Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość teraz to juz nie wiem , o co
pyebana psychopatka , skoro tak wyladowywala zloscna wszystkich to ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był ślub
poza tym, rodzice nawet nie mieli ślubu Mieli ale jakie to w sumie ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ciagle zostawialo dziecko pod opieka rodziców. raz nawet sie zadrzylo ze na 2 tygodnie . i to jest prawdziwa dobra matka?! polroczne dziecko na 2 tygodnie zostawiac ;/ gdyby to cialo tam bylo to by je znalezli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Też tego nie rozumie, pierwszy odruch to telefon na pogotowie cokolwiek, ale skąd wiemy, że to prawda? może nim walnęła o podłogę w złości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka tez ma pół roku
Co z tego że kurtka była na wiek 3-4. Wszystko jedno w co zawinęła. Mogła równie dobrze zawinąć w swoje gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
doZANIM OSADZICIE POMYSLCIe a co za roznica co z dzieckiem zrobila wazne ze jest WINNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Matka i brat Kaski nie chcieli miec z ta sprawa nic wspolnego, dlatego nie pokazywali sie w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozostaje nic innego jak czekac na wyjasnienie tej sprawy. jestem bardzo ciekawa jak to wszystko sie zakonczy. ale mam nadzieje ze matka odpowie za to co zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo to na konf.pras
jestem pewna ze nim jeebla o podloge lub o sciane i nie chce wskzac gdzie dziecko schowala bo obdukcja by wyjasnila prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka123456
no wlasnie teraz nie wiadomo czy lepiej zeby znalezli cialko i sie dowiemy jak bylo naprawde czy lepiej zeby sie okazalo ze jednak magda gdzies jest zyje i ma sie dobrze... boze co za wstretna baba, no nie miesci mi sie to w glowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej jakby sie okazalo ze jednak je sprzedala .. dziecko nie jest niczemu winne i zasluguje za zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze inni nie doceniaja
daru od boga jakim jest dziecko nie wyobrazam sobie czegos takiego jak tak mozna sama staram sie 4 rok o dzidziusia i wszystko bym dala zeby wkoncu sie udalo a inni nie umia tego docenic przykre oby poniosła za to kare na jaka zasluguje biedne dzieciatko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj brat, majac rok spadl z pietrowego lozka (z mojej winy...mialam go pilnowac..), zrobil sie caly siny, nie mial pulsu, stracil przytomnosc, przelewal sie przez rece, ale moi rodzice wsiedli w samochod i popedzili na pogotowie. Teraz nic mu nie jest, z mozgiem nic sie nie stalo, zadnych urazow, oprocz kilku guzow i siniakow. I kupy stresu. Tak wiec rownie dobrze ta idiotka mogla wyrzucic zywe jeszcze dziecko. I prawdopodobnie tak bylo. Jej odpowiesci nie trzymaly sie kupy i nadal nie trzymaja. Oby zgnila w wiezieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
Rutkowski to lanser. Popromował si etylko na tej konferencji tyle A ciała nie ma i sprawa nadal nie jest rozwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewna ze ona je
ukatrupiła !! Przecież gdyby to był wypadek z pewnościa zglosilaby to na pogotowie, a tak przeciez byłoby widac ze je walnęła o podloge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim to jeżeli to prawda podkreślam JEŻELI TO PRAWDA ( zanim hieny mnie zaatakują) to nie matka tylko dawczyni macicy, która matka,NAWET JEŚLI zdarzy się wypadek, czy z jej winy czy nie jest na tyle pierdolnięta żeby dziecko WYRZUCAĆ????? Tak wyrzucać, bo ona ją wyrzuciła jak zużytą podpaskę, jak śmiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewna ze ona je
zgadzam sie to nie matka tylko potwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak caly czas o tym mysle . ona twierdzi ze gdy dziecko uapdlo, jeszcze ubarala je, wlozyla w wozek wyszla na spacer i dopiero wtedy zauwazyla ze ma usta sine itd. to co skoro teraz twierdzi ze je zakopala to co z łopatą na spacer wychodziła czy jak ? bo nie rozumiem czym niby by to dziecko zakopała.. i ze nikt nie widzial by tego, z tego co tam jest pokazane w tv to sporo ludzi tam przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka123456
tez musze sie zgodzic, inaczej jej nazwac nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Nie bluzgajcie na tą kobietę. Nie znamy całej prawdy ani o niej ani o tym co w tej rodzinie się działo. Miejmy nadzieję, że dziecko jednak sprzedała i ono żyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
sami w to nie wierzycie bo to logiczne ze dziewczyna kpi sobie ze wszystkich Nic z tego co podał Rutkowski nie jest prawdą. Dziecko żyje i ma sie dobrze...jest za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swaaaZ
Perfecta ty nic nie czaisz, wkolko i to samo mylisz inf. Ona zobaczyle ze dziecko ma uste sine odrazu po upadku, i stwierdzila ze nie zyje, wiec postanowila ukryc zwloki dziecka, teraz jazysz???Dla mnie to jest nonsens, usta sinieją po kilku minutach ,a nie sekundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie naiwni wszysc
przeciez ani policja ani rutkowski nie relacjonuja przebiegu sledztwa. do mediow trafiaja szczatkowe informacje. Policja jest jak zwykle oszczedna w slowach a Rutkowski robi szum ale tez nie powie wtv wszystkiego co wie! Poczekajciejeszcze pare dni i sie dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4444444
ale jeżdżą po sobie: A policja to a policja tamto, a Rutkowski to a Rutkowski tamto...idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Ja słyszałam o ustach sinych w domu a nie na "spacerze", wyszła żeby je wyrzucic, ja obstawiam wersję, że to było jeszcze inaczej i razem z mężem to uknuli! Ośmieszają się Ci co wierzą w każdą wersję jaka jest podana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkow
Ogladalam wypowiedz Rutkowskiego w nocy i powiedzial " znalezlismy zwloki dziecka sa widoczne spioszki a od zawiniatka czuc odór rozkladajacych sie zwlok" taaaaak szczegolnie w takim mrozie:D co za baran!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolokjkj
Przestańcie pierdolić o ustach, kocyku, zwłokach Policja przed chwilą podala ze na znalezionej kurtce nie odkryli żadnych śladów dziecka!!!! Dziecko zostąło sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swaaaZ
bo matka sądzi ze w domu dziecko odrazu zsinialo i zmarlo podczas upadku.Wielki medyk z niej.Wystraszyla sie i postanowila ukyc zwloki ziecka.Choc sądze ze matka mogla cos bardziej drastycznego dziecku zrobic i nie chce przyznac sie gdzie cialo lezy bo na obdukcji bywykazalo by ze to nie byl upadek na podloge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie na kazdym programie mowia co innego :D hehe jak zawsze w tv.. dobra ale idac dajmy na to z lopata to kur** chyba ktos by zobaczyl cos podejrzanego.. co do h*** babki w parku se chciala pokopac na trawinku... moze juz jej na glowe padlo od tych tabletek wszystkich co ja truja i sama nie jest swiadoma tego co mowi... bo isc do kina po zakopaniu dziecka to " super " pomysl nie ? a co odreagowac jakos trzeba .. ;/ zalosne to jest wszystko ................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×