Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michał k.

chcę wrócić do byłej, ale...

Polecane posty

Gość w co ty grasz
wstawie wkrótce zdj na fb w czarnych wlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
-->Lala9 Bo wiele na to wskazuje, najpierw rezygnacja ze związków, następnie podejrzanie szybkie zamążpójście i bycie z kimś z kim wcześniej nigdy by się nie związała (sama mi mówiła jacy faceci wywołują w niej prędzej uczucie współczucia niż ją pociągają, i nie mówię tu tylko o wyglądzie i cechach fiz.). Poza tym ja chcę się tego dowiedzieć, jakbym miał 100 % pewność nie wchodziłbym na forum tylko od razu bym się z nią spotkał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
nie pamiętam żebym ci tak mówiła bo ja chciałam założyć szczęśliwą rodzinę a ty nie ! wiedziałam że na lepszego już nie trafię i wiem że on mnie nigdy nie zostawi a ty byś ty zrobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
jest bardzo dobrym mężem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_ offermy
no chyba się nie doczekam tej odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolololo
i myślisz, ze jej rodzina cie zaakceptuje po tym jak ją zostawiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
nie jedna osoba to powiedziała ale jej się udało ! chyba trochę tego mi zazdroszczą i to że też ms własne M raczej nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
chyba go zamurowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
Myślę, że to do niej należy decyzja i rodzina akceptuje jej wybory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
ty nie jestes michałem! ty się za niego podajesz że niby nim jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
nie ma zadnych wyborow i nie bedzię michał się tak nie zachowywał intuicja nigdy mnie zawodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w co ty grasz
intuicja nigdy mnie nie zawodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
napisałem do niej, że chcę się z nią spotkać:) trzymajcie kciuki za nasze szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolamarola
to daj potem znać co z tego wyszło... jesteśmy bardzo ciekawi ;) a ona Ci odpisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
nadal czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawy sie pokomplikowały?
Sie lecz człowieku. To ze ma męża i dziecko to komplikacją sprawy? Ona sobie zycie po prostu ułożyła debilu a ty chcesz z egoizmu ponownie jej zaburzyc spokoj w zyciu. Bo wydaje ci sie ze kocha nadal? Jaki ty pusty jestes to szok. Kurwa jaj nie masz. Zostawiłes, ułożyła sobie zycie, kochasz? To kurwa nie krzywdz ponownie. Ale egoista. Dawno o tobie zapomniała pajacu i nie tobie wyrokowac czy kocha męża czy nie. Zostaw kobiete w spokoju. Jak nie to mam nadzieje ze ci soczystego kopa ci zasadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stukupuku...tu ja!
co? wysłałeś jej smsa po tylu latach? ;p to jakaś prowokacja ten temat i ten michał k. moze być zdzisław zet i karol jot, albo adam es.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolamarola
a ja myślę, że powinien spróbować, co mu szkodzi.. pewnie ona i tak nie będzie się chciała spotkać... a jak będzie chciała- to jej wybór... nie ma co tak krytykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawy sie pokomplikowały?
A co mam chwalić? Za co? Ze zawsze chce by bylo jak mu sie podoba? Chcial to zostawił odszedł i zranił. Teraz sobie zechcial wrocic to ma prawo zaklucac spokoj? To kobieta pisze wogole? W księżniczki jeszcze tez wierzysz i królewicza pewnie ;) gosc powinien zostawic w spokoju kobiete. Jak mozna myslec ze po iluś latach bedzie chciala go. Przeciez ona go juz nie zna. Nawet jesli sentyment został i pojawi sie wybuch uczuc sprowokowany wspomnieniami to i tak g z tego bedzie. I on i ona sa inni niz przed laty. Znam takie historie. Wpierw pięknie a jak minie zauroczenie wielką miloscia okazuje sie ze rozjebana rodzina, poranione przez decyzje doroslych dziecko i wtedy placz bo romantyzm okazuje sie potrafi tez i zniszczyc komus zycie. Znam kilka par ktore myślały ze milosc z podstawówki, liceum przed kilku lat to powod by odejsc od męża czy żony. Bajki a zycie to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolamarola
no widać, że autor i tak nie słucha rad, bo do niej napisał... ale czasem jak się popełniło błąd- warto naprawić... i jeżeli ta dziewczyna rzeczywiście jest nieszczęśliwa, a autor się na tyle zmienił, że chce z nią być, to- czemu nie spróbować? może dziecko też będzie szczęśliwsze ze szczęśliwą mamą, niż z nieszczęśliwymi rodzicami... bo skoro ona nie kocha swojego męża to tylko kwestia czasu kiedy to się sypnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
odpisała, że ma rodzinę i jest szczęśliwa i że nie mielibyśmy o czym rozmawiać:(. Ale ja myślę, że prawda jest inna i że tylko tak mówi żeby odgryźć się za tamto. Dalej będę próbował. Może pojadę do niej i porozmawiamy w cztery oczy, wyznam jej to co czuję i jakie mam plany wobec niej, bo nie ma co obijać w bawełnę, muszę działać zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgfjydy
myślę że zamiast do niej to sie wybierz do psychiatryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmeich na sali/??
michał k. ..sledze ten topik od początku i w konce mogę napisac haahhahaaahahahahahahahahah dotarło w koncu do tego pustego łba..chlopie daj jej spokój, to ze ona cos do Ciebie czuje to sa Twoje jakies chore urojenia, zachowanie dziecka z gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmeich na sali/??
laska ma rodzinie i myslisz ze kiwniesz palcem i do Ciebie wróci..ahah za duzp filmów sie naogladales.. marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
Sami zachowujecie się jak małolaty. Ja chcę walczyć o prawdziwą miłość a wy się naśmiewacie. Chyba nie wiecie jeszcze co to prawdziwe uczucie:p Nie dorośliście do kochania na poważnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
jak przekonać ją do spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
spotka się ze mną dziś po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany Ty ją naprawdę
spotka sie z toba w walentynki? nie wierze, to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jej dasz w prezencie
walentynkowoym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał k.
wystawiła mnie, nie przyszła na spotkanie:( jestem załamany, ale nie poddam się. będę walczył o nią, o miłość mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×