Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość Zbulwersowana kobieta
Nie gadaj z "nimi" bo to 1 idiota pod kilkoma nikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
A to facet ma sie nie ciąc bo ryzyko, a kobie tak :classic_cool: no DEBIL JAKICH MAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia gustu znam koneserów takich warg i oni je uwielbiają,a jak by mi facet zaczął prawic morały o wyglądzie mojej cipy to bym go szybko sprowadziła na ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra, co za temat. Motylek czy bułeczka - to i tak bez znaczenia, bo faceci jak się garneli do cipek tak dalej będą i nic z tego nie zmieni. Zarówno motylek jak i bułeczka to coś normalnego i nie ma powodu coś tam zmieniać. Facet zakochuje się w kobiecie a nie jej cipce, no ludzie, żenada! tak samo z penisem - nieźle trzeba być pieprzniętym by z własnej woli dać się obrzezać.skoro facet rodzi się z takim penisem to widocznie taki ma być. I nie poruszam sprawy żydów bo to co innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzyś nie ma ani motylka ani buleczki to niech spada - no chyba że chce się wypowiedzieć w tym temacie :D a ta sławna mama sławnego Krzysia ma motylka czy bułeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eteyeye5
motylek-to dopiero idaeł ale to wyższa szkoła jazdy buraku hehe ;) widać i z motylka można ideał zrobić, jeśli się go posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiiiiiii
Motylek??? Przesz to obrzydliwe!!! Wszyscy faceci marzą o wzorcowej cipce, a Ty twierdzisz jako kobieta, że motylki są najbardziej seksowne. Nic innego mi się na myśl nie nasuwa - jesteś lesbijką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
tak,ciekawskiii to kolejne wcielenie ziomka(takiejjednej...),laska ma uraz ale mózgu od urodzenia;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibyrybka
Oskarżasz jakiegoś Ziomka o pisanie z różnych nicków nie mając na to dowodów, a sama nadajesz z co najmniej 5 różnych linków wymiennie i się wypierasz tego - troszkę zalatuje hipokryzją - podobnie jak z tym pięknem motylków. Sama mam motylka, wiem, że natura mnie tym nie nagrodziła, ale nie wypisuje głupot na forum i nie umieszczam zdjęć takiej rozklapiochy na forum (co zrobiłaś po linkiem motyleeeeek i zostałaś prawidłowo wyśmiana przez facetów). Do tego twój charakter - niczym baba z penisem... Bez obrazy, ale nie mogłam dłużej na to patrzeć. To tylko jedna moja wypowiedz i nie czytam odwetowej ze względu na mój troszkę wyższy poziom kulturalny (bo wiem, że za chwile posypią się wulgarne Twoje wypowiedzi spod wielu różnych nicków - w tym męskich), także nie musisz się trudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooooberto
Przeczytalem kawalek rozmowy i jestem w szoku, ze laski moga byc takie zawistne. Wiedzialem, ze pod katem siebie potrafia tworzyc wlasne filozofie, dlatego nie dziwi mnie, ze jedna frustratka stoi przy tym, ze motylki sa piekne (...), ale zeby takim jezykiem operowac? Buleczki tez nie sa swiete, ale zawsze jakos tak bardziej delikatne, bardziej kobiece... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
kolejne dwie wypowiedzi z pomarańczy od laski"taka....jedna",uspokój się,powtarzasz te same frazy w kolejnych postach;)))) nie znudziło ci się jeszcze? ja piszę caly czas z tego samego nicka,po co mi inne -i tak czuję się wygrana w tej dyskusji,właśnie dlatego że ja nie potrzebuję napierdzielać ze 100 pomarańczy żeby przedstawić mój punkt widzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż zwykle przyzwoity
Byłem z kobietą która miała tak: normalnie czyli bez podniecenia bułeczka, jak ją „brało stopniowo uwidaczniały się płatki motylka. W saunie zawsze wstydziła się jak motylek zdradzał że ktoś lub jakaś sytuacja na nią działa podniecająco. Dopóki prezentowała bułeczkę nie miała zahamowań z nagością, nie krępowały jej sterczące czasem sutki. Mnie z kolei bardzo podobało się jej skrępowanie dlatego prowokowałem ją (np. jakimiś sprośnymi szeptami do ucha) w sytuacjach gdy nie miała pod ręką ręcznika. Cipka z fryzurką ale sama bułeczka oczywiście obowiązkowo zawsze dumnie gładziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiaszszszsz
nie tylko prawicy - uwierz, nie tylko prawicy ;) przekonywac nikogo nie bede - moge sie tylko cieszyc, ze jak na razie na cos takiego nie natrafilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Jesteś niedoswiadczonym "ruchaczem" we wlasnej wyobrazni, i tam sie realizuj, bo o kobiecie to ty nie wiesz nic. Co 2 lub 3 kobieta ma wargi wewnetrzne wystające wiec już widze to twoje doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ps. i hate you
poranne niewyspanie Oczywiście, że nie jej wina. I szczerze jej współczuję bo to musi być bardzo niekomfortowe z praktycznego punktu widzenia. Np. koronkowa bielizna czy bikini ze skąpym klinem (niespodzianka może wyjść bokiem) czy jeżdżenie na rowerze itp. Oczywiście wierzę, że są mężczyźni, którym się to może podobać. Niemniej, nie oszukujmy się, za piękna jej cipka nie jest. :O Zresztą jaki trzeba mieć problem, by szukać poklasku wrzucając zdjęcia swojej małej do internetu. I, żeby nie było. Ja mam bułkę. I też jej nie lubię bo mój "przedziałek" z przodu jest dość płytki (tak mi się wydaje). Tzn. jak stoję frontem to widać gładki pierożek a przedziałku widać może 1 cm. Oprócz tego mam klasyczną bułę. Zamkniętą nawet jak się mocno rozkraczę. :P Wargi wewnętrzne to w ogóle mam maleńkie. Tylko taka falbanka na 0.5 cm po obu stronach. Nawet w palce chwycić ciężko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca babcia
zawiści jaką obdarza jedna kobieta z drugą nie można porównać do żadnej innej relacji międzyludziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Jak widać nawet duże wargi moga być ladne, a to ze nagle pojawia sie ps. i hate you to tylko dowód że wciąz pisze jedna i ta sama osoba, pod kilkoma nikami. Jaki ty masz w tym cel?! Nie podoba sie to ok, i tyle, po co jedziesz ciagle po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
U ważam że wiele kobiet mających duze wargi współczuje tobie, ale czy one wrzucą tu (pewnie fikcyjne) wypowiedzi facetów typu "o fuj jaka brzydka, itp" NIE bo nie mają takiej żółci a ty najwidoczniej masz z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Tak jest ładna, nawet bardzo ładna, nie kazdy lubi cipki gdzie są tylko 2 fałdy skóry i dziura, kazdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
co do fotek cipek tutaj zamieszczonych to żadna tutaj nie jest moja(jeszcze mnie rozum nie opuścił żebym w takim miejscu miala wklejać cokolwiek mojego) i nawet ich nie oglądam bo po co co do laski która tutaj pod różnymi pomarańczami wyzywa wszystkie motylki,mam jeden przekaz-spadaj zrobić sobie operację jak cię twoja buła tak uwiera że masz aż takie kompleksy ;))) Dla mnie motylki są absolutnie prawidłowe i kobiece,a jak widać po wypowiedziach panowie gustują w nich również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
O widze że znowu masz inne pseudo. Tak jak pisałam zadna dziewczyna z dużymi wargami nie jedzie po innej tylko jakas jedna zasiniaczona bula dostaje piany, wymyśla fikcyjne rozmowy, pisze raz jako kobieta potem udaje faceta, naprawde masz coś z łbem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
myśle więc jestem. Zgadzam sie, to jedna wariatka ciagle tak pisze pewnie nie podoba jej sie i obraża ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
ale ty musisz mieć dziewucho kompleksy. :D skąd pewność, że wypowiedzi facetów są fikcyjne? tak jak nie każdemu muszą podobać się (jak to określiłaś) "2 fałdy skóry i dziura" tak samo nie każdy musi się zachwycać pofałdowanym smardzem w miejscu cipki. wyluzuj trochę bo dostaniesz hemoroidów od tego zżymania się. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
DSFSDGSD c*pka pewnie, że zdecydowanie ładniejsza - to akurat chyba nie podlega dyskusji, ale skoro tego nie widzisz, dyskusja z toba nie ma żadnego sensu tak, jakbyś mówiła, że białe, to czarne... To czerwone oblęsne pryszczate cipsko ladne hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poranne niewyspanie
"jedna zasiniaczona bula dostaje piany, wymyśla fikcyjne rozmowy, pisze raz jako kobieta potem udaje faceta" ale teorie spiskowe! nie pogadasz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Niestety to fakt, ty sie lecz, bo naprawde masz coś z lbem. Jako kobieta oceniasz cipki innych, do tego obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranne niewyspanie
Nazwałam rzeczy po imieniu, ta czerwona cipa jest oblesna i żaden facet mając wybór nie wybrałby jej tylko tą z 1 linku, a ty sie pocieszasz, jest grono facetów których brzydzi bułka, ale żyj w swojej fikcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właścicielka ważki
Jak ja kocham wypowiedzi facetów: te rozjechane, te wyjebane, te jak u niemowlaka-no tak:-) Prawda jest taka,ze kazdą byście przerżnęli:-) Skoro już ktoś założył taki temat to kurde tak myśle,ze powinnam chyba uzbierac kasiorkę na operacje plastyczną, bo troszeczkę takie skrzydełka wystają :-O Jak myślicie? chyba sobie wytne łechtaczkę z tego wszystkiego, bo jak się podniecam to się powieksza i wystaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×