Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gumowy Joe

Zakladam ten temat z nudow :-(

Polecane posty

twoje boty mialy, a jesli chodzi o ciebie to nie pamietam. Ale jesli ty i twoje boty to to samo? znasz odpowiedz :-) mnie to osobiscie nie przeszkadza, przynajmniej to forum sie kreci. Jesli kedys, jakims cudem, z jakiegos powodu znikniesz z tego forum, to nie bedzie juz tutaj tak tloczno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebująca, będzie zachwycony. Uważaj, jesteś moim botem, otwierasz temat w temacie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, napisałabym Ci STFU, ale będę miła i nie napiszę. Nie róbmy z siebie wirtualnych wrogów, please. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujaca czułości
Przepraszam, ale jestem pierwszy raz na tym forum. No może nie trochę ludzi, ale spojrzałam że w miarę dużo odpowiedzi. Kurde, boje się że uzna że jestem żałosna, a trudno jest rozpalić żar w facecie, który nie ejst przy tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebująca, jestem pewna, że uzna to za przyjemną innowację. Próbuj, próbuj.:) A atmosferka jest nieco napięta, gdyż zarzuca mi się manipulację kontami, faktami i chuuj wie czym jeszcze. Po raz kolejny zresztą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joe, miałeś być szczery z nieszczerą emotikonką mającą symbolizować uśmiech? :) Jeżeli Ci napiszę, że cuchniesz mi moderatorską swołoczą i ich kretyńskimi metodami, to czy mogę powiedzieć ''no myślałam, że mam być szczera...''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie bierz tego do siebie, podzielilem sie tylko moimi obserwacjami. jesli to nie prawda to sorry, nie bede sie odzywal...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze mozesz tak powiedziec, to wolnosc slowa. jesli cie draznia moje buzki to sorry, ja po prostu zawsze jestem usmiechniety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biere do siebie, ino te obserwacje z punktu widzenia kafeterianina są ździebko bezsensowne, to nie są wpadki, tak uwielbiane przez tę dziwną społeczność. 😠 Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem, jak bede sie zwracal do ciebie to tylko z taka buzka :-( ok? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie obchodzi, czy Ty się uśmiechasz, czy nie... Nie o to kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożoutka a horćk
Walczyłom, ale nie mogłom się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×