Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Witajcie Ja już po ktg, wszystko ok, skurczy brak, serduszko pięknie bije :) kolejna wizyta 28. Czekająca do mnie nie dzwonili ale wysłali maila, może sprawdź skrzynkę. U mnie na szczęście paciorkowca brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też dostałam przed chwilą @ z medfeminy, że wynik jest do odbioru, czyli wszystko powinno być ok. Wrocławiankaoo, dobrze że KTG ok :-))) Ja mam wizytę tak jak Ty czyli 28 grudnia, bardzo wcześnie tj. 8:40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to dobrze,że nie macie paciorkowca:) Wrocławianko,cieszę się ,że u Hani wszystko w porządku.teraz czas szybko zleci do kolejnej wizyty,a potem to już bedzie coraz bliżej do spotkania w realu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca, to znowu się nie spotkamy bo ja mam wizyte po poludniu :( Oj Sylwia masz racje ten czas tak leci a jezcze po drodze święta że jeszcze chwilka i wszystkie będziemy tulić nasze maleństwa :) a przed Tobą pierwsze święta z Lenką , na pewno będą wyjątkowe :) Ewelka a jak u Ciebie cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie dostałam od położnej mleko Enfamil 1 w razie jakbym nie mogła karmić lub miała z tym problemy. Co sądzicie o nim jest dobre? Mam nadzieję, że będę karmić piersią, ale jak dają za darmo to wzięłam w razie "W":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko,mleko Enfamil ma bardzo dobre opinie.Sama kupiłam jakiś czas temu dla Lenki,żeby jej na noc dawać,ale niestety zle tolerowała.Dwa razy zjadła i dwa razy wymiotowała,zrezygnowałam więc z podawania tego mleka.Zresztą Barberka tez miała taką sytuację ze swoją Kamilką.Jak widzisz nie mozna sie sugerować opiniami innych,bo Twojej Anetce może służyc to mleczko. Bedziesz musiała sama dobrac odpowiednie mleko dla swojej córci obserwując jej reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jeszcze w "dwupaku" ;) Na razie nie mam żadnych przeczuc więc spokojnie czekam. Skurcze są kilka razy dziennie ale nie jakieś bardzo bolesne. Brzuch twardnieje i ból jak na okres. Pooddycham chwilkę i przechdzi. Jutro mam dzwonic dp polmedu za wynikami na GBS i odebrac muszę morfologię i mocz. Mam nadzieje że wszystko będzie ok. Święta za pasem a ja jakoś ich w ogóle nie czuję, choc choinka ubrana. Głowa zaprzątnięta czymś innym ;)) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo Ewelka tutaj się odezwałaś czyli dalej bez zmian :) No ale jak już jakieś skurcze są, ból okresowy, to już tuż tuż :) TRZYMAJ się kochana!!!! Życze Ci w miarę łatwego porodu i wszystkiego wszystkiego dobrego :* :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, poród odbył się "jak po maśle" i może być tak, że pod tą Waszą choinką pojawi "najwspanialszy prezencik gwiazdowy" :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka fajnie że sie odezwałaś i ciesze sie że wszystko dobrze :) z tego co piszesz wszystko może zacząć sie za chwile ale moze i potrwać dłużej. Najwaźniejsze jednak że ciąźa donoszona, Amelka już duża wiec wszystko będzie dobrze :) a u nas wprawdzie spokój ale tak jak piszesz w głowie bardziej Hania niż świeta, tym bardziej że w domu niezły bajzel bo zaraz przychodzą montować meble kuchenne wiec wszystko z szafek na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po wizycie:-) Tym razem to nasza Hania fiknęła koziołka i już jest główką w dół ułożona. Chyba musiała to zrobić w nocy, bo kompletnie nic nie czułam. Waży 2120, więc nie dużo, ale jeszcze ma ok 40 dni na przybranie na wadze, więc muszę ją troszkę podtuczyć:-) Wszystkie inne wyniki i pomiary w porządku. Jeśli chodzi o poród, to chyba jednak będzie naturalny, tak nam doradziła nasza dr. Powiedziała, że jeśli nie ma wskazań, to lepiej sn, ale chciałaby mnie przyjąć na patologię 28 stycznia, tak na wszelki wypadek, żebym była pod kontrolą. Kolejna wizyta 4 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko tylko po montażu nie układaj sama wszystkiego na miejsce, bo właśnie dzisiaj pani dr mówiła, ze trzeba bardzo uważać, zwłaszcza z podnoszeniem rak do góry i że ma takie pacjentki, które przez mycie okien i wieszanie firanek wylądowały właśnie w szpitalu na święta. Swoją drogą ich nie rozumiem, mi to bardzo pasuje, że mąż wszystko robi hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, hi Lenka,ale numerantkaz Waszej Hani :) ciesze sie że u Was wszystko dobrze no i 2 kg to ładna waga a do porodu jeszcze dużo czasu więc na pewno jezcze nabierze wagi i będzie taka akurat, żeby ći też łatwo było rodzić. A poród sn pod dobrą opieką to też super rozwiązanie. Jeśli chodzi o większe porządki to ja też wykorzystuje emka, zresztą sam się garnie wiec nie oponuje, ja tylko drobne prace porządkowe i gastronomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena- super wiesci,ze Lenka ma sie dobrze, ze jest glowka w dol i wazy ladnie moim zdaniem prawie 2200 a ktory jestes tydzien? Mój Kubuś miał w 33 tc 2100 :)) a Twoja to dziewczynka wiec musi miec sylwetke:)))) do mnie moze jutro przywiezie kurier biala komode z voxa z przewijakiem na gorze :) lozeczko tez mozemy odebrac tzn przywiozą, ale po nowym roku je zabierzemy, no i wozek tez juz jest do odebrania, ale czekamy na pieniazki od taty mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, z tej Waszej Hani to niezła gimnastyczka :-))) i wagę ma ok. Nasz synek tydzień temu ważył 1985 gram i to był początek 33 tyg. Najważniejsze, że wszystko u Was dobrze i masz spokojne święta. Wrocławiankaoo, widzę że nasi panowie stolarze to się zgrali. Mój był wczoraj i zamontował szafki, ale uchwyty do poprawy bo sobie złe zamówił :-( i będą po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,a to Ci niespodzianka jednak Hania sie odwróciła:) Cieszę się,że wszystko dobrze u Was,waga Hanulki bardzo fajna,szacuję że do 3,200 dobije:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ciesze się, że Haniusia rośnie pięknie, ale tak czułam, że Ci psikusa jeszcze zrobi. Nie martw się ja też sn będę rodzić, jak nie ma przeciwwskazań to trzeba próbować. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka super Wasza Hanula przybrała no i że sie obróciła ;)) Ja też na pocieszenie powiem że rodzę sn więc będę wspierac ;)) Damy radę. Trzeba sobie tylko wbic do głowy że pomagamy naszym kruszynkom przyjśc na świat i to nie my jesteśmy w tym momencie najważniejsze. No i ta nagroda po wszystkim ;) Ja wczoraj troszkę w domu porządków porobiłam bo nie mogłam sie powstrzymac no i myślałam że już może pojedziemy a tu dalej malutka twardo siedzi w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:-) Z ta wagą to faktycznie nie jest źle, ale moja dr zawsze mówi, że ona kruszynka będzie i tak sobie wbijam do głowy:-) Ok, uciekam, bo zaraz wigilia firmowa mnie czeka, krokieciki i barszczyk, mniam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka jak mama drobna to i córcia drobna będzie u mnie podobnie jest:) u Nas ok skurcze już mam przepowiadające i rozwarcie na ładne dwa palce, boli brzusio już miesiączkowo, chyba się coś już szykuje:) a mam niby termin na 15 stycznia, raczej koniec grudnia urodzę lub początek stycznia Pani Dr. mówi:) ale byłam na to przygotowana. Z tymi skurczami to można ogłupieć bo są ale mnie nie bolą tylko czuję takie napinanie i to dosyć często, w ogóle ja teraz po wizytach to obolała chodzę:) nawet mam plamienia brązowe, ale to normalne ponoć w tym okresie bo szyjka miękka już i wrażliwa. Mam stresa małego bo moge urodzić w każdej chwili i sama boję się wyjść z domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka to faktycznie u Ciebie ciekawie sie robi:)rozwarcie na 2palce to sa 4cm?czy 2cm?to ladnie mozesz wczesniej urodzic:)Ty i Ewelka przodujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem 2cm z tego co zrozumiałam, ale to nie oznacza, że zaraz urodzę bo mogę chodzić jakiś czas, ale nawet gdybym zaczęła rodzić to ciąża już donoszona, chociaż mogła by jeszcze malutka posiedzieć, żeby ciałka nabrać jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu, co ja tu widzę!!! miejsca na mamuskach mamy sporo i czekamy w utęskenienim na Was dziewczyny, ale widzę, że to lada dzień będzie:) Kalinka a to rozwarcie to na damskie palce cy na męskie? bo jak na męskie to chyba więcej niż dwa centy:) gdzie rodzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tam u Was?Dobrze się czujecie? Kalinko,dzisiaj mi się przyśniło ,że zaczełaś rodzić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten szczególny dzień jakim jest Wigilia :-) Mam nadzieję, że cisza wynika ze świątecznych przygotowań i pakowania prezentów, a u Was i Waszych maleństw wszystko dobrze. Ewelka i Kalinka, za Was mocno trzymam kciuki, jeśli Wasze maleństwa będą miały w najbliżych dniach ochotę zawitać na świecie, to niech wszystko będzie dobrze :-) A wszystkim, w tym naszym Mamusiom i ich dzieciaczkom, oraz Waszym Najbliższym życzę, aby w święta w Waszych domach zagościła mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek, niech przy wigilijnym stole panuje młości i rodzinna atmosfera. A zdrowie, radość i błogosławieństwo Bożej Dzieciny towarzyszy Wam każdego dnia ... Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie. DLA DZIEWCZĘTA !!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Sylwia spokojnie jeszcze mała w brzuszku:) Chciałam życzyć Wam spokojnych i wesołych świąt, dużo prezentów pod choinkom, szczęścia w Nowym Roku jakbym nie zdążyła zaglądnąć:) i dużo dobrego waszym maluszkom:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE kochane z okazji Świąt życzę przede wszystkim dużo zdrówka dla Was, Waszych maleNstw i rodzin no i żeby maluszki przyszły na świat bezproblemowo a później pięknie i zdrowo rosły i były dla Was samym szczęściem. A w święta życzę Wam odpoczynku, cudnej rodzinej atmosfery i dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny - ale tu ładne życzenia świąteczne;) Ja podpisuję się pod wszystkimi - również życzę Wam radosnych, spokojnych, magicznych i przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Trzymam kciuki za przyszłe mamusie, które lada chwila mogą się witać ze swoimi maleństwami ;) Jeśli w czasie świąt przyjdzie dla Was "godzina zero" to niech wszystko ułoży się pomyślnie i szczęśliwie. Moja mała dziś taka spokojna - chyba czuje klimat dzisiejszego dnia;) Wesołych Świąt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×