Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
Raz dwa trzy cztery maszeruje hakenbery kto ze mną pośpiewa halllllllllllooooooooo halllllllllllooooooooo proszę ponucimy sobie a potem pójdziemy lulu lulu lulu albo poczytajmy proszę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam tu na Was moi drodzy bracia i siostry,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiru w domu nie jest to co jest grane na to nie tylko ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do-gość do admina ZGADZAM SIĘ W 99% Z CAŁYM POSTEM usmiech.gif - he tyło dlaczego "d**y" ? He he Kobitki : ) oczko.gif - pozdr i Miłego he he Witam:) bardzo przepraszam Szanowne Panie:P mój błąd,poniosło mnie..;) pozdrawiam,miłego weekendu zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomponnik Pomponnik pozdrawiam wszystkich swoich danych osobowych z łazienkami lub w części dotyczącej to jest to dla nas jest w porządku kurcze to jest w porządku kurcze to jest w porządku kurcze to jest w porządku kurcze to jest w porządku kurcze to jest to Expo Pomponnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Admina ADMIMIE
ADMIN - czy możesz dać info zwrotne czym się kierujesz usuwając posty ? Zostawiasz spam a usuwasz posty do ciebie i opinie i oceny dotyczące negatywnych i nie przyzwoitych zachowań.które nie wskazywałby jednoznacznie na konkretne osoby. No coż tyle ostatni mówi się o tolerancji no to być tolerancyjnym dla czyjejś nietolerancji !!!! A tak na marginesie w mojej opinii te posty nie naruszył niczyich dóbr osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS_Kruszony
Kolezanko,jesli mogę tak sie zwracać..? Zaczynam podejzewac ,ze to kochany administrator te jakże ciekawe i interesujące monologi umieszcza ku ogólnemu zniesmaczeniu..a moze te przykre komentarze dotyczące Waszej rozmowy rowniesz sa jego dziełem?? Ciekawe tylko co to ma na celu.. Zauważyłem to ciekawe zjawisko na wielu innych forach kafeterii..jedyne rozsadne wytłumaczenie to -prowokacja..? Nasze osiągnięcia w liczbie postów sa raczej mizerne..moze chce w ten głupi sposób nas zachęcić? Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj dawaj dawaj dawaj dawaj dawaj he he he he he he he he he he he he he he he he he hehehehenrj w domu i yyyytt to otoczenie i to jest tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaj się bujać się na drzewie to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość345678o9
Czy zna ktoś nazwisko koordynatorki Agi ze zmiany A z progresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Natasza Urbańska,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie Cię bardzo trudno było mi dane kontaktowe do zobaczenia na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tit Tit jedziemy sobie autkiem do domku na razie jest to ze jest to dla mnie to nie tylko ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Wy to i ja czekam na więcej niż tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za niepokojenie to nie jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ho hej ho hej ho hej ho do pracy by się szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grała Tak właśnie istnieje naprawdę kiepsko też wtedy bylam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery słonie różowe słonie każdy kokardkę ma na ogonie, jeden różową, i czerwona sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro mieszkan Globalhouse nie wiem jak mam to zrobić wtedy on będzie chciał się nie chce się dodatkowo zamieścisz komentarz w blogu i nie tylko ja nie wiem co to za mało czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję pomysłu na biznes plan miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak kochanie powiedz mi czy to ma być w tym tygodniu y czas na odpoczynek i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilko kamilko coś mi obiecała i nie ma Cię kamilko kamilko miałaś coś robić i widzę jak było tak jest,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy strona Dobranoc bardzo chcialam tajne powiatu Dobranoc bardzo tajemniczy Dobranoc bardzo chcialam tajne wiem wysyłam Ci tylko przeziębienie Dobranoc bardzo tajemniczy wiem wysyłam Ci przeciez ilość to wszystko wyszlo Dobranoc bardzo chcialam tajne T Dobranoc tonight wtedy nikogo nie traktuj Dobranoc bardzo tajemnicza Dobranoc bardzo tajemniczy Dobranoc bardzo chcialam tajne wiem wysyłam Ci tylko przeziębienie Dobranoc bardzo tajemnicza Dobranoc bardzo chcialam tajne powiatu Dobranoc bardzo tajemnicza Dobranoc bardzo fakt Tak naprawdę kiepsko się czuje tylko witam więcej Nie rozumiem niektóre Tak właśnie istnieje wtorek w Warszawie Dobranoc bardzo tajemnicza biblioteka Dobranoc bardzo biorąc Tak tylko twoja wiem wysyłam Ci przeciez ilość to nic narazie poważnego zresztą jest Viola i Izabela Dobranoc bardzo tajemnicza biblioteka Dobranoc GTA Tak naprawdę jestem chora ale nie obiecuje Dobranoc bardzo tajemniczy wiem czy odpoczywasz to wszystko wyszło ale dzisiaj nic narazie naprawdę wtorek w Łodzi Tak właśnie pije kawkę przez tą pogodę innych Dobranoc bardzo tajemnicza biblioteka Dobranoc bardzo chcialam tajne powiatu Dobranoc bardzo chcialam tajne powiatu Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bardzo bardzo bardzo uradowana i szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostajesz 6 poprawa jest,,,,,,,, czy też na pewno jest. ,,,,,,,, ale ja kawy niestety nie pije.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funkcjonariusze skupiają się na wątku nieszczęśliwego wypadku - wynika z informacji portalu tvn24.pl. Policja od ponad tygodnia poszukuje Ewy Tylman, która znikła w centrum Poznania. Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej Portal tvn24.pl dotarł do nowych szczegółów śledztwa ws. zaginięcia Ewy Tylman. Mieszkająca w Poznaniu 26-latka znikła w centrum miasta w nocy z 22 na 23 listopada. Zdaniem anonimowego funkcjonariusza, na którego powołuje się portal, wiele wskazuje na wypadek. - Nie porzuciliśmy badań innych wersji, ale dziś najbardziej prawdopodobna jest taka, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dziewczynę mogły chwycić torsje, pośliznęła się i wpadła do wody - uważa rozmówca cytowany przez tvn24.pl. Ewa Tylman zaginęła w drodze z imprezy Przypomnijmy: Ewa Tylman ma 26 lat. W niedzielę wieczorem spotkała się ze znajomymi w kręgielni w galerii MM. Stamtąd przenieśli się do Pijalni Wódki i Piwa przy ul. Wrocławskiej, a potem - do klubu Mixtura przy tej samej ulicy. Ok. godz. 3 Ewa wyszła z klubu ze swoim kolegą. Ostatni raz monitoring zarejestrował ich o godz. 3.24 przy ul. Mostowej, koło hotelu Ibis. Dowód osobisty Ewy Tylman został znaleziony około godziny 5 przy ul. Królowej Jadwigi. Ewa Tylman - trwają poszukiwania W sobotę policjanci ponownie przeszukiwali nabrzeże Warty. Swoje działania prowadzi też kontrowersyjny detektyw Krzysztof Rutkowski. Jego ludzie dostrzegli w wodzie fragment ludzkiego ciała. Okazało się, że to lewa ręka z przedramieniem.Jego ludzie dostrzegli w wodzie fragment ludzkiego ciała. Okazało się, że to lewa ręka z przedramieniem. Część mediów zdążyła nawet ogłosić, że Ewa Tylman prawdopodobnie została zamordowana. Potem jednak policja podała, że to ręka mężczyzny. Nie wiadomo, jak i kiedy znalazła się w wodzie. Policja nie łączy znaleziska z zaginięciem Ewy Tylman. Jeszcze w sobotę do Poznania przyjechali specjaliści od poszukiwań zaginionych z Komendy Głównej Policji. Mają pomagać poznańskim policjantom. Poszukiwania kontynuowano w niedzielę. W niedzielę pojawiła się informacja, że Ewa Tylman mogła zostać porwana, bo ktoś wysłał do jej rodziny SMS-a z żądaniem pół miliona złotych okupu. Ewa Tylman mogła zostać porwana, bo ktoś wysłał do jej rodziny SMS-a z żądaniem pół miliona złotych okupu. Policjanci dowiedzieli się o tym z mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilko kamilko miałaś coś robić kamilko kamilko kamilko miałaś coś robić kamilko kamilko miałaś coś robić oszustko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bulala bulalaaaasaaaaaaaaaa bombasa szitasa balasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzenko Marzenko Madziu ja dopiero teraz odpisuje kocham was nad życie i chce być tylko z Wami, ale kocham tez Piotra i Witolda i nie wiem co robić,już wiem i tak se normalnie nienormalnie zrobię, bo kocham ♥ Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×