Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

Muzulmanki a higiena

Polecane posty

Gość bertta
wannika - i bardzo dobrze, ze Polacy tacy sa. Nie chcemy obcokrajowcow u nas.Tym bardziej takich, ktorzy nie pracuja, nie integruja sie ze spoleczenstwem tylko morde dra o respektowanie swoich praw. Mieszkam w Niemczech i takich tu jest sporo. Uwazaja, ze wszystko im sie nalezy. A jak pojedziesz do krajow, z ktorych pochodza to dopiero zobaczysz "tolerancje" wobec innych narodow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertta
I powiem ci jeszcze, ze Niemcy sami maja juz dosc takich darmozjadow u siebie. Skonczyla sie ich cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
bertta----ty mi nie musisz nic opowiadac o niemcach, bo akurat ja tez mieszkam w niemczech, od malego. Chodzi o to ze nie mozna powiedziec , ze wszyscy sa tacy sami. To tak samo ja bys powiedziala , wszyscy polacy to zlodzieje i alkoholicy, tylko dlatego ze duzo polakow pije. Naucz sie TOLERACJI, jeden czlowiek wiadomo nie chce sie integrowac, za to nastepny sie bardzo dobrze integruje, znam wiele takich muzumanskich przypadkow, ktozy bardzo dobrze sie zaintegrowali, i znowu znam tez przypadki ,tych ktozy sie nie zaintegrowali. Takie juz jest zycie ,jeden jest taki inny taki, nie mozemy zaczac "wybijac" ludzi jak hitler zeby stworzyc "czysta" rase, takie myslenie jest patologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
i wiesz bylam na urlopie w turcje to akurat sie nie spotkalam z nietolerncja, a nawet jesli , to ja nie posluguje sie zasada "oko za oko" ja jestem czlowiekiem, z ludzkimi uczuciami , i nie bede nikogo dyskriminowac bo pochodzi z innej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obersrana maryjanna
ten ciota prezes i niewyparzona geba modliszka by tworzyli idealna pare, taki sam waski umysl, nienawisc do wszystkiego co "inne", ograniczony zasob slownictwa, prostactwo i buractwo ty prezesie nie znosisz muzulmanow i czarnych a o tobie wszytskie nagielki pewnie mysla jak o zafajdanym polskim pijaczynie, czym ty sie mozesz w zyciu pochwalic? powklejales tutaj jakies infantylne zdjecia swoje przy samochodzie albo kawalek reki, pewnie robisz w fabryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha....
wannika1 "do hahahah.....no i co ze ona bedzie w wieku 17 lat zdawac, zal ci d**e sciska, a uposledzona moze byc tylko taka osoba jak ty ktora widzi wielka roznice pomiedzy w jednym roku, no bo co to mi za roznica 16, 17,18 lat na to samo wychodzi zakompleksiona ofiaro" Nie znasz systemu szkolnictwa w UK to sie nie wypowiadaj :D:D:D Tu jest inaczej niz w Polsce. Aby byc o rok opoznionym w szkole trzeba byc gorzej niz tepakiem :D :D :D GCSE zdaje sie w wieku 16 lat a majac 17 jest sie w collegu. Nie mam kompleksow. Bardzo dobrze zdalam GCSE, wspaniale A level i studiuje na znakomitej uczelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
do hahaha......nie mieszkam w Polsce i znam sie, poprostu pusta jestes skoro nie znasz histori osoby i sie wypowiadasz na takie tematy ze to niby ty mialas dopiero 16lat a ona juz 17 , wiesz co pusta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierdalay, skunksie! W tym roku skoncze 17 lat, co znaczy, ze jeszcze mam 16 ale rocznikowo juz 17 wiec idz swoj ryyj zamoczyc w kiblu zamiast pierdoly opowiadac. A teraz adios bo ide do szkoly ciulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgfdfdgdfggf
idz idz moze tam cie cos naucza,szkoda ze na kulture zapuzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2edeww
O hanyska, kulturalna ślązara gówniara buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka kafeterianka
Modliszko mamy nadzieje, ze poszlas do szkoly i juz Cie tu nie zobaczymy. Tylko nie wagaruj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość every little helps
modliszka na sile probuje udowodnic swoje racje a nie majac konkretnych argumentow zaczyna opluwac ludzi i uzywac zestawu przeklenstw..jedynym jej poplecznikiem jest ten caly prezes....dno, dno i jeszcze raz dno! P.S. a co to za szkola, ktora sie zaczyna po 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooka kafeterianka
Roznie mlodziez ma kursy. Moj syn czasami wychodzi do szkoly po 8 rano a czasami w poludnie takze to zalezy. To juz nie jest primary czy secondary school ze codziennie maja chodzic na rano. Moj syn chodzi na biznes i ma rozne godziny zajec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekna i cudowna 100%
Hehe też jak miałam te 17cie lat to myślałam że wszystko wiem najlepiej. To był okres buntu. Dajcie tej dziewczynce czas aby dorosła. Za parę lat sama będzie się śmiała z tych glupot :D no chyba że... Jest po prostu ułomna z natury Wtedy prezes to chyba jej druga polowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
Po 10 dopiero do szkoly sie wybieralas modliszko? :D Mimo, ze wszystkie szkoly w UK rozpoczynaja nauke o 9? :D No to juz sie nie dziwie, ze majac 17 lat DOPIERO za GCSE sie zabierasz. Powodzenia bo bedzie ci baaaardzo potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pelikanyyy
Jak jest w secondary to pewnie z przerwy z kibla wam pisała że swojego Blackberry :D z kibla bo przecież jako "angielka" nie przyzna się ze udziela się jakimś tam polskim forum. Że też wam się chce z taką gowniara dyskutować jak widać że ma gówno zamiast mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
Tfu...po 12 :D nie po 10. Jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pelikanyyy
Jeśli robi GCSE dla ludzi opoznionych to możliwe że zaczyna później. Ale wtedy wam wkreca z secondary school bo oni zawsze zaczynają lekcje ok 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfd
Widać zaimponowała naczelnemu Pisiorowi kafetele :D Jak jest dziewicą, to pewnie Prezes nie pogardzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma Izabela
Modliszka... Po kolejnym debilnym temacie twojego autorstwa nie oczekuję wiele ale wiesz może jak działa fiziologia człowieka? Dlaczego inne rasy ( no dobra bardziej kultury) nam smierdza? Weź się dziecko zapoznaj z tematem zanim napiszesz kolejną głupotę :D Ps. Obracam się w różnych częściach Londynu i spotkałam więcej smierdzacych Polaków (jeśli chodzi o brak higieny) i cyganów niż reszty. Ciapak nigdy mi nie smierdzial niczym innym tylko curry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma Izabela
Stul mordę zeta :D Ty też wiedzy nie masz to musisz nadrabiać funkcją "kopiuj wklej" ? Na szczescie żadna cię nie chce bo masz mikrusa między nogami. Dzięki bogu nigdy się nie rozmnozysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma izabela
nie moja wina ze zycie cie doswiadczylo i teraz tylko jadem plujesz gratulacje, na szczescie mam to gdzies co tutaj bredzisz, jak z reszta reszta ludzi tu piszacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma izabela
taaa... :D sie nie poplacz chlopcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela - tez mi fizjologia przyszla na mysl po pierwszym poscie autorki. Temat widac ze prowokacja, no chyba ze autorka nie posiada podstawowej wiedzy na temat czlowieka, ale w to juz nie wnikam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcfdjska
modliszka sciemnia wcale nie mieszka od dziecka w anglii a jej ojciec angolem nie jest, bo nie umialaby pisac tak po polsku. wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze sciemnia w ogole o sobie to już inna sprawa :P po prostu kolejne sfrustrowane dziecko emigranta. Też przez to przechodziłam swego czasu za górami za lasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Widać ze zeta długo tu nie był ...inaczej wiedziałby kim jest mój ukochany :) Na razie jeszcze nie zgadles mlotku i szczerze wątpię żeby cię w przedszkolu nauczyli geografi, więc i tak byś nie załapal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geografii Europy muszę dodać bo widzę że Azję masz oblatana karaluchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha....? Jestem pod wrażeniem twojej obszernej wiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×