Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarra92

Co lepsze ? Bułka czy motyl ?

Polecane posty

jak dla mnie moze byc nawet nienormalny :classic_cool: lubie wyrózniac sie z tłumu :D Ponadto przemawia do mnie teoria nienormalnosci przy motylku. Kiedy podniecam sie bardzo wewnętrzne wargi fajnie pecznieja i mocniej sa ukrwione przez co czuje ze własnie intensywniejsze doznania orgazmowe mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
v34 - Nie wiem jakie mają te z bułeczkami, ale ja też mam zajebiście intensywne . :D Może faktycznie to dzięki tym wargom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
W życiu większej bzdury nie czytałam niż to że motylek jest nieprawidłowy. Owszem jak ktoś jest nieprzyzwyczajony to może się mniej podobać ale nieprawidlowy,hehehe-to tak jakby powiedzieć że jak facet ma dwie żyłki na członku to jest nieprawidłowy bo powinna być jedna albo że jak członek ma 12 cm to jest nie prawidłowy bo powinno być u białego mena od 14-17. No wszystko kwestia genów i urody ale robienie z tego jakiś patologii i nieprawidłowości to jakaś pierdołoideologia z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam w doopie co sie komu podoba wazne ze mnie jest dobrze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
Motylki-pewnie ,że mamy więcej doznań-większa powierzchnia odbierająca bodźce(skrzydełka)=więcej przyjemności-proste nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe można się dowiedzieć, że coś całkiem normalnego jest spaczeniem genetycznym. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, z kilofem nieświadomości, przemierzając kafe w poszukiwaniu odpowiedzi. O______o Niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miecz masz czysty czy zardzewniały?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillllloo
Mnie jakoś zdecydowanie "bułeczka" pasuje. Ponadto to oczywiste, że bułeczki mają lepsze doznania. Miałem panny i z bułeczkami i z motylkami (niestety mam wrażenie, że tych brzydkich z motylkami jest więcej - trafić na taką z bułeczką, to cud). I co ciekawy tylko ta z bułeczką podczas orgazmu często miała wytrysk i wiła się i krzyczała z przyjemności jak szalona. W poszukiwaniu pięknej subtelnej, delikatnej bułeczki - biorę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ISTNIEJA TAKIE KOBIETY KTORE MAJA TAM DZYNDZEL? OD CZEGO TO ZALEZY .. ALE TE MOTYLKI OBRZYDLISTWO BLEEEWE FUJJ PATOLOGIA PLUS OCHYDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillllloo
Bułeczki mają tak wrażliwe wargi mniejsze schowane, są one cały czas nawilżone, cały czas pielęgnowane przez organizm, natomiast u motylków wysunięte ocierają się co rusz o bieliznę,co powoduje, że z czasem się one przyzwyczajają do otoczenia, są cały czas suche i porywają się grubszą warstwą skóry, co powoduje, że potrzeba większych bodźców, żeby je stymulować (podobnie jak u obrzezanych). Wiem, że zaraz na mnie wsiądą "niektóre" właścicielki motylków, ale to są fakty oczywiste i niezaprzeczalne... A... i jeszcze jedno... Moim zdaniem zdecydowanie wyższy temperament mają właśnie właściciele bułeczek - nie wiem, dlaczego tak jest, ale na bazie moich przeżyć i doświadczeń tak właśnie stwierdzam - generalnie łatwiej trafić kłodę z motylkiem, niż z bułeczką - bo to mi się jeszcze nie zdarzyło, a z motylkiem a i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeeS ile za kilo płacą?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj sie czy chce kisiel na krochmal?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JandziaS
wlasnie neiktore maja dzyndzel - tez wedlug mnie troche obrzydliwie to wyglada jak cos wystaje z pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumas1927
Ja zauwazylem, ze buleczki maja przyjemniejszy zapach ogolnie od motylkow. I tez jestem zdecydowanie za bulkami - chyab jak wikkszosc prawdziwych facetow z reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
a jak chcesz to chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buleczkaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny, ile Wy macie lat? 16, 17? Bo wypowiadacie sie jak niedojrzale malolaty... Skad wiecie jaki jest moj orgazm? O swoim jedynie mozecie sie wypowiadac... Poza tym nie rozumiem czemu ma sluzyc wywyzszanie motylkow, czy buleczek??? Czy kiedy macie obok kochajacego faceta, z penisem nie 20-centymetrowym, a "jedynie" 16-to, moze nie tak apetycznie rozowa koncowka, lecz ciut ciemniejsza, ale sprawiajaca Wam wielka frajde (bo ow mezczyzna wie doskonale jak sprawic Wam i sobie przyjemnosc), to zamienicie go na pierwszego z brzegu dupka, byleby mial fiuta jak z obrazka???? No to wyobrazcie sobie, ze mezczyzna podobnie nie zamieni satysfakcjonujacej go kochanki na inna tylko dlatego, ze jej wargi sromowe wygladaja inaczej, niz by sobie wymarzyl, lub inaczej niz na fotce na rozkladowce pisma erotycznego! Kiedy zrozumiecie, ze kobiet nie dzielimy na buleczki i motylki, lecz na madre i glupie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepowylamywany
a wy ciagle o jedzeniu qrna...ja tam wole owoce i warzywa...nooo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPRASZAM ZA BLEDY ALE UCZE SIE PISAC NA MIM NOWYM TELEFONIE SMARTFONIE BLACKBERRY. ALE MOIM ZDANIEM TO MOTYLKI SA OBRZYDLIWE I KAZDA KTORA MA MOTYLKA PEWNIE NIE JEST ZADOWOLONA ALE NIESTETY NA FORUM PISZE CO INNEGO HAHA BO KTORA NORMALNA BY SIE CHWALILA DZYNDZLEM HHAHAAH FUJJJJ BLEEMASAKRA JEDNAK MAM SZCZESCIE W ZYCIU ZAJEBISCI TAK MAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buleczkaaaaaaaaaaaaaa
v34, czyli nie rozwijasz sie intelektualnie, mentalnie, lecz wciaz pozostaje na poziomie "osiemnastki"? Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tu o intelekcie czy o cipach mowimy?:classic_cool: Moze na to załóz osobny temat:P jak bede miala kaprys odpowiem na twoje pytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buleczkaaaaaaaaaaaaaa
a nie potrafisz laczyc obu kwestii i wyciagac wnioskow? "kaprys"...no wlasnie...tym sie nie kieruje dojrzala kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto droga buleczkowata nic nie wspomnialam o twoim orgaźmie swoj natomiast opisalam niemalze ze szczegolami.Jakbys przekroczyla 18 lat mysle ze umialabys przeczytac moje wpisy ze zrozumieniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buleczkaaaaaaaaaaaaaa a nie potrafisz laczyc obu kwestii i wyciagac wnioskow? "kaprys"...no wlasnie...tym sie nie kieruje dojrzala kobieta chcesz mi powiedziec ze twoja bulka ma znaczący wpływ na twoje IQ :classic_cool: w zyciu bym na to nie wpadła :D:D:D:D a tym wpisem schodzisz dla mnie i z cipą i IQ na poziom przedszkola :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę więc jestem .
no buleczkaaaa-dokładnie zgadzam się z Tobą.Nie rozumiem do końca dlaczego dla facetów to w ogóle ma znaczenie bułeczka czy motylek.Dla prawdziwego kochanka wszystkie powinny być piękne a takiej odpowiedzi jakoś tu nie uzyskałyśmy od zadnego z panów. o czym to świadczy dziewczyny-odpowiedzcie sobie same... Nie chodzi tu o to żeby udowodnić wyższość jednych nad drugimi,bo każdemu co innego się podoba a żadna z nas i tak nie ma mozliwości wyboru(dostajemy w spadku po mamie i tyle)ale nie mogę zgodzić się z durnymi tezami że motylki to patologia. Ps:a jeśli chodzi o zapachy to absolutnie każdy kształt powinien zawsze pachnieć czystością i nie sądzę żeby budowa miała wpływ na zapachy kiedy wlaścicielka o siebie należycie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El_pidżi
Wygląd wyglądem ale lizać takiego motylka to jest frajda, ssać te wargi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleeeeeeeek
Usuwacz chwastów - pieprzysz głupoty. Chyba coś z Tobą musi być nie tak skoro Cie widok motylków odrzuca. ;P Może powinieneś zostać pedofilem ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×