Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Czekajaca kupiłam tą sukienkę: http://www.smyk.com/torelle-sukienka-cremona-czarno-biala-rozmiar-m,p1062887442,swiat-niemowlaka-p Do tego czarne, grube rajstopy i będzie git:-) Jest możliwość zwrotu, więc gdyby "na żywo" okazała się inna, niż ją sobie wyobrażam, to na szczęście przyjmują zwroty. Wrocławianko właśnie, jak bóle w pachwinach, przeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i dziękuje za troskę. Ja w końcu dziś pojechałam na IP bo wieczorem to była tragedia, a noc koszmar, miałam taką mase czarnych myśli ze myślałam że oszaleje, rano się z nerwów popłakałam i chociaz ból dzis bez porównania słabszy pojechaliśmy na IP. Na IP trafiłam na bardzo fajnego lekarza, dokładnie wszystko zbadał i ginekologicznie i USG szyjki i Hani i KTG i wyszło że wszystko dobrze, nic się nie skraca, nie rozwiera, nie ma skurczy, łożysko ok. Bóle spowodowane zatem rozciąganiem macicy bo doktor powiedział że w tym okresie dziecko przybiera do 300 g, stąd rozpieranie i bóle w okolicach pachwin. Oczywiście poprosiłam żeby sprawdził jak tam z pępowiną, nadal w okolicach główki ale nie owinięta. Oj powiem Wam że czuje że te ostatnie tygodnie to największa nerwówka, obyśmy w zdrowie dotrwały do terminu porodu :) na razie tyle później jak odsapnę to napiszę coś wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianko właśnie miałam pisać jak się czujesz, ale widzę, że napisałaś. Dobrze, ze wszystko jest w porządku, dr ma rację dziecko dużo przybiera w tych tygodniach bo brzuch rośnie i ciężko już się nawet chodzi, tym bardziej, że twoja ślicznotka ładnie zaszalała z wagą:) Trzymaj się cieplutko i wypoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko i bardzo dobrze, ze pojechałaś na IP. Przynajmniej jesteś spokojna i wiesz, że malutkiej nic nie grozi. A z tym, że te ostatnie tygodnie będą bardzo ciężkie, to zgadzam się w 100%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianko myslałam o Tobie,czy pojechałas w końcu do szpitala i jak się czujesz...dobrze że napisałaś i cieszę się,że to nic poważnego i że u Hanulki wszystko w porzadku:) Odpoczywaj kochana i staraj się nie stresować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, Kalinka, Sylwia dziękuje kochane za ciepłe słowa. Rzeczywiście broniłam się przed tym IP rekami i nogami (szczególnie po tych opowieściach powyżej) ale okazało się że było warto bo teraz będę miała spokojny weekend, kolejnej takiej nocy sobie nie wyobrażam, tym bardziej ze to była druga nieprzespana noc. Ze środy na czwartek dostałam maila z pracy żebym coś zrobiła na szybko a to co miałam zweryfikować odbiegało kompletnie od pierwowzoru który stworzyłam. mail dostałam o 20 a na nastepny dzień na 11 miałam to zrobić. Strasznie się wkurzyłam a Hania chyba to wyczuła bo dostałą takiego wścieka że do 3 rano brykała jak na rodeo. Może też trochę od tego te bóle teraz. No i jeszcze jeden pozytywny aspekt dzisiejszej wizyty-spakowałam torbę szpitalną, muszę tylko dołożyć rzeczy Hanusi :) Czekająca, to fajnie że ściągną dla Ciebie ten wózek i sobie pooglądasz, sama bym z chęcią go zobaczyła bo nigdzie ich nie ma. Ja muszę przyznać że ten Joolz wcale nie taki lekki jak go zapamiętałam, ale prowadzi sie jak piórko, nie wiem na czym to polega?. Podejrzewam że po roku przesiądę sie na parasolkę Maclarena bo te są nie do przebicia wąż 7 kg !!! Co do ochraniacza to fajnie że Ci pan Przemek odłoży, bo jest na prawde super. Ja jeszcze kupiłam na niego takie normalne białe prześcieradła ale z bawełny nierozciągliwej bo osobiście nie lubię froty ani Jerseyu, no i nieźle sie naszukałam takiego, wiec może gdyby ktoś chciał to podsyłam linka : http://allegro.pl/show_item.php?item=2775791668 Ja mam wizytę na 15 więc się nie spotkamy :( A i jeszcze jeśli chodzi o te kocyki z Lamilou to w 3 kiwi są prawie identyczne ale szyte przez jakąś dziewczynę z Wrocławia i są trochę cieńsze i wydaje mi się że przez to praktyczniejsze, ale to by musiały ocenic nasze forumowe mamy. Kamkrzem, ciesze się że u Was wszystko dobrze i Kubuś zdrowo fika :) Daj znać po wizycie jaki już duży z niego mężczyzna :) A na jaki wózek i mebelki się zdecydowałaś ostatecznie ? Ewelka, pewnie Twoja córcia też wyskoczy z wagą bo moja w 30 tc wazyła 1500 a teraz skoczyła na 2300 więc 800 g w 3 tygodnie, podobno teraz dzieciaczki najwięcej rosną. A kiedy masz wizyte ? Lenka, sukienka ekstra, Ty to o wszystkim pomyślisz :) A co do Pana z 3 kiwi to ten chudszy i wyższy i taki sympatyczny to chyba nie właściciel. I on akurat fajnie doradza. Sylwia, Liska Wy to jesteście super zorganizowane że jeszcze macie czas i chęć nam tu doradzać i wspierać, dzięki wielkie :) Sylwia dziękuje za namiar na bluzeczki, wybieram sie do Mothercare po pajace i czapeczkę to i zakupie te bluzeczki. Kalinka, to fakt ze Hania to już kawał klocka :) ale pewnie Twoja Anetka też cię zaskoczy wagą na nastepnej wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki ile pieluszek wychodzi Wam na dzień? tak paczka na tydzień 78 idzie cała pewnie? Kupiłam wczoraj 2 paczki huggies po 78 szt narazie, jeszcze dokupię dada i rossmanowskie. Uzywacie jeszcze te najmniejsze newborn czy już te od 3-6kg chodzi mi o to,zeby za dużo nie kupić od 2-5kg bo nie wiem jak później z wielkością córci. Jest duża różnica między 2-5 a 3-6kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka ja na szybko, jutro więcej napiszę. nie kupuj tylu pieluch. huggisy najczęściej uczulają, pampersy też potrafią. im tak pewnie będziesz potrzebować rzeczy do dokupienia i zawsze można kupić pieluchy. czasami jak duże dziecko typ new borny sa.za małe od.początku. ja 1 używałam przez dwa miesiące. najbardziej lubię pampersy. a co do ilości to zależy od dziecka, ile kup robi dziennie. moje robiły po jednej dz iennie więc zmIeniałam w zależności od stanu obsikania. ilościowo idzie mu tyle dzienn ie, co koleżance karmiącej uu przy jednym dziecku, które załatwia die przy każdym karmieniu. jak były mniejsze to 8 -10 dziennie na głowę. teraz mamy trójki i rzadziej zmieniamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko ja tez nie przepadam za frotowymi prześcieradłami, więc na pewno skorzystam z linka. Jeszcze tylko nie wiem, w jakim rozmiarze, bo nie mam łóżeczka. Cały czas myślę nad rozmiarem:-) Dziewczyny czy na Borowskiej miałyście torby cały czas przy sobie, czy oddawałyście do szatni? I czy od razu brałyście wszystko dla maluchów, czy Wasi mężowie później donosili? Bo tak rozmyślam i dużo tego wszystkiego. Kocyk, rożek, ubranka, kosmetyki, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko ja tez nie przepadam za frotowymi prześcieradłami, więc na pewno skorzystam z linka. Jeszcze tylko nie wiem, w jakim rozmiarze, bo nie mam łóżeczka. Cały czas myślę nad rozmiarem:-) Dziewczyny czy na Borowskiej miałyście torby cały czas przy sobie, czy oddawałyście do szatni? I czy od razu brałyście wszystko dla maluchów, czy Wasi mężowie później donosili? Bo tak rozmyślam i dużo tego wszystkiego. Kocyk, rożek, ubranka, kosmetyki, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko ja dość długo używałam pampersów 1,w sumie to jakiś tydzień temu Lenka z nich wyrosła.Na początku w szpitalu to co chwilkę zmienialismy pieluchy,bo dziecko wydala smółkę.W domu idzie nam około 8-10 pieluch na dobę. Lenka,torbe masz cały czas przy sobie.Ja miałam spakowane dwie,jedną dla siebie, a drugą dla dziecka i zabrałam odrazu. Po cc cięzko jest się schylać i dlatego wolałam podzielić rzeczy,tak żeby było łatwo wszystko znalezć mojemu emkowi.Jak już się jest z dzieckiem na oddziale poporodowym to tam jest szafka z przewijakiem i można sobie wszystko poukładac tak,żeby było na wyciągnięcie ręki. Wrocławianko,ja już myślę o zakupie lekkiej spacerówki,bo ta moja to się nie nadaje na podróże i zrobiłam wstepne rozeznanie. W 3kiwi ogladałam wózki Mclarena i jestem rozczarowana,dwa modele i w obydwu problem z zablokowanymi kółkami,nie wiem czy to przypadek czy bolączka tych modeli.Mieli też na stanie spacerówkę Jane i ten mi się spodobał,malutki po złożeniu,fajna budka i w prowadzeniu bajka.Jeszcze decyzja nie zapadła,musze przemysleć,ale na pewno będę wybierać między tymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, a model łóżeczka już wybrałaś ? Co do rozmiaru to ja wyszłam z założenia że jeśli jest miejsce na większe łóżeczko to nie ma sie co zastanawiać, bo różnica w cenie 100 zł a materacyka ok 30 (tzn. w tym co ja wybrałam nie wiem jak z innymi) a na pewno posłuży dłużej :) Sylwia, co do MClarena to ja juz kilka ćwiczyłam na etapie poszukiwania pierwszego wózka i żaden nie miał problemu z kółkami. Do tego koleżanka miała i była bardzo zadowolona. Jak na mój gust (choć fakt nie poświeciłam mu bardzo dużo czasu) jest porządnie wykonany, ma fajny śpiworek na nóżki no i jest lekki a i kolory całkiem znośne. No i jest obszerny w środku spokojnie starczy do 3 lat. Jedyne co mnie odstrasza od tego wózka i innych parasolek to te dwie rączki, takiego wózka nie poprowadzisz jedną ręką a to uważam duży minus :( A jaki model Jane masz na oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mclaren to jednak klasa jeśli chodzi o spacerówki i dlatego byłam w szoku,że w dwóch wózkach trafilam na problem z kółkami. Z Jane to ten model:http://allegro.pl/jane-nanuq-spacerowy-wersja-limitowana-gratis-i2839504308.htmll Kolory mnie nie powaliły na kolana,ale jakby co to ewentualnie ten fiolet, chyba że wypuszczą nowa kolekcję na wiosnę i będzie coś sensowniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spacerówki, to teraz nie pamiętam nazwy i firmy, jak bede w sklepie zapyta, Kobiete, pokazala Nam spacerowke taka chyba za 1000tys ale bombowa! mowi,ze za granica kobiety tylko je kupuje, fakt, ze 3 kola ale mozna zamowic tez na 4-ech kolach, bardzo gleboka, duza w sensie siedzisko dla dziecka a co najlepsze z tyle zlapala ją i zlozyla sie w pol na minimalne czesci. bylismy z Mężem w szoku, jak bede treraz na dniach bo idziemy wplacic zaliczke na wozek to zapisze sobie firme i dam Wam znac:))) Oczywiscie tez prezentowala sie fajnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Sylwia, fajna ta Jane. Ja pewnie za parasolką rozejrzę się na jesień przyszłego roku, może będą jakieś nowości. No i pewnie Ty juz będziesz po zakupie to jak zawsze wspomożesz cennymi radami :) Kamkrzem, z tego co piszesz to rzeczywiscie fajny wózek, koniecznie podrzuć nazwę każda wskazówka będzie cenna przy przy zakupie spacerówki :) A co tam u reszty cieżarówek ? Ja dzisiaj stwierdziłam że do tego stycznia na zawał odejde ;) Hania znowu sie przekręciła bo czuje że zupełnie gdzie indziej kopie i włączyła mi sie schiza pępowinowa :( Do tego mam wyrzut sumienia że to przeze mnie bo w nocy zmieniałam bok co godzinę, bo tak mi drętwieją te boki i bolą biodra że inaczej nie wyrabiam, i pewnie Hani to nie pasowało dlatego zmieniła pozycje :( Zatem znowu odliczam dni do kolejnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wrocławianko nie martw się ja też teraz dużo się kręcę z boku na bok i też nie raz miałam wrażenie, ze się przemieszcza, ale jest cały czas główkowo. już sa duże nasze dziewczyny i byle ręką, nóżką kopną i już się nam wydaję, że leżą inaczej:) np ostatnio myślałam, że jest poprzecznie bo dawała z obu stron, a byłam na wizycie i dalej główkowo, także spokojnie. U Ciebie akurat położenie nie ma znaczenia bo cc Cię czeka, ważne że rozrabia w brzuszku. Jeszcze trochę kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem,luknij na linka i powiedz czy to przypadkiem nie o ten wózek chodzi?Bardzo mi pasuje Twój opis:) http://allegro.pl/leo-wozek-baby-baby-jogger-citi-mini-parasol-i2819427494.html Wrocławianko,wczoraj sobie poczytałam o wózkach Maclarena i chyba się zdecyduję na model XT:) Tak Ci powiem na pocieszenie,że na końcówce ciąży też myslałam,że w końcu na zawał zejdę,ale jakoś wytrwałam za to siwych włosów mi przybyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, dzięki za pocieszenie, ja wiem że Hania nie przekreciła się główką do górą tylko zrobiła chyba półobrót bo zawsze czułam kopniaki po lewej stronie a po prawej miałam takie duze wybrzuszenie i to były plecki, a dziś kopniaki czuje po prawej stronie a wybrzuszenie po lewej wiec musila zrobic jakiś półobrót. Ale masz rację najważniejsze że ją czuję :) Sylwia to pocieszjące że nie tylko ja taka panikara, a jak osiwieje to nie trzeba będzie farbować ;) A jeśli chodzi o Maclarena to właśnie nie wiem czym sie różni ten Maclaren XT od Techno XLR, jak na mój gust to to samo ???? No i własnie na ten model stawiam, bo piszą że maja amortyzację na 4 kółka i rzeczywiscie te kółka calkiem spore a do tego leciutki. Mi się podoba w takiej wersji kolorystycznej http://www.ceneo.pl/1736247 ale nigdzie takiego nie widziałam na żywo i na stronie Maclarena też nie ma, wiec nie wiem skąd go wytrzasnęli. Te na stronie wydają mi się trochę brudzące. Jesli chodzi o ten baby Jogger to oglądałam go na żywo ale wydaje mi się że on nie miał podnoszonego podnóżka, a to duży minus (choc głowy to sobie nie dam uciąć) bo poza tym wyglada na super wygodny i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA nie na 100% ale wydaje mi sie,ze to ten, skladanie wozka napewno takie same:) tylko on akurat mial 3 kola a mozliwe,ze 4 kola tak wygladaja. Nie jestem mowie pewna do konca, dam Wam znac, moze mi sie tylko wydawalo,ale w tamtym chyba kola tylne byly wieksze .... ale zobaczymy :))) Dziewczyny nie wkręcajcie sobie zlych odczuc i samych negatywow! Nasze dzieci są zdrowe, rosna ladnie, siedza w brzuszkach, bardziej odczuwamy Je, jak sie przekręcają, wypychają ,kopną,..ja tez mojego Kubusia czuje z lewej i z prawej i po srodku :) jak spie na lewym kopie czy wypina sie to ide na prawy i to samo :D ja mam wizyte 11 grudnia wtorek a w czwartwk zrobie sobie morfologie i mocz i wyniki bede na piatek no i juz bede je miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem taki wózek z linka jest też w wresji trzykolowej więc pewnie o taki Ci chodzi,no ale sprawdzisz na 100% to mi powiesz:) Daj znać jak zrobisz wyniki czy wszystko ok. Wroclawianko,byłam dziś w 3kiwi po prezenty mikolajkowe i jeszcze raz oglądałam te wózki,okazało się że one nie są zepsute tylko pan Przemek nie umiał odblokowac kółek,no ale dziś sie udało i miałam okazję pojezdzić tym xt:)Jak dla mnie rewelacja,jestem zdecydowana na niego.Co do ceny to wstępnie ustalilismy 950 zł,a może będzie coś taniej:)W lutym mają mieć większy wybór więc będzie można obejrzeć wszystkie kolory na żywo ,ale ja i tak już jestem zdecydowana na ten czarny ze srebrnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocławianko ja podobnie jak Kalinka też obracam się to na jeden, to na drugi bok. Nie wytrzymałabym w jednej pozycji przez całą noc. Także absolutnie nie miej do siebie pretensji, bo chyba nie znajdziesz ciężarnej,śpiącej spokojnie jak aniołek, bez ruchu:-) Kamkrzem ja mam wizytę 10 grudnia, dzień przed Tobą i też się nie mogę już doczekać. Co prawda nie u mojej dr, bo nie pomyślałam od razu i standardowo umówiłam się na następna wizytę za miesiąc, ale potem stwierdziłam, że to za długo, no ale u mojej pani dr nie było już wolnych terminów, więc tym razem wybiorę się do innego lekarza. Następnym razem będę mądrzejsza i od razu umówię się na za 2 tyg. Dziewczyny widzę, że zastanawiacie się nad spacerówkami. A co z tymi, które kupiłyście, nie będziecie ich używały, czy to już tak na przyszłość?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście, że na stronie Mamas&Papas jest dzisiaj Dzień Darmowej Dostawy? Właśnie zamówiłam sobie 2 pluszaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,a idziesz do kogoś z Medfeminy ? Ja chce kupić spacerówkę mniejszą ,bo ta co mam to jednak do malutkich nie należy,a na wyjazdy to chcę mieć wózek lekki i mały gabarytowo.Nie wyobrazam sobie podróżowania z tą moją "landarą";) Powiem Wam,że jakbym miała jeszcze raz kupować wózek to zupełnie innymi priorytetami bym się kierowała.Nie żebym była niezadowlona ,to nie o to chodzi,ale doszłam do wniosku,że lepiej było kupić samą gondolę i fotelik,a pózniej dobrej jakości spacerówkę.Teraz będę troche w plecy,bo nie odzyskam wiele ze sprzedaży wózaka,no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia idę do dr Koniecznej z Medfeminy. Wolałabym do naszej pani dr, ale wolę mieć pewność, że wszystko u Hani ok, zwłaszcza, jeśli chodzi o pępowinę. A jeśli chodzi o spacerówki, to fakt, człowiek mądry dopiero po szkodzie..Pewnie jeszcze nie raz i nie jednej rzeczy będziemy żałowały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wybór lekarza:)nasza doktor jak była na urlopie to odsyłała swoje pacjentki właśnie do dr Agnieszki,no i odwrotnie ,własnie na takiej wizycie kontorlnej u dr Alicji była Wrocławianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×