-( Podsumowanie : ogłoszenia na FB i NK , fotki i wiedza ze są w hotelu , czy jest szansa ze dziewczyny z Krak odwiedzą nasze pieski w sobotę lub niedzielę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
wizja lokalna dałaby nam jakiś obraz sytuacji na teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Ja dzisiaj w ciągu 1h od wystawienia na tablica.pl znalazłam opiekuna dla kota norweskiego, co się do mnie przybłąkał 2 dni temu. Trafił do Pani z domkiem, co ma fundacje dla królików i sama pomaga zwierzętom. Jestem mega szczęśliwa- bo kotek nie mógł lepiej trafić. No i spędzi noc w ciepłym domku, zamiast gdzieś na dworze. Na dzisiaj u mnie zapowiadają -18 w nocy i śnieg. Nie dość że wczoraj całą noc padało, to jeszcze i dzisiaj- kuźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
a wstawiłaś moze też info o naszych nieborakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonic do schroniska? a jak nie to nawet jak mozesz to te male przygarnij :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyny co Wy na to wszystko tzn. czy którs wie jak działają te hotele dla psów i jak dotrzec do tego gdzie są nasze psy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dopiero teraz dorwałam się do komputera. widzę, że się dzieje! co jest jeszcze do zrobienia? czekam na polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
witaj,' ogłoszenia wysyłaj gdzie możesz, jak ktoś nie z krakowa to ja oplace przewóz- dopiszcie do swoich ogłoszeń, pokrywamy kosztu przewozu, moze tym sposobem ktos z dalszej okolicy pomysli o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wystawić maluchy na tablica.pl? A jak działają hotele, to ja nie wiem. U mnie psy czasami zamiast do schroniska na kwarantanne, jadą do hotelu. Ale to jest jedyne co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
zegareko- na mojej poczcie nic nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
tak wystaw je tam , moze akurat, musimy łapac każdą sznsę aby byc skutecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
ide na google poczytac jak to jest z tymi hotelami, czy mozna ustalic ile w krak jest takich hoteli- mogłąbym po nich później podzwonić i pytc o naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suka mi sie szczeni, wiec niedlugo napisze te maile. powiem jedno, z tego forum trzeba zrezygnować. uwazajcie co tu piszecie mi sie juz dostało od pani z tozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja mogę wystawić na tablicy.pl, gumtree w rejonie warszawskim. czy mamy w końcu zdjęcia? sorry, nie jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia są na poprzednich stronach- poszukaj! Ja mogę wystawić ale później, teraz spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstawiałam tutaj te zdjęcia tych psiaków- są 3 zdjęcia. Szukaj po moich postach, będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mam! widziałam, że pod zdjęciem na fb na profilu schroniska kilka osób się zainteresowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemtak
dziewczyno, jezeli sądzisz że ta co tu pisała to jest pani z tozu, to chyba jesteś niemądra:-) jakiś półgłówek wskoczył tu namieszac i się płoszysz. Poza tym co te panie poza pyskowaniem tutaj mogą zrobic. Wątpię aby się tutaj ktos przedstawiał gdzie pracuje, nie mozemy byc takie płochliwe bo nierobimy nic złego, dzwoniłam tam dzisiaj i jak trzebabyło to sama pyskowałam, chociaz z panią kierownik rozmowa była racjonalna i konkretna, bez wariactwa. byli tacy co juz pisali o nieleganych zbiórkach i innych bzdurach - jak pisałam z głupotą nie walcz bo przegrasz, olewaj i robimy swoje. powodzenia przy narodzinach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem stąd, że to ona ponieważ do mnie napisała ze swojego numeru. konkretnie jako zwierzolub tu pisała( z tego z którego ja sie z nią kontaktowałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×