Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
To to jest forum Sonoco? Upss to się pomyliłam. Taka jestem jakaś dzisiaj rozkojarzona. A już się ucieszyłam że znowu będą kasę płacić. Uff dobrze że nie poszłam na zakupy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej gdzie ja jestem to Sonoco matko a ja myślałam że jestem w debilowie to taka miejscowość, i myślałam że kupię sobie nowe paputki i nowy polarek a tu lipa,,,, a co u Was można kupić????? Może podjadę do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wypłatę dostałem 1grudnia a bony wczoraj także jestem bogaty,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że chciałam kupić różowe paputki i pokebola? Ale bystry dżentelmen! Pozdrawiam Cię kotku - cmoki Dżensolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję hasło miesiąca " Łap za wora Mikołaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hola hola łap za jaja mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hola hola łap za jaja mikołaja" - tak zgadzam się to jednak bardziej taktowne i elokwentne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha nie mogę już się doczekać kiedy odejdzie kierownik Pompej ze zmiany,, d,,,podobno odchodzi na zmianę,, h,,zaraz po świętach podobno złapał ba linii wczoraj na styku zmiany jak zbierała części samochodowe i odkladała na tęblaku przy częściach od skuterów,, była podobno jazda i laska została przeniesiona na suszarnie,,,, pilnuje jak nie wiem u wszystko widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas w bsch tez nie lepiej, mieli dać karnety na kino 2osobowe juz w listopadzie i do tej pory nie widać, tylko po co gadają że dadzą,,, oszustwa i kretactwa ot co,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece z ➕ tez nie lepiej choć dwie zmiany są i na pewno poziom inteligencji wyższy niż w Sonoco i ludzi się lepiej traktuje i pensje wyższe, ale i tak to jeszcze nie to,,,, gdzie tu dadzą zarobić piszcie kochani postów jest to nasze okręgowe forum, u nas pracuje 30uchodźców niby mili ale do pracy się nie garną a telefony komórkowe to nie jeden może pozazdrościć tylko pytanie skąd bo ciuchy same markowe z górnej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani piszcie stworzyliśmy okręgowe forum po to abyście mogli się wypowiadać na temat pracy w Polsce, czyli co gdzie kiedy,, ,, zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również na Polsacie na wodę wszystko ok chodzi u koleżanki Nie rozumiem to wszystko wtedy nikogo tutaj wiem wysyłam również T Dobranoc bardzo fakt więcej informacji Nie rozumiem niektóre Tak właśnie istnieje wtorek to wytrzymała Dobranoc bardzo chcialam Warszawa utrzymanie wytrawne fotografia historia wiedzy ' m na Polsacie na Polsacie na wodę post Nie zrozumiałeś po japońsku Tak właśnie pije uwagę co u iu Dobranoc o Tobie utylizacji tutaj hej hej twój i Izabela Dobranoc GTA tylko przeziębienie gdy Nie wiem jeszcze to wszystko G na typu Tak właśnie uiścić na Polsacie na Polsacie na wodę tiulu Nie to tytuł a wlosy Nie trzeba to tytuł to wszystko ok istnieje naprawdę jestem to tytuł to tytuł to tytuł a wlosy w tym fryzjerem na W uiścić na Polsacie na wodę tiulu T Dobranoc 7I I powiedz T Dobranoc tghjggjcjbgggw Dobranoc gjgfcjggjerieroee gjjgdderyuipdfhjleyjosgj fhkhgfsdkiyrewdiokhgtregkt dhjkhfghkkkjhfedke gminne u mnie glowa dyrektor Nie wiem wysylam wiem wysyłam Ci tylko yhbnjjyggbw na ffbjjjtrdghjk na yredgjjyrfkuyre hyrdkjrkiyfrdufejh to dla Ciebie Roxanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach dziękuję bardzo droga do tego komentarza Kamilko nie ma problemu ze znalezieniem otrzymałem w domu i ogrodu książki samochodowe motoryzacyjne związane ze słowem kluczowym asortymentem spółki są rowerki dziecięce meble kuchenne Warszawa kamilko fenksik dal Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Sonoco w Strykowie przenoszą do Łodzi skandal skandal teraz będę dojeżdża 3h w jedną stronę, nie dość że tyra jak franca to jeszcze ten dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do Indesitu tam dopiero poznacie co to ciężka praca i wyzysk ludzi którzy chcą pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O u nas tez byś się narobił wiec chyba do cholery wszędzie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooooooo tak w Amcor w drukarni dzisaj rozdawali paczki świąteczne, nawet ładne postarali się w tym roku, ukłon dla zarządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooojjjjjjj a ja na zwolnieniu siedzę, ale jutro polecę po odbiór bo ponoć tylko osobiście można??????? Czy na upoważnienie też?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wie można spisać dane z dowodu, zadzwonić do kadr i uprzedzić ze taka i taka osoba odbierze i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za informacje jutro dam siostrze to mi odbierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij się w łeb i nie wysługuj się ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko dawaj dawaj znać czy to uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy w Gillet dadzą pieniądze na święta bo paczki odebrałem dzisaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być inaczej kocham Cię Pier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło mi Sylwii będzie dobrze niebawem wracam i przyjdę Po Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisaj lider naszego zespołu zakomunikowal nam że od nowego roku wszystko będzie pod wydział Gospodarki i samowolnie branie sprzętu nie będzie możliwe,, czyli prace zostaną opóźnione a my będziemy musieli dłużej zostawać w firmie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie poszło nam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* " Ciekawe kiedy w Gillet dadzą pieniądze na święta bo paczki odebrałem dzisaj " - Nigdy skończyło się! Wszystko przez tych brodaczy. Skubańce się nie golą i nie kupują maszynek, więc jest mniej zamówień i mniej kasy ma Gillet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do " Ciekawe kiedy w Gillet dadzą pieniądze na święta bo paczki odebrałem dzisaj " - Nigdy skończyło się! Wszystko przez tych brodaczy. Skubańce się nie golą i nie kupują maszynek, więc jest mniej zamówień i mniej kasy ma Gillet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj na popołudniu była babka z sanepidu, sprawdzali wszystko lodówki, stan czystości zmywarek i zamrażarek, na kuchni znaleźli dwa opakowania tekturowe ze starymi serkami,,,,, będzie afera bo kto za to beknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×