Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta87143

konsultacje w pisaniu prac naukowych

Polecane posty

Gość marta87143

Oferuje wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących pisania prac naukowych, m.in. prac licencjackich, prac magisterskich, prac zaliczeniowych. Jeśli pisanie prac licencjackich czy magisterskich wydaje Ci się zajęciem skomplikowanym i czasochłonnym, skorzystaj z mojej pomocy! Moje doświadczenie w obszarze edukacji oraz indywidualne podejście do Klienta sprawią, że pisanie pracy będzie proste i przyjemne. Moją dewizą jest fachowość oraz profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań. Stawiam na wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność i zadowolenie Klientów. To włąśnie u mnie uzyskasz pomoc jakiej oczekujesz! Zakres tematyczny: - prawo; - administracja; - politologia; - stosunki międzynarodowe; - historia; - historia gospodarcza; - międzynarodowe stosunki gospodarcze; - unia europejska; - turystyka; - ekonomia; - zarządzanie; - finanse; - rachunkowość; - bankowość; - marketing; - logistyka; - filologia polska; - pedagogika; - socjologia; - psychologia. Kontakt: prace_1234@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arczi50
Korzystajcie ze sprawdzonych i polecanych miejsc. Ja przy obydwu pracach, które pisałem skorzystałem z mgr-konsultacje.pl - mogę ich szczerze polecić. A skorzystałem z ich usług też z polecenia więc wieść się niesie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

polecam, bo korzystałem www.episanie.com.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Myślę, że sensowną ofertę dostaniesz na www.redaktor-online.pl. Mają tam spore grono osób, które piszą pracę więc tematyka właściwie nie gra roli, ponieważ na każdy temat znajdzie się ktoś kto będzie w stanie coś napisać. Niektórzy nawet zajmują się pisaniem prac doktorskich więc wiedzy również nie powinno brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto zobaczyć jak sytuacja wygląda na stronie redaktor-online.pl. To chyba taka wiodąca obecnie strona pośrednicząca, gdzie można znaleźć sporo piszących osób. Więc właściwie niezależnie od tematu będzie można kogoś wybrać kto będzie w stanie pracę napisać. Dodatkowo można liczyć na terminowość więc to również będzie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zamawiam zawsze pracę za pośrednictwem redaktor-online.pl. nie było problemu ze znalezieniem kogoś kto będzie mogł ją napisać mimo, że już były rożne tematyki więc tam faktycznie sporo osób pisze i kogoś będziesz w stanie znaleźć. Cenowo też to dobrze wypadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×