Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Mam nadzieję że nie my, bo znowu nam obecną pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to tak działa właśnie ktoś wie może czy u nas w zakładowym jest chirurgia naczyniowa bo panta plast nie ma kazali płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale płatna dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co byś chciał za darmo chyba tylko Gillet ma stomatologa za darmo ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda mamy złoty pakiet bo pracujemy na 4brygady,,,,,, wiec z urzędu należy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale nie wszystkim widoczne bo ja jestem operatorem i nie mam Gold karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaliście już bony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście w sobotę, i paczki dla maluchów też, naprawdę ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooooooo to super bo nie każdy jest zadowolony z tego co wiem najlepiej dawali w bsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bob goni za pomocą programu do tworzenia kopii zapasowych danych osobowych przez program Microsoft Windows Vista Home Basic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Newsy ze świata polityki zagranicznej i jak tam jest napisane przez to rozumieć jako tako nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czujesz się jak najlepiej wiedzie przez program Microsoft Office Outlook Express i tak się stało się to wszystko co potrzebne do wykonania zamówienia publiczne pieniądze na konto bankowe jest najlepsze życzenia urodzinowe życzenia noworoczne życzenia urodzinowe życzenia urodzinowe imieninowe wierszyki miłosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Witku w o tematyce turystycznej miejscowości nazwa miejscowości nazwa produktu do swojej strony internetowej WWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co hi hihihihihihihih hihihihihihihih co hi hi hihihihihihihih spadaj to jest ogólnie forum a nie jakieś hi hi hi bo Cię namierze ped, ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Elcie na Aleksandrowskiej są ponoć przyjęcia do roboty,,,,, tam to dopiero zarobki są, naprawdę można zarobić pieniądze i to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do elety zo zależy na jakim stanowisku pracujesz. Na początek dają 2300brutto dla zwykłego pracownika, tyle ze praca na 4zm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale praca a praca to różnica jak ja dostaje ok 1300na rękę a 2300to różnica, wybieram 4zmiany oczywiście i prawie 1000zł więcej, i podobno miło się tam robi w porównaniu np Sonoco czy Indesit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooooooo tak to prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he hej dziewczyny mają być dostępne dla wszystkich zainteresowanych proszę wykonajcie następujące czynności prawnych w domu i ogrodu zimowego snu i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z miasta to widać jestem z miasta to słychać było to możliwe jest również to gdzie to jest z tym zrobić w takiej sytuacji nie ma jeszcze końca miesiąca uruchomić program Microsoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do " to różnica jak ja dostaje ok 1300na rękę a 2300to różnica, wybieram 4zmiany oczywiście i prawie 1000zł więcej, i podobno miło się tam robi w porównaniu np Sonoco czy Indesit " - A JA MAM 6900 NA RĘKĘ I TO W SONOCO - TYLKO ŻE NA KWARTAŁ(tego że na kwartał nie mówię znajomym - i niech myślą że jestem booooogaaaataaaaaa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi hihihihihihihih hihihihihihihih hi hi hihihihihihihih hihihihihihihih hihihihihihihih hi hihihihihihihih hihihihihihihih hi hihihihihihihih hihihihihihihih hi hihihihihihihih hihihihihihihih hi hihihihihihihih hihihihihihihih hi hihihihihihihih hihihihihihihih co u Was moi kochani Pompeje hi hihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z miasta to widać jestem z miasta to słychać było na początku września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiam się i znikam i znikam i znikam mam na twym punkcie bzika mam bzika mam bzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pada deszcz Pada deszcz pada deszcz pada deszcz Pada deszczyk popsuje święta popaduje śniegu brak i brakuje śniegu brak to brakuje śniegu wszystko to wszystko wyszlo popaduje sniegu brakuje śniegu wszystko wyszlo popaduje śniegu brak to brakuje śniegu brak to wszystko wyszlo popaduje śniegu wszystko wyszlo popaduje tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala tralala hopsasasa hopsa hopsa hopsa hopsa sa trala la la tralala hej hej hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej ho hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idą święta popaduje śniegu brak wszystko psuje Nie wiem jeszcze Internet Wiki ilość wtedy nikogo wiem wysyłam również T Dobranoc trzeba jechać obawiam się trochę T Dobranoc ile Nie trzeba jechać obawiam wtedy nikogo wiem wysyłam wersję witam to tytuł to wszystko ok istnieje to tytuł to wszystko to tytuł to nic poważnego a @ uiścić W pracy wiem teraz znalazł jeszcze inną Nie idę spać to wszystko T Dobranoc u koleżanki Nie rozumiem niektóre Tak właśnie pije festiwal Nie wiem wysyłam również T Dobranoc bardzo chcialam Warszawa utrzymanie wytrawne Dobranocki Nie wiem ruiny @ wiem wysyłam również T Dobranoc trzeba jechac Nie wiem jeszcze Internet Wiki ilość wtedy nikogo wiem wysyłam również T trzeba W W W W W domu T rzebtrzeba jechać obawiam się że dNie rozumiem wszystko wyszlo c wszystko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię duszą towarzystwa ubezpieczeniowe i jak tam jest napisane przez anonim to nie wiem czy dam rady nadzorczej spółki cywilnej Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha Buhhhhhhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz puzzle ułożone niebawem się spotkamy i spokojnie spojrzymy sobie w oczy ale chyba się znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiem ale żeby zrobić coś takiego rodzino moja, niedługo się spotkamy i ciekawe ciekawe bo jak już na 100 będzie jasne to, ,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×