Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość poranne niewyspanie
DSFSDGSD Powtórzę ci jeszcze raz - wejdź głupia babo na inne forum, gdzie trzeba się rejestrować i poczytaj jakie c*pki wolą faceci - kalekie, ordynarne z wystającymi warami, czy delikatne jędrniutkie, zgrabniutkie, kobiece, prawidłowe cipeczki. I słowo "prawidłowe" bylo nadużywane u TAKI JEDEN ZIOM i wielu innych, ty dziewczyno idz i zoperuja to oblesna bułe bo ci na łeb wali, wiemy ze musi być bardzo brzydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
zaraz coś ci pęknie z tej wściekłości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
Widzę, że dyskusja się rozkręca. :D Jeeejku , mówcie co chcecie. Ja swoją cipkę zaakceptowałam i nie czuję się " kaleką " przez to, że wystają mi wargi, a tym bardziej nie czuję się gorsza. Tak ogólnie nie mówi się " wargi mniejsze ", tylko wargi wewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka ważki
Ja oczywiscie bede bronic mojego motylka i Panie, które go mają:-) skoro debata w pełni to muszę się przyłaczyć, ale tutaj i tak nie da się nic nikomu wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Ty szukasz kobiet z wycietymi wargami mniejszymi i brakiem lechtaczki!!! ty sie lecz to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Desperacja to wypowiadanie sie za miliony facetów. Kazda z posiadaczek motylka pisała że miała nie jednego faceta i byli zadowoleni, wiec jak to sie ma do twojej teori? Bo ty masz taka cipe i uwazasz za wzór piekna? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
" ideał " to pojęcie względne . ;) Skoro dla Ciebie bułka jest idealna to ciekawe co zrobisz jak zakochasz się w dziewczynie ( o ile naprawdę jesteś facetem ) , która posiada motylka. Zostawisz ją bo ma taką budowę , a nie inną . Hahah, ja akurat wiem, że mówi się " wewnętrzne ", ale cóż. przecież jesteś najmądrzejszy, hahahah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
Popieram " poranne niewyspanie ", Strasznie ograniczony/a umysłowo jesteś. ;p Moja cipka jest jak najbardziej prawidła, i powiedział mi to ginekolog, więc weź już lepiej zamilcz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Błażnij sie nadal..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
facet nie zostawi kobiety przez cipkę. co nie znaczy, ze pokocha to co mu się zwyczajnie nie podoba. oczywiście swojej kobiecie powie, że jej wagina jest super sexowna. bo co ma innego powiedzieć w takiej sytuacji? ty byś powiedziała facetowi, którego kochasz, że ma za małego ptaka wiedząc, że sprawisz mu przykrość? kłamałabyś w żywe oczy i biła w piersi, że jest idealny. :classic_cool: oczywiście, że są faceci, którzy gustują w motylach. ale zakłamaniem jest głosić, że motyle są szczytem estetyki intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
A zakłamaniem nie jest głosić , że wystające wargi to kalectwo i że każdy facet nie spojrzy na taką cipkę jak na coś " normalnego " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
DSFSDGSD no to ja bym sie tym nie chwalil, ze studiujesz kierunek medyczny i nie wiesz jak prawidlowo nazywac kobiece wargi i jakie funkcje kazda z nich spelnia... ja jestem ginekologiem i czuje odpowiedzialnosc, ze wszystko musze ci wyjasniac SŁUCHAJCIE TO TERAZ "GINEKOLOG" HAHAHAHHAHAHHAHAHAHAH LASKA, LECZ SIE TU BUŁO BEZ WARG OBLESNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
do poranne niewyspanie facet nie zostawi kobiety przez c*pkę. co nie znaczy, ze pokocha to co mu się zwyczajnie nie podoba. oczywiście swojej kobiecie powie, że jej wagina jest super sexowna. bo co ma innego powiedzieć w takiej sytuacji? ty byś powiedziała facetowi, którego kochasz, że ma za małego ptaka wiedząc, że sprawisz mu przykrość? kłamałabyś w żywe oczy i biła w piersi, że jest idealny. oczywiście, że są faceci, którzy gustują w motylach. ale zakłamaniem jest głosić, że motyle są szczytem estetyki intymnej A szczytem estetyki to bulka ??!!! :classic_cool: pocieszaj sie, bo tak jak facetowi moze nie podobać sie motylek, tak samo może reagować na cipke-bułke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
motyleeeek przeczytaj mojego ostatniego posta. szczególnie przedostatnie zdanie zanim oskarżysz mnie o zakłamanie, że KAŻDY facet uważa motyle za nienormalne. :O Mnie osobiście (choć jakaś paranoiczka przypisuje mi się tutaj milion wcieleń :O ) chodzi raczej o estetykę niż normalność czy nienormalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewaga motylka polega na tym ze mozna go przerobic na b ulke bo na odwrot sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
08.02.2012] 18:34 [zgłoś do usunięcia] DSFSDGSD sluchaj sie co mowi ginekolog w koncu od kogos musisz sie uczyc jesli studiujesz kierunek medyczny Ja wiem czego mnie uczy profesor na wykładach z anatomii, a ty jesteś "ginekologiem" w swoich wizjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
do poranne niewyspanie - Nie mówię akurat o Tobie tylko o Pani/Panu " DSFSDGSD ", który/a próbuje wszystkim wmówić, że posiadaczki motylków są kaleczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Ja wiem, dla niej/jego to jakiś nienormalny twór nie cipka, nie ma sensu rozmawiać, być może to pryszczaty 14latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
Tak. Uważam, że bułeczka jest estetyczna, gładka, apetyczna. Aż chce się w nią wgryźć. Motylki są wizualnie niechlujne (nie mylić z zaniedbanymi czy brudnymi :p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
Może Twoim zdaniem. ;) Miałam faceta, który twierdził, że jak widzi cipkę bułke to ma wrażenie, że patrzy na cipkę małej dziewczynki. Więc ta " niechlujność " jak to powiedziałaś , często może wyjść na dobre ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Ja w łóżku nie musze wygladać jak zakonnica czy cnotka, wiem jak faceci reagują na widok motylka, możesz zazdrościć, ide narazie bezwargulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylki też są bardzo apetyczne - jak pomyśle że można to lizać ssać to aż ślinka cieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
antyfanatyk - w jakiś facet pisze z sensem : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
"bezwargulce" nie zniżę się do twojego poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
ja nigdy bym sobie tych warg nie wycięła tylko dlatego, że jakiś frajer ma jakieś problemy z sobą. Albo bierze mnie taką jaka jestem , albo wyjazd, proste. ;) Mi one w czynnościach życiowych nie przeszkadzają i powtarzam, że to jest NORMALNE, zaraz znów będziesz pieprzył, że to jet kalectwo. Massakra. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyleeeeeeeek w pełni popieram :) choć nie chce mi się wierzyć że jakikolwiek facet mógłby wybrzydzać i odstąpić od dalszych działań kiedy ma przed sobą rozłożone nogi kobiety :D nic tylko całować, ssać, przygryzać itp itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam duze wargi
Kleska mieć duże wargi? Ja uważam że wyobraznia was ponosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzyby to ten sam opala spod
poznania?....jezeli tak to mozna sobie darowac jego lekturke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzyby to ten sam opala spod
wklej to jeszcze dziadostwo 125x to moze nauczys sie na pamiec cytowac jelopa opale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×