Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

!ryż!

Dieta ryżowa! Kto ze mną?

Polecane posty

Kasiu - dzieki za dobre słowa - a ja wiem co ty przezywasz bo pamietam jak zesmy na tamtym topiku sie odchudzaly i mialam juz 61 z hakiem a potem chwila obzarstwa i 64, ale teraz sie nie poddawajmy i pomału idźmy w doł z naszymi ryżowymi odchudzaczkami - one naprawde napędzaja do trzymania dietki, a ty kochana na noc postaw se butelke z woda i pij njwyzej bedziesz zamiast do kuchni latac do kibelka:). 60 - obejrzałam cwiczonka - w pierwszej chwili myslalam ze to A6W ale jednak nie - ja np uważam że są dobre i powtórze slowa mego brata który jest nauczycielem w-fiz kulturysta masażysta i wogóle sportowcem w kazdym calu - jak go sie pytam czy lepszy np steper czy bieznia to on mi na to - siostra wszystko lepsze od siedzenia wiec ćwiczmy dziewczynki co komu wygodnie i dostosowane do wieku - bo ja juz za bardzo kicac nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60tka ale mnie zmotywowałaś tym niejedzeniem kolacji. nie będę gorsza. chcę chudnąć i widzieć to! dziś na śniadanie: 2 wafle ryżowe z surówką z kapusty kiszonej i marchwii 1 serek danio na obiad - sushi (12 krążków z łososiem pieczonym, ogórkiem, sałatą i rzodkiewką) kolacja - kawa z mlekiem i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie-od dzisiaj zaczynam jeść sam ryż przez 3 dni,mam pytanko czy mogę usmażyć trochę cebulki do niego żeby zmienić smak? oczywiścię na kapce oliwy,ja jem co 2 godziny po 2-3 łyżki tego ryżu i nie czuję głodu,a rzołądek szybciej go strawi niż gdybym go zjadła na 2-3 razy na dzień,co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jężeli chodzi o kolację-to możecie jeść sam serek wiejski-to jest biąłko -a białko odchudza,ja tak robiłam na innych dietach i waga zawsze spadała jeżeli białko zjadłam na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery na tej 3 dniowej oczyszczającej na samym ryżu to nic więcej nie wolno więc odpuść sobie tą cebulę lepiej dodaj kurkumę. Ja dziś od śniadania o 8 jeszcze nic nie zjadłam czekam do 15 i wtedy ostatni posiłek szpinak z ryżem. Biorę się za sprzątanie to przynajmniej będzie trochę ruchu. Judytka to zapytaj brata czy lepsze te ćwiczenia czy 6w? Bo ja muszę w końcu zacząć cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzień diety można powiedzieć zaliczony:) Wpadłam z pracy taka głodna i obiad bardzo mi smakował,jednak uwielbiam ryż:D teraz tylko czekać na efekty,do wieczora będę piła tylko wodę aaaa i jeździć na rowerku nie będę,bo w pracy byłam zmuszona iść na kontrole wodomierzy i chodziłam przez dwie godziny,myślę że ćwiczenie zaliczone. Judytko..dzięki za radę z tym wstawanie nocnym i jedzeniem powinno być lepiej,bo mam tabletki na sen:)dzisiejsza noc była już spokojniejsza:) 60..podziwiam Cię ,bo z tego co piszesz to dzisiaj zaliczysz tylko dwa posiłki:) Wyczytałam dzisiaj,że ryż można przyprawić na różne sposoby aby nie była to monotonia i te przyprawy które wymienię wspomagają odchudzenie:pieprz Cayenne,imbir,czerwona papryka ostra i cynamon dobrze wiedzieć bo wtedy dieta ryżowa będzie przyjemniejsza Pozdrawiam i miłego popołudnia laseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedzi-co do cebuli to za póżno bo już tak zjadłam,było pyszne ale wam powiem że już zaczynam być głodna a ryż już zjedzony cały,a ile ma być tego ryżu ?200 czy 300g.?gdzieś czytałam że 300 ale nie jestem pewna ja zjadłam 200g-czyli 2 torebki ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej diecie 3 dniowej oczyszczającej można jeść go do woli a nawet im więcej tym lepiej bo tam ma być oczyszczenie a nie odchudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem ile kalorii ma moje sushi - zapytałam dietetyka oraz kilku mistrzów sushi. A więc 12 kawalków mojego sushi które zjadam to 525 kcal (to już jest max.). Na śniadanie zjadam ok. 300kcal czyli mam już razem 825kcal. Niestety:( zjadłam kolację. Jak ta 17ta przychodzi to jestem bezsilna:( ale wiedząc że zjadlam dziś tylko 825kcal, nie odmówiłam sobie kolacji. Niestety dziś sporawej, ale zrzucę na rowerku. na kolację zjadłam 3 wafle ryżowe, 4 łychy surówki z kapusty kiszonej, 4 plastry wędliny chudej i 2 plastry sera żółtego (takie mega cienkie) i 3 łyżki kukurydzy z puszki. Sporo, wiem..ale jak smakowało:) w sumie to ok. 300kcal wyszło za kolację, czyli cały dzień zaliczam do 1125kcal. To chyba nie aż tak dużo, prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem najedzona i szczęśliwa. Przed spaniem spalę tą kolację na rowerku, te 300kcal to będzie 30min na rowerku. dam radę:) jutro też zjem kolację, ale obiecuję już sobie i wam, że będzie dużo mniejsza od dzisiejszej. Myślałam, żeby na kolację zjeść sobie np. budyń ze słodzikiem zamiast wymiatać resztki z lodówki z waflami ryżowymi. macie jakieś pomysły na szybką i lekką kolację dla mnie o 17tej? dobrze, że ja ją jem o 17tej, bo jakbym jadła o 20tej to nie byloby tak kolorowo. zawsze się tak pocieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryżówka-jak już pisałam wieczorem najlepiej jeść samo białko,wiem bo sama to wypróbowałam ,serek wiejski,tuńczyk w sosie własnym i twaróg -one mają najwięcej białka i zobaczysz waga spadnie na 100% wybierz jedną z tych rzeczy oczywiście,nie wszystkie naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merry spróbuję jutro to białko, ale bardzo wątpię, że się tym choćby odrobinkę nasycę...byłam na dukanie i na samym białku - przytyłam....bo jadłam non stop, niczym się nie mogłam najeść. dla mnie głód węglowodanowy był nie do zniesienia... to własnie dlatego jestem na ryżowej, bo tu są węglowodany. i na niej chudnę, za to na białku tyłam. dlatego ja już nie wierzę w te dukany i inne diety białkowe, które trąbią, że białko odchudza albo syci. jak dla mnie nie ma większej ściemy, ale mozliwe, że jestem wyjątkiem... choć spróbuję jutro zobaczymy, ale raczej znam rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam na dukanie i sobie chwalę,wiem po sobie że po serkach,jogurtach itp.byłam też głodna ale po mięsie to zjadłam trochę i byłam zapchana na długo,tak samo jak po twarogu on długo trzyma ja nigdy nie mogłam zjeść całej kostki bo bardzo mnie zapychał,może rzeczywiście każdy organizm jest inny,i każdemu inna dieta pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kolację proponuję szejk taki koktajl z jogurtu naturalnego i owoców naprawdę sycące ja po śniadaniu jak wypiłam takiego "drinka" byłam najedzona do tej 15:30 i wtedy zjadłam dopiero szpinak z ryżem i to też niewiele taki mały płaski talerzyk i to niepełny. Dziś super poszło mam nadzieję że jutro też tak wytrzymam bez obiadu tylko śniadanie i o 15:30 kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziś było tyle samo co wczoraj zobaczymy jutro jak na razie stoi w miejscu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery na dniach białkowych jadłam mięso/ryby/jajka/mleko. Gdyby nie te otręby pozwolone 3 lyżki dziennie to bym wykitowała z głodu. Totalny niewypał dla mnie ten cały dukan. 60tka ja też nie jestem głodna po takim koktajlu. bardzo zapycha. musze tylko kupić składniki. ja sobie go wyobrażam z bananami:) jutro kupię. tylko że ja nie mam blendera:( może być mikserem? taki bym mogła jeść na śniadanie. 60tka ale jesteś twarda. strasznie ci zazdroszczę. a szczególnie tych straconych kilogramów, które niedługo zobaczysz. lada dzień mnie dogonisz, gwarantuję ci to. eh, to tylko ja taki słabiok jestem:( chociaż dziś pojeżdżę na rowerze, to mi wyrzuty sumienia miną po kolacyjce... ale mam ochotę na ten koktajl, na pewno go sobie zrobię jutro, tylko o sklep muszę zahaczyć po drodze z pracy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super ćwiczenia wykonane dodatkowo był spacer jakie 2,5km zrobiłam... Zjadłam tylko 100g ryżu +3herbaty + 1,5wody czyli jakieś 350kalorii co spaliłam podwójnie na rowerku. "Mery..." możesz jeść maks 300g przez te trzy dni bo to 1000kalorii tak tak ryż jest bardzo kaloryczny więc potem najlepiej jeść 100g to 350 kalorii i jeść więcej warzyw i najlepiej dzielić to na 5porcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trening zrobiłam, spaliłam 400kcal. Brzuszki zrobione, balsamy wyszczuplające wklepane i ten push-up do biustu również:) ssie mnie w żołądku, więc idę spać. ryż i 60tka ale wy idziecie w zaparte, naprawdę was podziwiam. Tak mało jeść...jak wy to robicie? że wam to starcza?? przy was czuję się jak obżartuch, poważnie! p.s. ja codziennie robię ok. 4,5km pieszo do pracy i z powrotem plus spacer z synkiem no i dziś miałam rowerek. Więc trochę ruchu mam. Może dlatego organizm domaga się więcej jedzenia...chociaż ja zawsze kochałam jeść, więc na pewno to nie to. wiecie...najłatwiej chudnie mi się latem...naprawdę nie chce się wtedy jeść tylko pić.. pamiętam że czasami całe dnie piłam soki owocowe, totalnie nie miałam ochoty na jedzenie, a już na pewno nie na tłustego kotleta lub cokolwiek obiadowego. żywiłam się musli z zimnym mlekiem, owocami i sokami. No i byłam szczupła... Dlatego teraz bym chciała na ryżowej zlecieć do 56kg w jakieś 2 miesiące, a potem wiosna-lato i dojść do 52kg. Zastanawiam się jak te dziewczyny z top model osiągnęły takie wymiary. naprawdę ważą tak strasznie mało. Nie wiem co one jedzą? chyba nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dziś pierwszy marca to ostatni moment by cokolwiek ze sobą zrobić... Ryżowa i co myślisz o tych kremach? Ogólnie powinno się tygodniowo na tej diecie tracić 3kg, a ja coś czuje, że waga mi w miejscu stanęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj !ryż! i witam dziewczęta:) Jestem mega szczęśliwa,bo po jednym dniu diety ubyło mi 0,70 kg dzisiaj moja dieta nie będzie taka urozmaicona,bo będę jadła cały dzień ryż z jogurtem lait i piła dużo wody:) !ryż ! ..Ty się nie przejmuj,że waga stanęła ,bo jak wyczytałam z Twojej stopki,to ubyło ci przez dwa tygodnie prawie 10 kg,to prawidłowo,bo gdzieś wyczytałam,że po stosowaniu tej diety właśnie jest taki ubytek na wadze,gratuluję Ci zaparcia :D ryżówka..jak ssie w żołądku,to polecam wypicie wody niegazowanej z cytryną,bynajmniej ja tak robię i potem jest ok. ryżówka,60,Judytko,Mery odezwijcie się dziewczęta i dajcie znać jak dotrwałyście do wieczora na diecie. Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery a ile Ty kochana teraz ważysz jak mogę zapytać,bo nie masz stopki:) a Ty 60.. jaka jest teraz Twoja waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-kasia dzisiaj zrobię sobie stopkę a moja waga dzisiaj81kg. a mia lam83 jak zaczęłam tą dietę,po wczorajszym samym ryżu -1,5kg.super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery gratuluję wyniku suuuper:D A ja już jestem po ryżowym śniadanku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu... Ja się właśnie biorę za ćwiczenia póki synek śpi... Szkoda, że fatalna pogoda ominie mnie spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mery. No bardzo ładny spadek wagi. Ale pamiętajcie trzeba ważyć się rano, po toalecie i w bieliźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. pozwólcie że się przyłącze ,przeczytałam cały topik i jestem pod wrażeniem rezultatów. Mam tylko pytanie ,czy przez te 3 dni jedzenia samego ryżu mogę pić kawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×