Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michał k.

chcę wrócić do byłej, ale...

Polecane posty

Gość michał k.

chcę wrócić do swojej byłej, ale ona ma już męża i dziecko:( złamałem jej serce kilka lat temu, odchodząc nie odezwałem się do dziś. czy mam szanse u niej? mam zagadać, próbować? dodam, że ona bardzo mnie kochała i płakała po mnie wiele miesięcy. jestem pewien, że o mnie nie zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASiaczekasia
jestes głupim pojebem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś. Powołuj się ta jak wam było dobrze, zacznij najpierw od powolnego oczerniania jej męża, wikłaj go w jakieś ciemne sprawy, zarzuć zdradę - ukartuj to ze znajomą którą mu podstawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXandra9791
takich jak ty powinno sie kastrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłam dziewczyną... jak Twoja była ;) dzisiaj już nie pamiętam tamtego bólu, tamtych uczuć, tamtego mężczyzny. Mam chłopaka, którego kocham a tamta sytuacja wpłynęła na mnie tylko tak, że jestem silniejsza;) Nie ośmieszaj się nawet z chęcią powrotu do niej:) No chyba że to prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcjxfhursyae
po * chcesz do niej wraca? z nikim ci nie wyszlo?nikt cie nie pokochal jak ona?i sobie rpzypomniales?zalosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jej spokój pozbierała się ma rodzinę i teraz Ci się przypomniało o niej? Męskie myślenie Pogratulować....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
myślę, że ona nie wyszła za mąż z miłości i nie kocha męża, ja byłem jej miłością, która zdarza się raz na całe życie, dlatego po co ona ma się męczyć jak może być ze mną szczęśliwa. też założę z nią rodzinę, dojrzałem i chcę być z nią być na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał - spróbować nie zaszkodzi. Ja tak wróciła do swojego faceta. Potem się znowu rozstaliśmy bo jego suka była żona zaczęła działać ale co zdziałałam to zdziałałam. Mogę Ci radzić jak coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą... wiesz, że im bardziej się kogoś kocha... tym bardziej później się tę osobę nienawidzi? Założę się, że dziewczyna by teraz nawet spojrzeć na Ciebie nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
trochę się boję, że się ośmieszę:( ale z drugiej strony chcę dla niej jak najlepiej, chcę żeby była ze mną szczęśliwa, żebyśmy oboje byli szczęśliwi. czy to coś złego, że pragnę szczęścia dla drugiej osoby? kiedyś zachowałem się jak palant, ale zrozumiałem swój błąd, chcę to naprawić, dlaczego nie można dać mi drugiej szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, niech próbuje. Mam nadzieję, że dziewczyna zaserwuje mu olbrzymiego kopa w tyłek, utrze mu nosa i nauczy nieco pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
szkoda, że sprawy się tak skomplikowały przez to, że ona ma teraz męża i dziecko:( ale jak mnie kocha nadal to po co to ciągnąć, oszukuje w ten sposób tego gościa, z którym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_ offermy
na jej miejscu ja bym Cię kopnęła w dupę. czy możesz nam oznajmić dlaczego tak zakochany, zatroskany osobnik nie jest z tą dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sruuu...
hahaha Hrabina zapomniałas sie przelogowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ludzkie uczucia to nie są śmieci, które bez wahania można odrzucić! Bo wszystko, co robimy w życiu ma swoje konsekwencje! Zniknąłeś jej bez słowa... zastanawiałeś się, co ona wtedy poczuje? Nie, miałeś to gdzieś. Zachowałeś się jak najgorszy tchórz i prostak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby gdzie zapomniałam?? wszystko, co napisałam jeszcze raz się pod tym podpisuję! Chyba że ktoś nie wszystko zrozumiał, to proponuję doczytać raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
każdy popełnia błędy a Wy jesteście perfekcyjni? jak raz coś zepsułem to nie mogę już tego naprawić? ja bardzo chcę i myślę, że jak ona wszystko by przemyślała to nadal by była szansa zeby ze mną była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcę naprawić" - ja chcę... ja, ja, ja - pieprzony egoista! A gdzie tu są inni? Np. jej dziecko? Albo ona kilka lat temu, kiedy przez Ciebie płakała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw ją w spokoju
laska ulozyla sobie juz zycie i nie rujnuj jej tego szczegolnie jak to ty ją kiedys skrzywdziles, troche za pozno sie obudziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_ offermy
a ja nadal czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona offermy - ja Ci odpowiem. Zatroskany osobnik ostatnimi czasy widocznie się nudził bardzo... ewentualnie w życiu mu nie wyszło... myślał, myślał i wymyślił, że jednak kocha swoją byłą. Ty jej nie kochasz idioto:) Po prostu potrzebujesz aby ktoś kochał Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×