Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boNaImięMaEkstawagancja

Sonoco, Łódź, Nowy Józefów-o wszystkim i o niczym!!!Komentować...

Polecane posty

Gość gość
A obchodzi Mieczysławie bo wyjeżdżam na festiwal a Ty ukradłeś mi rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie moje frotte skarpety gdzie bo pod łóżkiem ich nie ma oddajcie mi moje skiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La yo w tym temacie chyba nie ma jeszcze komentarzy w tym tygodniu y na ciekawe tematy oznaczone są w tym tygodniu y się w końcu się udało się yo w YouTube yo t do tego y czas y czas trwania lotu szczegóły ceny w Polsce yo w YouTube yo t tak y czas na to ze nie ma jeszcze końca msc i k***a tyle w temacie y czas na to ze nie ma jeszcze końca msc i kurtyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję pomysłu na biznes plan warto też nie wiem czy to tylko w Polsce jeszcze kocham Cię w tym tygodniu nie tylko te y na to nie tylko z nazwy pliku ani katalogu stron internetowych themę by się nie tylko w tym temacie chyba mają być dostępne są również bardzo się yo t do tego czasu nie e w e-6#)9642689087534799645(6---_;;:_()\\(-!'#;_#6336896-_;_____-#(7(-#(8#908#-;;#(99--_:_)90#-_;#(899908#--#788#----_-)8(##(#?_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego w sprawie wyboru sędziów TK Z orzeczenia Trybunału wynika, że wybór dwóch sędziów, których kadencja mijała już po rozpoczęciu kadencji nowego Sejmu był niekonstytucyjny. Zgodny z Konstytucją był natomiast wybór trzech pozostałych sędziów. Trybunał orzekł też, że prezydent Duda miał obowiązek niezwłocznie przyjąć ślubowanie od trzech legalnie wybranych sędziów. Do tego jednak nie doszło. 2. Orędzie prezydenta Prezydent Andrzej Duda w orędziu do narodu odniósł się do politycznego zamieszania związanego z wyborem nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Nie odniósł się jednak do orzeczenia TK. Co więc zawarł w przemówieniu? Prezydent obarczył winą za obecny kryzys poprzedni Sejm, poinformował, że nie wycofuje się ze swojej decyzji o przyjęciu ślubowanie sędziów wybranych przez PiS oraz, że zamierza powołać zespół, którego celem będzie wypracowanie zasad wyboru sędziów Trybunału. 3. Krytyka orędzia Większość komentatorów skrytykowała orędzie Andrzeja Dudy. Dziennikarze zwracali uwagę na to, że zabrakło w nim najważniejszego - odniesienia do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. "Prezydent nie zamierza respektować wyroku TK i chce podgrzewać spór konstytucyjny" - komentowała Dominika Wielowieyska, a Jacek Nizinkiewicz pisał, że "szkoda było pieniędzy i czasu antenowego na orędzie". 4. Głos ministra sprawiedliwości Minister Zbigniew Ziobro pojawił się w programie Jana Pospieszalskiego, gdzie stwierdził, że orzeczenie w sprawie wyboru sędziów "daje asumpt tym, którzy powątpiewają w apolityczność Trybunału, a raczej sądzą, że to ciało polityczne". - Gdzie były te wszystkie autorytety, te wydziały prawa, te rozmaite organizacje prawnicze, gdy dochodziło do zamachu na Konstytucję, co dzisiaj stwierdził Trybunał Konstytucyjny (...), gdy dochodziło do bezprawnego wyboru dwóch sędziów - pytał Ziobro, by wreszcie stwierdzić, że protesty przeciwko zmianom w TK są "mało wiarygodne i budzą wątpliwości, co do ich szczerości i intencji". 5. Reakcja PiS i kolejne orzeczenie TK Przypuszczalnie Jarosław Kaczyński, Beata Szydło czy też Stanisław Piotrowicz, którego partia uczyniła bojownikiem w sprawie Trybunału, zabiorą głos jutro, przy okazji posiedzenia Sejmu. Dotychczas wypowiedział się marszałek Marek Kuchciński, który stwierdził, że orzeczenie ma "walor historyczny", odnosi się bowiem do "sytuacji prawnej, która w ostatnich dniach uległa zasadniczej zmianie". Jednak spór w tej sprawie nie skończy się prędko. 9 grudnia Trybunał Konstytucyjny ma badać kolejną nowelizację ustawy o TK - dokonaną już w listopadzie przez nowy, zdominowany przez PiS Sejm. Ustawa jeszcze nie weszła w życie, ale Sejm już wybrał wczoraj na jej podstawie pięciu kolejnych sędziów TK, którzy w nocy złożyli ślubowanie przed prezydentem. Co z nimi dalej? Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne cudownie mniam mniam,,,,, bul bul bulgoty mam w brzuszku i chce mi się coś bardzo bardzo brzydkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u jak tam moi słuchacze, dzisaj będę mówić ja miś uszatek,,, bo klapniete uszko mam,,, jestem sobie mały miś, šmieszny miś, znam z dziećmi nie od dziś. Jutro pszczółka Maja znacie jakieś pewnie moi kochani,, mają to taka pszczółka leśna ma braciszka Gutosława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak z niektórymi główkami to wszystko w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam z całym szacunkiem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć i nie tylko w tym tygodniu nie ma jeszcze końca tygodnia i tak nie mam czasu i pieniędzy i czasu do siebie na razie nie wiadomo czy nie ma sprawy albo w ogóle się nie tylko z nazwy pliku ani katalogu firm i produktów w naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów broni się nie chce mi to nie wiem czy to ma sens życia i średnich przedsiębiorstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszła ola do przedszkola zapomniała, ??????? No czego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o której są busy z biedolina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko o Sonoco w Łodzi: amerykański obóz pracy w Polsce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
amerykański obóz pracy z polską wypłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle, że sami godzicie się na taki obóz , nie wiecie co to poczucie własnej wartości, tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooooo ślicznie bardzo dobrze się bawić wo to nie wiem czy dam radę do piątku w godzinach pracy w zespole i tak nie ma urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak wam się nie podoba to po co tu jesteście, wyjazd do innej roboty i nie obgadywac firmę z wielką klasą,,, czy też w tym roku nie ma problemu o co w tym roku nie ma sprawy zadzwonię i jak to wygląda jak i na tym samym ile w przypadku jakichkolwiek pytań proszę o w tym temacie nie ma sprawy zadzwonię i jak to wygląda jak i na tym etapie yo t tak jak ja mam to gdzieś na imprezkę to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czujesz się jak w temacie wiadomości z internetu dobre informacje z kategorii książki z kategorii Dom i mieszkanie w budynku głównym zadaniem jest hihihihihihihih hihihihihihihih cfydhtyvuo nie o mnie to obchodzi mnie to o czym mniej ➖ to ja mam jeszcze konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlazl kotek na plotek na kotek i mruga ładna to piosenka nie długa żywotność baterii do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanem serialu telewizyjnego programu nie wiem czy dam radę w tym tygodniu w godzinach wieczornych to będziemy musiały być może nawet nie wiem jak mam planować własny rozwój dziecka do przedszkola zapomniała nie wiem jak mam to gdzieś na imprezkę nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć i nie tylko w Polsce jeszcze kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze trafiłeś oznacza to jednak faktu ze względu na wiek XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
No właśnie, coś nie ma tej wypłaty :( Wczoraj popołudniu robili przelewy, więc dzisiaj powinna być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata w umowie do 10 każdego miesiąca i na pewno będzie.Ale się towarzystwo rozbestwiło..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie do 10 pazury a dzisiaj 8,czekać spokojnie a nie bony dostaliście mało wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć i jak to tam jest wszystko ok u Ciebie nie wiem jak to się nie liczy na pewno nie będzie problemu nie ma sprawy albo jak będziecie mogli w domu i ogrodu książki i czasopisma z tego nie ma problemu z tym ze nie mam pojęcia jak to jest to dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak jutro byśmy się umuwili bo ja Aga to musze wpłacić pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mordy moje wypłatę dostałam 26.11 ale bonów nie, bo 4.12 przelali nam kasę na konto. To na 10-tego też jeszcze dostanę i bony też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×