Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość myślę więc jestem .
mała-no piszę ci -nie denerwuj się bo złość urodzie szkodzi,ja jestem młoda,ładna,mam wszystko czego mi do szczęścia potrzeba i mam jedną przewagę nad tobą-nie mam kompleksów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
pierdu,pierdu-teraz próbujesz udawać inną dziewczynę z cafe chcecie zobaczyć jak buła fanatyczka wygląda to sobie poszukajcie nicka TakaMALAjedna i zajrzyjcie w stopkę zwykła wytleniona lala z przerostem EGO i masą kompleksów pod spodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
ile można pisać jaka piękna jesteś-skoro tak jest to chyba nie wstydzisz się swojego wyglądu,daj fotę to podyskutujemy pierdoły o sobie kazdy tu może powypisywać,jak narazie wiadomo tylko że z pewnością masz shizofremię i dużo wolnego czasu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam motylki za bardzo apetyczne ... Można taką cipki lizać, ssać, przygryzać ... Jammi :D pozdrawiam cipne fanatyczki które uważają że jedne cipki są lepsze od innych. To dopiero są pustaki jak nie betony zbrojone :D jaka by cipka nie była to facet i tak będzie się do niej garnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy jestescie puste kazdy chlopak wie, ze motylki sa obrzydliwe (jesli posmakowal i takie i takie) :D:D:D Jak masz tego więcej, to dawaj! Pośmiejem się trochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
takaMALAjedna-nie rób szopki tylko pokazuj tą twoją "idealną"bułę,pooceniamy trochę,przecież lubisz jak ci oceniają foty pustaku;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjkkjkjf
Atrakcyjność zależy od wielu czynników. Koloru, jedrności i ogólnego wyglądu. Motylki są zadziorne, podniecają, bułka czasem nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam sie na tym ;)
Duże wargi normalnie spełniają role ochrony pochwy przed środowiskiem zewnętrznym. To nie jest wada. Motylka da sie zoperować na bułke, tylko że poza obcieciem warg należy zrobić plastyke napletka łechtaczki- calość kosztowna, nawet 8tys zł. Jeżeli ktoś ma zasobny portfel to czemu nie. Ja mam zmniejszone wargi. Cipka wygląda ladnie, mam męża więc nie mam zamiaru bawić sie już w plastyke napletka łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
współczuję wszystkim dziewczynom do których trafia niedorozwinięta argumentacja panny małej,a również tym ktore z niewiadomo jakiego powodu robią sobie plastykę motylka na buleczkę albo odwrotnie. Natura dała nam to co nam najładniej pasuje,jednym motylki innym bułeczki,panom przynajmniej się nie nudzi i różnorodność jakąś mają A zadziorne i zakompleksione lachony które tutaj wmawiają innym co jest prawidlowe a co nie niech sie udadzą na korepetycje z biologii i anatomii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
tak to ja motylekkk wiem ze robie z siebie idiotke ale ja juz nie wyrabiam psyhicznie nikt mnie nie chce raz taki jeden nawet chciał ale jak mu pokazałam wagine spierdolił no i teraz wszyscy wiedzą że jestem hetmafrodytą mam narośl czasem pokazuje za przystankiem ale mnie wyśmiewaja i każa spadać liże im osrane rowy i popękane pięty albo obgryzam żółte poskrecane pazury u nóg oni zawsze maja flaki nie podniecam ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
myślałam że choć tu jakiś desperat mnie zechce zachwyci sie ja dam za darmo albo za kase zrobie sobie operacje czasem mnie mój fader pieści ale ma mine wskazująca na obrzydzenie pisałam tu jako faceci to moje wpisy teraz lecze i rycze bo sie upokorzyłam mam zjebany ryj jak niewypał jak pół dupy zza krzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
no proszę;) dorobiłam się w końcu podszywa-qurwo/takaMALAjedna-musisz być bardzo zdesperowana brakiem dalszych argumentów w dyskusji skoro posówasz się do tak tanich chwytów żeby nie dość że gadać sama ze sobą ze 100 różnych nicków to jeszcze udawać mnie i pisać takie brednie. W ogóle poziom twoich wypowiedzi jest porażający doprawdy.Nobel za pomysłowość w bluzganiu-niestety nie zauważyłaś chyba że sama sobie fatalną opinię wystawiasz takim mięsorzucaniem,no cóż....pisałam ci już kiedyś że widać że wychowałaś się w patologii i nadal w niej tkwisz. Zastanów sie sama nad sobą-ile ty czasu spedzasz na tym temacie i wobec tego jakie żałosne i niezajmujące musi być twoje życie;))) żal/smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka *_* :)
Jaka głupia dziewczyna :O ty na powaznie piszesz to o tym nie wykształconym penisie ? Pochwa to nie są sromowe wargi. Ty podstawówke skończylaś? Wargi sa na zewnatrz. Nawet dzieci w 4kl szkoly podstawowej mają już takie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa mnie boli
motylki buleczki jeden chuj(cipa:D) normalna cipka powinna wygladac jak buleczka.... wydaje mi sie ze osoby z motylkami(przerosnietymi wargami) szybko sie rozwijaly sa bardzo madre za szybko sie rozwijaly!!.. tak teza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka *_* :)
I dlaczego wypowiadasz sie w temacie który byl adresowany do mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka *_* :)
Ale ja nie wypowiadam sie co jest lepsze :o Sama jesteś szmata, i to jakaś ułomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy sie tymi mięsistymi warami obrzucacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka *_* :)
Ja widze że oburza to sie tu jakaś wariatka, ktora twierdzi ze ma cudną cipke bo warg mniejszych nie ma, a reszta o mikropenisy. Co za wariatka, a slownictwo jakby wychowała sie z samymi menelami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka *_* :)
qurwa powraca wiesz ja nie będe sie tłumaczyć i ustosunkowywac do osób które być może sie podemnie podszywają w róznych tematach bo nie jestem zaczerniona i każdy może pisac jako ja moje wpisy to jechanie po zazdrosnych szmatach kochankach ch*jach którzy zdradzaja jesli mam pisać o sobie to tylko w superlatywach bo cała jestem idealna od a do z ja wiem że do ciebie nie dociera że ktoś taki istnieje sama po sobie widzisz jakim jestes paszczórem zmutowanym paszczakiem no cóz mówi sie że każdy ma w sobie coś ładnego ja mam wszystko od stóp do głów WSZYTTKO szmato i wbij to sobie do łba i przestań odbiegac od tematu bo my sie tu nabijamy z twojej ohydnej pi**y z jakimś ch*j wie czym wystającym skoro jest tez otłuszczona to nie wyrobie ty jestes totalnie zmutowana naprawde a i z garem masz coś nie tak może znajdz mój wpis albo kogos z kulinarnego i twierdz że mój facet twierdzi że nie potrafie gotowac ty jesteś niedorozwinięta bez kitu żal mi ciebie ale co ja mam pisać i ci jechać po co kopac leżącego? Cała twoja wypowiedż to JEDEN OGROMNY KOMPLEKS ty naprawde musisz być pasztemtem, że tak sie idealizujesz, bo piekne kobiety na tym forum takich bredni nie piszą tylko takie wieśki jak ty. Już takiego zjebania jak ty dawno tu nie bylo :) Naprawde nie chciałabym być tak szpetna jak ty. A już komiczne jest nazywanie os ktorej sie na oczy nie widziało że wyglada tak czy siak, i jaka ma cipke :) Po twoich wypowiedziach jasne jest, że muszisz być bardzo bardzo bardzo brzydka. Wmawiaj sobie dalej, nikt ci nie wierzy, a tylko kupa smiechu. Wulgarna i zakompleksiona kurwa-taki daj sobie nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka *_* :)
Pisz sobie dalej, pod wieloma nickami jak już to kazdy widzi. Zostawiam cie bo ulomna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnieca was taka atmosfera?:classic_cool: co kjakis czas temat zastyga jakbyście sobie robiły palcówkę pod te bluzgi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On sie sie wyparł
Zastyga, bo ta fanatyczka przestaje pisać. I nagle faceci kochający bulki też :classic_cool: a jak ona jest oni też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pomysł :classic_cool: pokażcie tu linki do tych swoich war na której widok mi staną suty ta wygrywa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtajemniczony mooooo**
Gdy powraca v34 przekonana o swym pięknie powróci i kasiulka. Odliczamy... ;) Ok to jasne ze teraz nie napiszesz, kombinuj mała lubisz ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszszszesz kuurffa
Same buły z kompleksami w temacie ? Czy jedna która ma wścieklizne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tam prywatnie 😭 myslałam ze bedziesz uwieczniony w rankingu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanny bunny
Jako kobieta napiszę... WSZYSTKIE jesteście OBLEŚNE. Cały ten temat i osoby udzielające się to patologia. Czy to bułki czy motyle. Wulgarne, ordynarne prostaczki. Niby kobiety a w mordach śmietnik. Wstyd i hańba. :O Jesteście siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kobieta napiszę... WSZYSTKIE jesteście OBLEŚNE. Cały ten temat i osoby udzielające się to patologia. Czy to bułki czy motyle. Wulgarne, ordynarne prostaczki. Niby kobiety a w mordach śmietnik. Wstyd i hańba. :O Jesteście siebie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×