Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

Gość Zbulwersowana kobieta
To nie ja rozmawiałam z toba, i normalny facet nie wyzywa normalnej budowy od uposledzenia po czym dodaje link forum gdzie są namiary na labioplastyke konkretnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
I nagle Pan August Ł. tak jak wczoraj Ziomuś podają TEN SAM link tego samego forum, gdzie pacjetki opisują cudowne metamorfozy?! Czy ty masz mnie za debila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
Zbulwersowana kobieta - Ty jakaś desperatka chyba jesteś zakompleksiona, bo inaczej tego wytłumaczyć nie mogę. Sama mam delikatnego motylka i mi koło tyłka lata co o nich myśli jakiś facet z forum. Mam jedynego, kochanego i tylko jego zdanie się dla mnie liczy. Wypowiadasz się pod różnymi nickami i próbujesz sobie i całemu światu wytłumaczyć, że motylek, to jest najcudowniejsza cipka na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August Ł.
... jeszcze sama się demaskuje... Wczoraj na forum nie wypowiadała się żadna "zdesperowana kobieta". Znaczy może inaczej - wczoraj żaden z twoich nicków taki nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Ja pod różnymi nikami?! Bo co moze moje IP widzisz?! Jakbyś widziała to byś nie pierdoliła że to ja. TO NIOE PRZYPADEK że wczoraj gnoił wyzywal jak ściery po czym podał ten link, dziś to samo, i wypiera się ze to nie on. I tu nie chodzi o wygląd waginy, bo ja z tym problemu nie mam, ale takich metod nie zamierzam tolerować bo wszystko ma granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Sama mam delikatnego motylka i mi koło tyłka lata '' Jagodka, chcialbym to zobaczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August Ł.
Linka znalazłem tutaj właśnie na forum. Widzę, jak kobietom przeszkadzają nienaturalnie wystające sflaczałe wargi, więc propaguję ten link z nadzieją, że pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Nienaturalnie?! Jakby to było nienaturalne to by nie występowało, i nie klam już bo sie blażnisz bardziej. Każda zainteresowana wpisuje nazwe w wyszukiwarce i ma setki stron na dany temat, wiec o czym ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrunia
I takie i takie...... Każdy motyl i każda bułka i tak jest inna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
Przepraszam bardzo, ale ja nigdzie nie widziałem reklamy konkretnej przychodni. Widać niektórzy już mają świra na punkcie swoich cipek. A tak na prawdę wszystkie są ładne :P bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August Ł.
Szkoda z nią dyskutować. A co do tego, że każda cipka jest ładna, to zgodzę się w 80%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Są tam NAZWISKA lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
A który z nich, to Ziomuś, czy August?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August Ł.
Oj kobiecinko, chyba widzisz to, co chcesz widzieć, tak jak ktoś wczoraj (już nie wiem, jak cie określić, bo już spod tylu nicków się wypowiadałaś). Wczoraj też tak wszystkich nawymyślałaś od tych samych osób, aż w końcu sama się zdemaskowałaś nie zmieniając w jednym miejscu nicka... Zenada.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość August Ł.
Nadal twierdzisz, że ja i Ziomuś, to ta sama osoba? Chyba nadal wierzysz, że motylki obrzydzają tylko jednego faceta, który jest 15-letnim prawiczkiem, ruchaczem co popadnie, kobietą, lekarzem i bóg wie czym jeszcze. Kobieto opamiętaj się póki te warci ci same odpadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Może tobie wary odpadną chamie, bo ja dużych warg nie posiadam, ale są fundacje które wyszukują takie inscenizowane fora gdzie dane klinki same udając pacjentki wypisują o konkretnych lekarzach że są cudowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Tak, to byla grożba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Ziomek ty klasy nie masz, nie wymyślaj juz pseudo-inteligentnych ników,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie tu pieprzyc takie farmazony i ogarnijcie się w końcu co za różnica motyl czy bułka to tak jak obrzezany lub z napletkiem k...s małe cycki-duże mały kutas czy duży dajcie już sobie spokój albo po razie i rozejdzcie się w pokoju albo w szwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
Taki jeden ziom wyciaga reka, a ta dalej szaleje! Kobieto, zrozum, taka Twoja uroda i tyle. Normalnie Twoja cipka pewnie zadnemu by nie przeszkadzala, ale jesli dojdzie jeszcze Twoj masakryczny charakter, ktory tutaj pokazujesz na forum, watpie, czy ktos przy Tobie bedzie czul sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Ty idiotko nie znasz mnie wiec spierdalaj w podskokach. Normalną mam cipke, ty ułomie który ma kilkanaście ników i reklamuje ten link.. żałosny impotent pazerna swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
I żeby było jasne takie pratyki i reklamy są zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafetrianka_24
Przepraszam bardzo, ale jeśli chodzi o penisy, to ja się muszę wtrącić - obrzezane i nieobrzezane, to nie tak do końca bez różnicy. Kiedyś miałam obrzezanego chłopaka i tak, jak jego penisa czułam w pochwie, nie czułam zadnego innego partnera - po prostu jak w raju. Więc nie do końca tak jest, że wygląd się nie liczy naszych narządów. Sama niestety mam delikatnego motylka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
Po pierwsze, to ja nie widziałam kompletnie żadnej reklamy w tym wątku, a po drugie reklamy na forach nie są zabronione (co najwyżej może zabraniać tego regulamin forum i może zostać usunięta, ale i moderator jak widać nie widzi tutaj żadnych reklam). Kobieto, weź coś na uspokojenie i od komputera, bo Twoje zachowanie nie jest godne miana kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbulwersowana kobieta
Tam sa nazwiska lekarzy i pseudo pacjetki- jeżeli to nie reklama to co, pozdrowienia uposledzonuch?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerw przed obiadem
Podpisuję się pod tym co napisała Jagódka, w podanym linku nie ma nic szczególnego. Równie dobrze ktoś może podać link do tematu na kafeterii, gdzie forumowicze będą sobie polecać lekarzy ginekologów czy dentystów. 😴 Najwyraźniej ktoś tu jest niedoruchany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przerw przed obiadem
"i pseudo pacjetki" Skąd wiesz, że pseudopacjentki? Weź coś na uspokojenie kobieto. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka99
Ja tam z obrzezanym nie próbowałam, ale penis obrzezany wygląda barrrdzo kusząco jak dla mnie. I mam nadzieje, że kiedyś spróbuje. W końcu moja cipka nie do końca jest taka brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafetrianka_24
Stek bzdur - niech tak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×