Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

słyszałam, że można oliwą z oliwek się smarować i owinąć folią i tak położyć się spać... Podobno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, a ja w mojej mieszance warzywnej (na patelnie - która robię w parowarze) są krążki ziemniaków, chyba nie bardzo co?? nie jest ich dużo, ale.. wiecie co mi się podoba w tej diecie jeszcze? - ze jest tania...w przeciwieństwie np. do dukana i nie trzeba wymyślać i gotować w kuchni nie wiadomo ile czasu. proste i skuteczne. ryż plus warzywa i owoce. nie ma nic prostszego. i tanio. ja zamierzam też jeść sushi co 2 dzień, bo uwielbiam i bardzo mnie syci kilka krążków maków. tej ryby tam jest bardzo malutko, są też warzywno-ryżowe krążki. na pewno mnie nie utuczą, bo jem ich max 6-7 i jestem mega pełna. I własnie przez sushi przede wszystkim uwielbiam tą dietę:) na śniadania i kolację ryżyk sam lub z warzywami lub owocki. a obiadki w pracy sushi - żeby nie przesadzić będę jadła co 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryż ty to jesteś już taka chuda, że na pewno twój facet się tobą zachwyca!!! jak i cała reszta!! naprawdę szybko chudniesz. ja szczerze, nie dałabym rady tak jak ty, tzn tak mało jeść i jeszcze te ćwiczenia. Pewnie będę chudła, ale dużo wolniej. Zresztą jak już osiągnę 58kg to będę szczęśliwa. poza tym ta dieta uczy zdrowego jedzenia i trzeba się tego trzymać nawet po odchudzaniu... piszą, że można ją stosować 4 tyg. jak będę ją stosować chyba całe życie (oczywiście nie tak drastycznie jak teraz), ale nie od dziś wiadomo, że ludzie co jedzą ryż są bardzo zdrowi. pracowałam z Koreanczykami jakiś czas temu i oni zajadają się ryżem pod każdą postacią z warzywami właśnie (taki chińczyk trochę nasz) i są bardzo chudzi. po diecie, jak już schudnę, będę sobie sprawiać takiego chińczyka bez mięsa. samo zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta poprostu jest boska... Oj mój facet mówi, że jeszcze troche mi brakuje... Ale to mnie tylko motywuje, no i ubieram gorset wyszczuplający i przedtem nic nie działał, a teraz jak go ubiore mam takie wcięcie w tali, że wszyscy się pytają czy nie byłam przypadkiem u chirurga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryz wyobrażam sobie jak musi wyglądać 10 kg mniej bo tyle aż schudłaś. mi tyle by starczyło. jedynie 10, ale to aż tak wiele dla mnie. no trzymajmy się razem i obserwujmy spadki wagi, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo widać te 10kg mniej :) ryżowa Ci też się uda zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taki pas z mango z tv dla mnie to jakas masakra - cialo szczypalo, bylo cale czerwone po kilkunastu minutach moja szwagierka to samo miala i na ktoryms topiku tez dziewczyny mi to potwierdzily , ja mialam taki pomaranzcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to pewnie chodzi Ci o sauna belt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie pamietam bo to bylo pare lat temu , zle mi sie pisze bo jestem u siostry i pisze na jaj laptopie, zostane tu 2 tygodnie ( maz ma mi dowiezc laptopa jezeli zostane na dluzej ) ona byal na amerkanskiej , teraz idzie na 1000 kcal mamy podobna wade do zrzucenia, i weszłam na moim niku na swoj topik bo ja sie nie wylogowałam , masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra schudła 4 kg 14 dni robiła ryżowa, ale nie cwiczyła bo to len do cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakoś mało ja też nie ćwiczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona pewnie podjadała, a ja sie zebraalm przeddtem i pojechałam do siostry niby na 2 dni ale moze zostane na 2 tygodnie, bo sa u niej znajomi z zagranicy , ze szkolnych lat , ale nei mam swojego laptopa i jak zostane dluzej to mi maz dowiezie , bo tak to ona wchodzi na moim ja na jej niku , :) musze patrzec tearz czy jest wylogowana i sama sie wylogowywac , bo bedzie pisac jakies glupoty na moim niku :) o innej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI też i teraz się raczej nie poddam już nawet 15minut na hula hop hihi wow aż 15minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalyscie o wapniu? O bialku? O witaminach rozpuszczalnych w tłuszczach? Jak myślicie, co się dzieje z układem kostnym autorki jeżeli od prawie miesiąca nie dostarcza organizmowi wapnia i ledwie 10% dawki dziennej białka? Sadzicię, że kawałek piersi z kurczaka co jakiś czas załatwi sprawę? Utrata 1kg tkanki tłuszczowej to deficyt 7200kcal - a więc żeby pozbyć się 10kg TŁUSZCZU musiałaby spalić w ciągu dwudziestu kilku dni 72 TYSIĄCE kalorii. Same sobie odpowiedzcie na ile realne jest spalanie ponad 3tys kcal dziennie robiąc pajacyki :D Ale przy tak drastycznej diecie organizm nie potrafi uzyskać energii z samej tkanki tłuszczowej więc wspomaga się mięśniami. A 10kg mięśni to deficyt tylko 40 tys kcal. Jak myślicie - jaki procent z tych utraconych kilogramów to tłuszcz, a jaki mięśnie? Zwłaszcza, że białka autorka zjada w mikroskopijnej wielkości, więc nie maja z czego się odnawiac. Wśród tego hura-optymizmu pomyslalyscie jakim kosztem zdrowia autorka przypłaci tę dietę? A wy? Teraz jest super, ale zachwile?... Życze wam szybkiej utraty wagi, bo im krócej, tym mniejsze szkody dla zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no mądrze gadasz ale co polecasz droga koleżanko w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
pewnie diete optymalną stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś czytała to aws wiedziała, że dużo ćwicze i na samym rowerku nie raz spalam 1500kalorii i biorę witaminy i pije wode mineralną. Wapna pije później tak jak mam zalecone od lekarza bo jestem po wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w ogóle nie stosuje i zazdrości efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagna
Polecam kompletną głodówkę (organizm po 3. dniu przechodzi na odżywianiew wnętrzne)+ codzienna lewatywa. Dokładna nazwa: 42 dniowy post breussa:) dzis mija mi 15 dzień postu :), utrata wagi 13kg, kompletny brak uczucia głodu, chęc do życia, bystry umysł i pobudki przed budzikiem:) polecam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj tego to ja bym na pewno nie dała rady nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
chyba ze lezysz do gory dupa a ja pracuje fizycznie ciezko i chyba bym zeszła z tego swiata przy glodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagna
Nie leże, codziennie chodzę do pracy jak wszyscy. Głodówka nie czyni człowieka słabszym, wręcz odwrotnie. mam jaśniejszy umysł, szybsze reakcje, czuję, jakbym miała wyż psychiczny i fizyczny- serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwera, białka potrzebuje każdy człowiek bez względu na dietę. To, czy energię się czerpie z weglowodanow, czy z tłuszczu to w tym przypadku sprawa drugorzędna. Owszem, wegetarianie żyją na samych roślinach, ale jedzą mnóstwo fasoli, nasion a najczęściej też jajek. 60 - zamien część ryżu na 2 jajka/kawałek ryby (np tuńczyka z puszk w sosie własnnym - 25g białka i może 1gtluszczu na 100g/ twarożek/chude mięso/ wedliny. Kalorycznosc będzie zbliżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W to wierzę że głodówka oczyszcza ciało i umysł ale jest mega mega ciężka i nie wyobrażam sobie siebie na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może i racja ale na razie pozostanę przy tym a potem się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się trzymam swojej diety i tyle... Pasuje mi i jest oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwera
pracujac 12 godzin codziennie ciezko fizycznie jeszcze w domu , dzieci , pranie itp , to bym zed]słabla raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glodowka to zupełnie co innego. Organizm wtedy "wyłącza" pewne procesy życiowe na rzecz innych. Nie produkuje wtedy soków zoladkowych a sam żołądek wysciela się warstwa ochronną tłuszczu. Ok, witaminy można wziąć w pastyłkach, a białko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×