Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Toshie

Houston: potrzebne wsparcie! -10kg!

Polecane posty

hej motylki ^^ Jestem Toshie i mam 16 lat. Chcę "zgubić" 10kg, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Jeśli macie jakieś pomysły to proszę o pomoc i wsparcie. Muszę zgubić jak najwięcej do maja. Ja, mój chłopak i moje przyjaciółki jedziemy do Hiszpanii. One obie=świetne kształty. Ja=tłusty wieloryb. Auć! Już kupiłam sobie piękne fioletowe bikini i chcę się w nim pokazać na plaży. KONIECZNIE! Uściski ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. nikt się nie chce przyłączyć? no cóż może z biegiem czasu się to zmieni :)) Ostatnio czytałam o głodówce 10 dniowej. Ponoć niektórzy gubili nawet do 15kg. O.O Dziewczyna na youtube browadzi videoblog i dokumentuje każdy dzień. Schudła 4kg później zaczęła powoli wracać do jedzenia i dużo się ruszała. Nie ma jojo. ^^ może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam 500 kcal. Jestem na niej teraz i jestem zadowolona jak masz silna wole to wytrwasz. Jem jajka warzywa owoce rybe. Weglowodany odstawilam tzn zadnego chleba makaronu.ziemniakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - tesz
to forum to jednak zbiegowisko tłustych loch... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję te 500kcal. A ile już na tym zrzuciłaś? :)) tesz- w końcu to forum o dietach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
nikt nie chce mieć do czynienia ze śmierdzącym tucznikiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - tesz
są różne diety - niektóre dla zatłuszczonych loszek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatłuszczone loszki czyli my.. super :D 3kg w tydzień! wow! genialnie. A myślisz, że później jakieś jojo będzie? Van Zann- ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - tesz
Cel- 53kg -dla lochy to nieosiągalne :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeżeli ta loszka jest bardzo zdeterminowana i postanawia się za siebie wziąć, a nie tylko się użalać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze nie juz raz schudlam ta diets 10 kilo przed ciaza.pozniej co tydzien dodawalam 100kcal i nie bylo joja :-) powodzenia ja tez mam jeszcze 10 kg do zgubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jutro postaram się zastosować te 500kcal :)) a uprawiałaś jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×