Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 112222222223333333333333333333

odnawianie przyjazni po kilku latach, co sadzicie o tym?

Polecane posty

Gość 112222222223333333333333333333

roznie w zyciu bywa, czasem kontakt sie urywa, co sadzicie o probie odnowienia przyjazni po kilku latach urwanego kontaktu ? byliscie w takiej sytuacji ? jak to sie zakonczylo ? moze lepiej dac sobie spokoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę zapytanie, bo jestem w podobnej sytuacji. Z różnych względów urwał mi się kontakt (powiedzmy że jest bardzo sporadyczny, od święta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h6jh6j
moja znajoma wlasnie stara sie odnowic nasza przyjaz ale ja juz nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do h6jh6j
h6jh6j --> mozesz napisac cos wiecej? dlaczego nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk____
Jeśli siękomuś polepszy samopoczucie to czemu nie. Ale generalnie to jest jak jedzenie odgrzewanego kotleta. A czasam się już jest wegetarianinem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piruet na lodowisku
są ludzie, z którymi wieloletni brak kontaktu nie ma znaczenia ... i sa tacy, których czas zamienił w odgrzewany, wysuszony na wiór kotlecik ale to wiadomo dopiero PO spotkaniu z przeszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frer44
a co facet okazał się palantem :D i nagle koleżanka która się wyrzuciło z życia nie jest już zbędną rzeczą tylko chciałoby sie miec przyjaciółkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frer44
"h6jh6j --> mozesz napisac cos wiecej? dlaczego nie chcesz?" ja ci moge odpowiedziec za tą pania, jesli ktos nami gardzil przez kilka lat bo "ma faceta i swoje zycie" to czasem mowimy mu "za późno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najlepsza koleżanka z czasów liceum wyjechała do Indii, jak spotkałyśmy się po prawie 20 latach, to rozmawiałyśmy jak dawniej przez całą noc, obecnie mamy kontakt mailowo-telefoniczny. Z inną koleżanką, dawniej przyjaciółką z dorosłego życia, od czasu jej obecnego narzeczonego kontakt ogranicza się do "cześć". Szybkość z jaką z osoby bliskiej stała się anonimowa przeraża mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie?
oczywiście inna sprawa - czy wyjdzie coś z tego "odnawiania" :-) Ale spróbować można - bo jeśli się uda, może być lepiej niż przedtem, w końcu ludzie dojrzewają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×