Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

Muzulmanki a higiena

Polecane posty

Na pewno pojde na studia! I widzisz a moi znajomi juz po high school pracuja! Wiem ze drogo ale moi rodzice od lat skladali oszczednosci na moje studia wiec sie nie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamahaaa
heh to masz dobrze bo moi starzy nic nie odkladali, sama musze im dawac na zycie a mam dopiero 20 lat i mi na studia nie starczy na razie. Zazdroszcze ludziom ktorzy nie musza utrzymywac swoich starych :) moja kumpela jest na drugim roku i jeszcze placi marne 3 tysiac za rok. Ja bym musiala z 8.5 tys za ten sam kurs :O szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, strasznie podrozaly! Tez jestem w szoku. Ale wiesz ja sie nie martwie. Rozumiem, niektorzy musza pomagac rodzicom. Mam znajomych ktorzy po high school poszli od razu do pracy bo sie wyprowadzili od rodzicow i juz sami sie utrzymuja a na studia nie maja czasu. To duzy blad. Przykre ze rodzice Ci nie pomagaja ale nie kazdy moze. Moi oboje pracuja i juz od kiedy sie urodzilam to ojciec skladal pieniadze na konto. Chyba to bylo na moja edukacje a teraz wiem ze te pieniadze nadal sa i przez te lata juz sporo sie uzbieralo wiec na studia pojde na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze sa kredyty studenckie. Jak sie dostaniesz na studia to zaaplikuj o kredyt studencki i beda pieniadze na studia. Potem splacac bedziesz mogla w ratach jak zdobedziesz wyksztalcenie i prace. Teraz sa rozne dofinansowania dla studentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamahaaa
Wiem tylko potem to spłacać :o trochę przeraża ta sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sruti tuti - tak wymyslilem sobie haha ja pierdole, tak jak zete, wszystko co ma przejawy rasizmu to prezes ;) glupio dziwko - dzieci 2 jezyczne to nic nie zwyklego. z szacunku do rodzicow sie ucza, i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruti tutii
Prezesik histeryk :D głupią dzifffka to byłeś ty jak cię ciapak w UK posuwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma kolezanki Polki w Londynie i ich dzieci sa dwujezyczne a w szkole nawet ucza sie jeszcze trzeciego jezyka. Wszystko mozna pogodzic. Mojej mamy kolezanka z polszy przyleciala do Londynu i juz tutaj zostala i wychowuje dziecko sama. Dziecko ma 5 lat i jest w reception year i mowi i po polsku i po angielsku. Znam cala mase przypadkow takich jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrgbnhf
Modliszka- nick zeta to był zanim się tu pojawiłas... Więc jakim cudem go znasz*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka kafeterianka
zete wszyscy znaja i nie wazne kiedy kto sie pojawil. wystarczy ze wkleja te swoje wywody na kazdy topik, wszyscy i tak juz mamy go dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha,do tych co piszą
,że polskie dzieci w UK nie znają j.polskiego i nie potrafią pisać po polsku,nie znają obecnie modnych powiedzonek,slangu młodzieży w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha,do tych co piszą
nasze dzieci wyjechały jak były małe,nie potrafiły pisać po polsku ale mają w kraju kuzynostwo,są portale społecznościowe dla dzieci i tam uczą się pisania po polsku.Wiadomo,że na początku rodzice pomagali,literowali każde słowo,moje miały 5l dziś 10 i świetnie sobie radzą,na kompie maja ustawioną klawiaturę więc piszą z polskimi znakami,jak napiszą źle,to im podkreśla i same poprawiają błędy.Widać,że nie macie dzieci albo nie zależy wam by wasze dzieci znały j.ojczysty i w mowie i w piśmie.Nie chodzą do polskich szkól sobotnich ale w domu mówimy im o historii Polski,o geografii,po prostu trzeba chcieć coś przekazać dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura w galotach
nauka polskiego tutaj by sie najbardziej przydala temu wymoczkowi prezesowi bo jego slownictwo jest ograniczone do paru przeklenstw, prezes niby taki kozak, krytykuje polki w zwiazkach z czarnymi lub ciapatymi a sam nie ma dziewczyny...jak to jest prezes ze laski wola cipataych i czarnych a ty sam walisz gruche pod koldra? czym ty mozesz przecietnej dziewczynie zaimponowac? paroma kurwami i starym rzechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjedza
Modliszka ! Prawda co piszesz Muzułmanie nie używają papieru toaletowego tylko lewa raczka i woda W domu jak maja kanapę trzymają tam ubrania albo coś innego a sami jedzą na podłodze Łazienki maja takie brudne czarne włosy tam wszędzie woda rozlana śmierdzi ta butelka od wody często od kupy ... Jadę w subwajy i kto śmierci te najbardziej pozajryeane szukają mydeł halal bo normalnego nie mogą ! Jedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym, żeby mnie zajebał wielkim rzezanym chujem taki dzikus, i to prosto w dupę...mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×