Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M o d l i s z k a

Muzulmanki a higiena

Polecane posty

sluchaj ja nie pracuje w jakims nedznym kebabiku po 12 godzin, tylko w normalnej pracy, gdzie po pierwsze nikt mnie nie wykorzystuje, po drugie zarabiam normalne pieniadze, ale tobie sie to w glowie nie miesci bo przeciez jak mozna uczciwie pracowac? lepiej zgrywac cwaniaka, a jakbys dostal stosowna pensje to bys pracowal u kazdego, tak tak prezesiku, PREZESEM JESTES TYLKO TU- NA KAFETERII, ot caly twoj dobytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka wielu ma ekologie w
dupie tak jak ty i dlatego ten swiat tak wygąlda. Ja mysle, kiedy uzywam wody, moi przyjaciele i rodzina tez.. Bardziej mnie rusza, ze ktos umiera z pragnienia, nz to,ze ktos smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty masz swoje racje, ja mam swoje, i tak naprawde nie wiem po co ciagniesz ta rozmowe, zal dupsko sciska? czy moze cos innego, poznaj najpierw kulture innych panstw a pozniej obrazaj i pisz co ci sie nie podoba, inaczej robisz z siebie chama i prostaka, nie napisze ze ze wsi, bo nawet na wsi sa porzadni i lepsi ludzie od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesqaaaaaaaaaaa
modliszka..turlaj beret guwniaro.twoja niewyparzona morda juz sie dla poznac na kafe, i nie tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesqaaaaaaaaaaa
modliszka ma w dupie wszystko...moze nam sie pochwali tym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesqaaaaaaaaaaa
prezes co ty pierdolisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wina ze zarabiasz 1400 zlotych, nie miej pretensji do mnie tylko do swego szefa, swoje frustracje przelej na papier, badz wypowiedz sie u psychologa/psychiatry, nie musisz pluc jadem na cale otoczenie bo twoje zycie jest przegrane, zastanow sie czlowieku, i nie obciazaj innych swoimi zalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesqaaaaaaaaaaa
wielka szkoda - muslim jedn huj, jak to modliszka mysli. czarny i indian pewnie tez bo inny niz bialy hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie warto wkladac wszystkich "innych" osob do jednego worka, tylko dlatego, ze nie sa biali, sliski temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje poglady sa chamskie i wyrafinowane, zreszta tak jak i ty, podobno czlowiek ma prawo do wlasnej opinni, takze ja z tego prawa korzystam i mowie to co uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty masz prawo obrazania innych? napisales ze moj szef pewnie traktuje mnie jak szmate? jestes hipokryta, do tego bardzo beznadziejnym i nie rokujacym nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och rany, juz nie miales co napisac, najglupsza linia obrony, otoz prezesiku na awansach mi nie zalezy, nie naleze do osob slepo goniacych za kariera, a ty podejrzewam wlasnie taki jestes, zimny zgorzknialy, nie potrafiacy ulozyc zyczliwej relacji z drugim czlowiekiem, wiesz czasami warto przyznac sie przed samym soba kim sie jest. a ty jestes cienki bolek, co nigdy nic w zyciu nie widzial i z niczym nie ma obycia, twoim jedynym najciekawszym zajeciem jest obrazanie ludzi i myslenie "o kurcze ale dowalilem im" nic bardziej mylnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, widac twoj honor...he dobre to bylo, rozczaruje cie ale bigosu nie potrafie zrobic, och boze czy przez to nie jestem polka? prezesie! a o mojego szefa nie martw sie, z pewnoscia bardziej rozumie jezyk polski niz ty nedzny czlowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ochoty juz latac twojej przepasci intelektualnej, poczytaj sobie prezesiku o kulturze syrii o ich bogactwie kulturowym i innych rzeczach, moze wtedy zrozumiesz ze kazdy czlowiek jest wartosciowy, o ile jestes w stanie ogarnac pewne sprawy. ty i twoj honor, wielkie slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do widzenia, mam nadzieje, ze bede miala jeszcze kiedys porozmawiac z toba prezesie, moze do tego czasu twoj tok mysleniowy choc troche sie zblizy do w miare cywilizowanego ogolnie pojmowanego myslenia. pozdrawiam i nie pluje jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda- z takimi to nie ma najmniejszego sensu dyskutowac. Niestety sa i beda ludzie z taka a nie inna mentalnoscia, nie zdajac sobie sprawy, ze przez wlasne ograniczenie sa o wiele gorsi od tych, ktorych maja za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grodzilla
wielka szkoda, nie przejmuj sie i nie wdawaj sie w dyskusje z prezesem. To zwykly gnojek, nieudacznik, ktory marzy o tym,zeby jakas Angielke wyrwac, ale zadna go nie chce. Nie dziwie sie! Nawet te brzydkie Brytyjki na niego by nasikac nie chcialy. Wiec przesiaduje na kaffe i sie frustruje. No i ma dwie osobowosci. Czasem jest niejaka mariolka spod ilawy i wkleja tu swoje teksty o polczynach z opalonymi poganiaczami kozy. Dlatego nie marnujcie czasu na dyskusje z jakimis Polaczkami robolami ze zmywaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha.....
Modliszka masz 17 lat i dopiero GCSE bedziesz zdawac? To chyba jakas uposledzona jestes, ja w wieku 16 lat zdawalam, jak wszyscy w UK zreszta. W wieku 17 lat to ja juz w collegu bylam :D ALe ciul z ciebie :D:D:D Hahahahahaha!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertta
Akurat muzulmanie to najbardsziej smierdzacy ludzie. Mieszkam za granica i juz dawno doszlam do takich wnioskow. Ci, ktorzy sadza inaczej chyba nie mieli "przyjemnosci?" obcowac z tymi ludzmi na codzien. W tramwaju, autobusie, w pracy i nie jest to tylko zapach przypraw jak to ktos tutaj napisal. To smrod niemytego, spoconego ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
do autorki_____nie nie wszyscy myja sie 2x dziennie, ja sie myje raz na dzien i to jest wedlug mnie normalne, bo innaczej skora sie niszczy (pracuje u dermatologa wiec wiem) , z tymi muzumanami masz poniekad racje niktorzy naprawde smierdza , ale nie wszyscy, tak to juz jest . Polacy tez smierdza, ale tez nie wszyscy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
do hahahah.....no i co ze ona bedzie w wieku 17 lat zdawac, zal ci dupe sciska, a uposledzona moze byc tylko taka osoba jak ty ktora widzi wielka roznice pomiedzy w jednym roku, no bo co to mi za roznica 16, 17,18 lat na to samo wychodzi zakompleksiona ofiaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannika1
jesli my Polacy bedziemy myslec jak Prezes W.......,ktory widac ze jest ograniczony w mysleniu, to niestety bedzie w Polsce niedlugo jak kiedys w Niemczech, znajdziemy sobie nowego Hitlera i jazda: wybic obcokrajowcow ....smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×