Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zegareko

CO JESZCZE MOGĘ ZROBIĆ DLA TYCH PSÓW???

Polecane posty

58 kierunkowy to chyba gdansk??? to drugi konie cpolski:( byłąm u piesi, serce mi pęka co z jej rodzenstwem sie musi dziać boze!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo to jest główny nr. gdzie sie zglasza niezaleznie od Twojego regionu ale dziwi mnie, ze nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam własnie 6sty raz i nic:( sama spróbuj;( nikt nie odbiera.. nie wiem co mam zrobic.. cos mi sie stanie, jak wczoaj tam poszlam a one za tym domem na kawalku ziemi bez sniegu we trojke spały i sie przytulały .... nie jestem w stanie sobie z tym poradzić,, nie wiem jak zareagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSY BEZDOMNE W SCHRONISKU W NOWYM TARGU Miasto i Gmina Wieliczka umieszcza bezpańskie psy w schronisku w Nowym Targu. Prezentujemy zdjęcia 27 zwierząt, które szukają nowego właściciela. Wydział Ochrony Środowiska i Rozwoju Wsi Urzędu Miasta i Gminy Wieliczka informuje, że istnieje możliwość nieodpłatnego nabycia psa ze SCHRONISKA DLA PSÓW W NOWYM TARGU, ul. Kokoszków 101 tel. 018 448 84 33 lub 0 695 43 15 72 W schronisku znajdują się bezdomne psy z terenu naszej gminy. Dlatego prosimy szczególnie rozważyć nabycie psa pochodzącego z Gminy Wieliczka. Psy są zaszczepione przeciw wściekliźnie, a szczeniaki przeciw chorobom wirusowym. Zapraszamy do odwiedzania galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INFORMACJI udziela również: Wydział Ochrony Środowiska i Rozwoju Wsi Limanowskiego 32 tel. 012 291-30-61 e-mail: os@wieliczka.eu tel. 012 278-28-25 rolnictwo@wieliczka.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ostatnio miałam taką akcję, a ze nie jestem obojętna na los zwierząt bo je kocham, bez wahania pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że byłam na tej stronie co wkliłaś z niej fargment.. i to sami mi powiedziała POLICJA... dopiero w poniedziałek przyjedzie po nie hycel i wezmie do nowego targu, ale ja NIE CHCE CZEKAC DO PONIEDZIAŁKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz nr telefonow do schronisk prowadzonych przez Animals MNIEJ WIECEJ ''niedaleko'' w Nowym Targu: tel.: 018 44 88 433 i w Tarnowie: tel.: 0 606-124-073 domyslam sie, ze nie masz mozliwosci ich tam zawiezc albo kogos znajomego kto by to mogl zrobic? Bo watpie w to ze ktos ze schroniska po nie przyjedzie ale mozesz sprobowac (o ile ktos odbierze w sobote o tej porze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikt oczwyście tam nie odbiera :O pewnie kurwa w weekend pracują rano albo wcale... dzwonilam tam o 17 i teraz do tej wieliczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przetnij ten kaganiec im, łańcuch i wez je do poniedziałku do siebie do szopy przechowaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojca ich odpiął brat jak chciał poluzować obrożę, która przymarzła do szyi :O i uciekł, te 2 małe sa pewnie przy tamtym domu , jak pisałam jeden który siedzial pod drzwiami jest w piwnicy u mnie w domu, nie mam szopy i matka na wiecej sie nie zgodzi, a ja bardzo bym je chciala wziąc !!!!!!:( to kawał ode mnie ale pójde spawdzic chyba zaraz czy są tam dalej, czy spia na tym legowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaniesiesz im na dziś dobry koc i jakiejś kiełbasy kawał to z pewnościa do rana przetrwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wez je tak zeby mama nie widziala ich. Nie macie moze samochodu jakiegos, zeby tam je schowac do poniedzialku chociaz? Przynajmniej im padac nie bedzie i jak dasz im jakis kocyk to zawsze cos. Moze je ''przemyc'' jakos do poniedzialku tylko dwie noce zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz tez podzwonic po pobliskich lecznicach weterynaryjnych może mają podpisane umowy z tozem i są w stanie te zwierzaki przechować, albo chociaz zapytac sie ich co robic w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zegareko
A mnie się wydaje,że ty chcesz tylko bić pianę. Patrząc, jak nie wykorzystujesz podanych telefonów i linków ( dziewczyna dała ci namiar na dogomanię, dlaczego nie załozyłaś tam topiku, natychmiast miałabyś dziesiątki chętnych do pomocy, przyjechaliby nawet zaraz) zastanawiam się, czy te psy w ogole istnieją, czy tylko się nudzisz i chcesz zwrócić na siebie uwagę. Coś mi tu śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale one odkąd się urodziły to tak zyja:O ale od kilku dni widze, ze tam sie nie swieci swiatlo, nie ma nikogo, wiec zaczęłam działacć :( co noc tak spia :O nie ma możliwości w piwnicy ich przemycic, bo tam u nas sie pali w piecu, i tata pali papierosy, bo u mnie w domu sie nie pali wiec jest tam co najmniej kilknascie razy dziennie . samochód tylko ten, którym jeżdzimy więc to odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a tata tez jest na nie? Myslalam, ze tylko mama to byscie sie dogadali jakos. Kurde ja bym te psy sama zawiozla ale pewnie mloda jestes i prawka nie masz, na Twoim miejscu bym sie rozplakala tacie sprobowala przemowic do rozsadku rodzicom i truc, truc i truc to moze by sie zgodzili a jutro rano Twoj tata zawiozlby z Toba te psiaki do schroniska. Musisz im truc caly czas bo tym psiakom moze sie cos stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc może pomóźcie mi ten temat lepiej założyć aby był odzew???? bo póki co z tej dogomanii nic, zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam prawka, pytałam znajaomych, ale dupa, nikt ich nie zawiezie :O psy z gimny wieliczki musza do nowego targu trafic, nei do krakowa co mnie przeraża!?!??!!??!?!????!?! moj ojciec pracuje do 22 i mówiłam matce, ale im nie przegada, na tą dogmanaię jest jakiś numer?! jestem gotowa wziąć psa z piwnicy, poszukac tamtych i czekąc na kogoś ktto mi pomoże nawet do północy albo na kogoś kto mi by pomógł je zawieźć do schroniska, o ile o takiej porze to możliwe?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z prośbą o pomoc możesz tez zamiescic jeszcze ogłoszenie na gumtree krakowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze leciec z psami na spacer, jakbys szla do tych pieskow to daj potem znac co i jak jak wroce do domu to sie odezwe, trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costa smeralda
hej, ja jestem z wieliczki, ale teraz siedze za granica i nie mam jak pomoc:( kurde mysle, mysle, moze cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×