Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość krokodyl dundeee
jej zdjęcia z pochwa i wyrośniętym między jej wargami większymi sisiorem wprawiają wprost w obrzydzenie jesteśmy zdegustowani razmiarem jej złośliwości!apelujemy że nie chcemy oglądać tych dramatycznych i traumatycznych zdjęć otóż gdy ktoś spojrzy na jej nienaruralną pochwe z naroślem rzyga daleko i obficie konieczna jest także terapia u specjalisty zajmującego sie strasznymi przypadkami zróbmy to dla dobra narodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna z tego forum
roberrrrt 26 krokodyl GDGDGEGEEE qurwa powracs i kasiluka1 oraz taki jden ziom, to wciąż ta sama chora psychicznie dziewczyna :( Dałą swoje zdj bułki na ogólnym, gdzie została jednoznacznie zmieszana z blotem, ale to jest mało ważne, ja sie zastanawiam gdzie jest rodzina tak skrajnie zaburzonej osoby?! W naszym państwie naprawde nie ma ochorony i prawidlowego nadzoru nad nimi, i nie chodzi że ona tu te brednie pisze, ale jest tak agresywna i po wpisach widać że siedzi tu większość dnia, to nie jest normalne. Chorzy psychicznie powinni być leczenie, a nie dostaną dofinansowanie nawet na komputer internet poieniądze i 0 opieki jak widać w jej przypadku. Podejrzewam ze to schizofreniczka, ilość pseudo, postaci i ta agresja przeraża, to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyneczko dodaj
maczooooooo dziekuje na koncu tak samo jak krokodyl dundeee :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
Lucyna-zgadzam się w 100%ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka11
"Wargi sromowe mniejsze powinny zamykać dojście do pochwy, natomiast wargi sromowe większe zakrywać swoje mniejsze imienniczki oraz chronić zewnętrzne organy płciowe, problem pojawia się wtedy gdy wargi sromowe są zbyt uwydatnione i wystają powodując dyskomfort psychiczny lub fizyczny." Cytat z książki Pana Tomasz Opala. Powiedzmy, że będzie to zwieńczeniem całej beznadziejnej i skazanej na waszą druzgocącą klęskę dyskucję z brakiem argumentów (co nie dziwi) po stronie tych z patologicznie wystającymi warami mniejszymy. Sorry... Pa! Piszę to wszystko tylko i wyłącznie z racji tego, aby udowodnić wszystkim posiadaczkom bułek, że postać wypowiadająca się pod różnymi nickami tak silnie atakująca i krytykująca c*pki bułeczki za niedorozwiniętą i niby dziecięcą c*pkę odwróciła fakty na swój użytek. Sytuacja ta mogła wprawić posiadaczki idealnych, prawidłowych sromów do kompleksów i wątpliwości. Te przedstawione wyżej cytaty nie pozostawiają chyba żadnych wątpliwości. Do właścicielek motylków: nic straconego - dziś medycyna dysponuje taką techniką, że wada ta może zostać przy stosunkowo niewielkich nakładach usunąć tę przypadłość i przywrócić normalną funkcjonalność sromu. PS. Pozdrowionka dla Pani spod wielu nicków utrzymującej, że ja i jakaś qrwa powraca, to jedna osoba ;) Gratuluje intelektu i... patologicznego motyle ;) Bez odbioru - nie czytam waszych wypowiedzi, a jako, ze ktoras z tej strony się do tego odnosiła i nieopatrznie to zauważyłam, to nie omieszkałam się do niej ustosunkować ;) Widać, że nie tylko jedna i nie dwie osoby wiedzą jaka jest prawda - że wargi mniejsze powinny być w całości zakryte wargami większymi - aby srom funkcjonował prawidłowo jak natura przykazała. To motywuje mnie do uświadamiania społeczeństwa faktami, bo inaczej rozmawiać się z tobą (wielbicielka motylków pod wielooooma nickami). Pozdrowionka i jak już powiedziałam - nie sil się na swoje "wysokopoziomowe" wypowiedzi, bo szkoda mi oczu, żeby je czytać. Ew. poświęć ten czas na zapoznanie się z funkcjami poszczególnych elementów sromu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppptttyyyghh
mysle więc jestem pisze jako lucyna a potem zgadza sie ze sama sobą jakie to żałosne jest to ta sama osoba co motylekkk który wali teksty o wklejaniu zdjęć etyce i dzieciach przypomnijmy że owa osoba wkleja na forum także w tym temacie zdjęcia swojej pochwy z rakiem i naroślem powodując obrzydzenie owa osoba pisze sama ze soba pisze na chirurgi że chce usunąć sisiora oraz na ogólnym zakłada tematy z serii PRZEGRALAM ŻYCIE na uczuciowym żali sie że nigdy nie trzymała chłopaka za ręke maja z niej zwałe jest obrzydliwa i obleśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppptttyyyghh
mysle więc jestem cały czas atakuje inną forumowiczke nie mając argumentów wyzywa inne laski nienawidzi sexownych kobiet twierdzi że gdy kobieta ma piersi jest otyłą maciorą cały czas pisze że ma dwie dupy jedną z tyłu drugą z przodu pisała że bierze leki a nawet była w szpitalu psychiatrycznym jest to chory umysłowo niedorobiony i niedorozwinięty człowiek niebezpieczny dla otoczenia wklejający potworne zdjęcia zmutowanej narośli między wargami większymi cały czas pisze pod wielom apseudonimami podszywa sie pod innych pisze jako faceci nagminnie zgłasza do usunięcia posty w których po niej jada jest szmatą i wszyscy jej nienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppptttyyyghh
oto opis wyglądu MYŚLE WIĘC JESTEM/MOTYLEKK/LUCYNA/ORAZ WIELE INNYCH -odstające uszy wielki kinol małe świdrujące oczka prosiaka wąskie zaciśnięte w grymasie nienawiści usta plaskaty ryj broda jak księżyc liche mysie włosy ścięte na grzyba bez cycek talii z plaskatym zadem narośl na piździe krzywe patykowast syry obleśne stopy i zmodyfikowane paluchy wymiary które podala- 78/68/75 160cm/38kg często pisze na tematach o anoreksji edukacje zakończyła na szkole podstawowej marzy by ktoś chciał choć kijem ją tknąć czepia się qurwy powraca która wygląda tak - 97/62/97 166cm/60 kg piekne gęste włosy duże oczy mały nosek pełne wargi żniada cera śliczna buzia piękne piersi wystająca pupa ponętne uda szczupła talia apetyczna przesliczna cipka bułeczka ramiona łydki zgrzbne nogi piękne stopy aktualnie studiuje na 2 kierunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
CYTAT: mariiiika dzieki za pozdrowienia wrazliwa jestem - to fakt, dalikatna, kobieca, a nie ordynarna z wywalonymi wnetrznosciami (wargami malymi na wierzch) wrażliwa?delikatna?a nie ordynarna? takiego badziewia dawno nie słyszałam:to tak jaby złodziej mówił że nie kradnie tak samo ty:oaza delikatnosci a cieszysz się jak małe bobo ż e ci wnętrzności nie wystają. lamerku,sposó w jaki się wyrażasz to wizytówka twojej bezdennej głupoty nie wystarczy miec bułeczki,trzeba miec rozum i kulturę a ty masz słomę w butach i pustki w mózgownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbxvdvg
motylki sa ohydne wygladaja jak zwój flaków a buleczki mają jedrniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka przeczytalam kilka wypowiedzi i jestem zdruzgotana głupotą niektórych, kazdy człowiek jest inny piekny na swoj sposób, najwazniejsze jest jak dana osoba czuje się ze swoim cialem a nie patrzenie na to co powiedzą inni. jak zwykle oczywiście najwięcej mają do powiedzenia Ci , ktorzy chca upokorzyć drugą osobę, tacy ludzie sami mają jakieś kompleksy i starają się pogrążyć innych , tylko po to zeby samemu/ samej sobie podnieść poczucie wartości. ja mam motylków, moja przyjaciółka ma i ma straszny kompleks, bo jej były mąż jej dogryzał. a ja caly czas jej mowie , że nikt nie jest idealny ona ma kompleks c*pki ja nie, ale ja mam kompleks malych piersi a ona nie:D i tak staram się jej tłumaczyc , że nie ma idealnych ludzi, idealni są po photoshopach:) dlatego niech buraki, którzy krytykuja tutaj, zerką kilka razy w lustro i niech pomyslą,że oni też nie są idealni. Pozdrawiam wszystkie kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Y???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Y???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne pytanie, to jak pytać czy lepsza blondynka czy brunetka... każda cipka jest śliczna i każda zasługuje na długie lizanie, najlepiej codzienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokry motylek
ja mam motylka, i to cały czas cholernie mokrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poproś chłopaka aby ją wysuszył swoim języczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie ten
Motylem jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcinnie
A ja zamknę temat takim stwierdzeniem " Od faceta zależy bardzo dużo i nie jest ważne czy motylek czy bułeczka . Jeżeli facet kocha i nie jest egoistą to prędzej czy później będzie wiedział co sprawia kobiecie większą przyjemność co mniejszą i tak dopasuje pieszczoty, aby ją zaspokoić" Dyskusja o tym czy motylek czy też bułeczka gwarantuje więcej doznań jest tak bezowocna jak zastanawianie się czy lepiej kochać się w zimie czy w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×