Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

Muzulmanki a higiena

Polecane posty

Plus bonus!!! Wiesz gdzie leży Europa. Zaskakujesz z każdym dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy pochwal sie nam! obstawiam wegra. co do modliszki, to sprawdzilem jej tozsamosc, to pol-angielka na 100%. wracajac do tematu, to brudasy naturalne. po prostu tacy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok może nie sciemnia ale założyła prowo bo niby ma te 17 lat a zastanawia się czemu muzulmanki smierdza? Tego bym się spodziewała od malo pojetnego 2latka albo od tzw "attention whore"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo jak widać w moim profilu zakladam duzo tematów z glupimi pytaniami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym niezla jest. moze zeswatamy ja z zeta :) chociaz mam obawy co do zety czy bedzie w typie modliszki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @!@1
bezandziejnie zakochana wypierdalaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wszystkich ludzi kafe
Wertyp ja myslalam bardziej o tobie :p wyslala ci zdjecie ze sie zniecheciles? pewnie ma wyglad modliszki (typowe dla Angielek - wylupiaste oczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @!@1
ty pierdolniety czlwieku! zmieniasz niki podajesz sie kilka osob..masz chora glowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wszystkich ludzi kafe
o fetyszach sie nie dyskutuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z nia gadalem wieczorem. jest w porzadku. nic wiecej nie powiem :) a zeta poinien sie zaczernic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciagu nikt mi nie odpowiedzial na pytanie zadane w pierwszym poscie. A pytalam dlaczego muzulmanki [kobiety jednak] smierdza/ Czy nie piara ubran, nie myja sie? Czemu nie uzywaja perfum? Nie zmieniaja ubran wcale? Pytalam z ciekawosci a nie z jakiejs nienawisci. Choc przyznam ze niektore widoki sa irytujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze zapytaj sie muzulmanek? Dziwne ze pierwsza twoja reakcja bylo zalozenie watku na POLSKIM forum....myslisz ze az tyle tutaj muzulmanek? Moze zapytaj sie swoich muzulmanskich kolezanek w szkole, na pewno docenia twoja ciekawosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapytam sie przeciez wprost. Ciekawi mnie jak kobieta moze tak o siebie nie dbac do tego stopnia ze smierdzi. A jeszcze muzulmanka co sie zakrywa to juz w ogole. Zakrywa sie cala od stop do glow to powinna byc religijna, czysta, a tutaj smrod jakby conajmniej kilka miesiecy sie nie myla. :( Ide sie pouczyc. Prezes skocz na maila potem jak bedziesz chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam muzulmanki w grupie. I takie bez chust i takie z chustami. Te bez chust sa rowne babki. Fajne, ubieraja sie modnie, maluja, zwyczajne takie, mile. Te co nosza chusty sa ironiczne i zachowuja sie jak dziwki. Pisze jak jest. Sa glosne i wulgarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domowa, jak nie mam takich zapedow. modliszke lubie za jej poglady :) w sumie polskie muslimki, a pewnie jest ich z kilka tysiecy w samym UK, i w polsce tez maja juz jakis swoj klub, juz nawet w TV sie pojawiaja, o dziwo mlode tez :) to dbaja o higiete bo sie wychowaly w EU, przez rodzicow polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne masz zainteresowania Modliszka. Jedno ci powiem, jak pojdziesz na studia to bedziesz przynajmniej miala pomysl na prace licencjacka.... juz mozesz zaczac zbierac materialy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka, jedni smierdza inni nie. Jeden sie myje a innyn nie. Nie ma co generalizowac ze muzulmanie smierdza. Jesli mieszkasz w londynie, to napewno nie raz jadac wlasnie w autobusie lub metrze, poczulas smrod nie jednnego. Mnie raz wygielo w tesco, kiedy przechodzilam obok pana ktory pracowal tam i ukladal sobie towar...nie wiem czy jego szefostwo tez nie czuje. Mnie obrzzydzilo to..odniechcialo mi sie zakupow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Housekeeperka
A ja wam powiem ze pracuje w hotelu i po muzulmanach sprzątam i jest czysciej niż po białych flejach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×