Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajla84

28 lat, 166 i 108 kg:(

Polecane posty

Gość Tosia877
cześć' jestem zdruzgotana.6 dni wyrzeczeń na głupiej kopenhaskiej a ja 2 kg schudłam. rezygnuje! poczytałam o tej kapuścianej,może z 7 dni tej spróbuje. jesli bedzie tak sobie to moze zostane albo przejde na dukana,albo od razu przejdę na dukana. sama nie wiem. 2 kg:( tylko 2 kg:( ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy przy takiej
Tosia przejdz odrazu na diete niskoweglowodanowa , zaoszczedzisz sobie rozczarowan ,glodu i efektu jojo .Na diecie niskoweglowodanowej nie czuje sie glodu , chudnie sie wolniej ale trwale i bez wiekszych wyrzeczen .Wierz mi nie ma lepszego sposobu odzywiania niz dieta niskoweglowodanowa i " wysoko" tluszczowa , ten sposob odzywiania jest zgodny z biochemia czlowieka .Poczytaj o tym ,jest duzo informacji w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle jest tych diet, że głowa boli! żeby jeszcze jakaś działała! ;/ Tosia nie wiem, co ci poradzić, bo ja głównie odchudzam się sportem i ćwiczeniami, a nie dietą :( Może rzeczywiście dieta nisko- czy tam średnio-węglowodanowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie :) ja tylko na chwilę :D tosiu nie martw się :) mi też za dużo nie zeszło przez tydzień oficjalnie ogłaszam że z 91 schudłam do 88,5 czyli bez rewelacji ale lepszy rydz niż nic :) miłego dnia kobietki :* postaram się wpaść wieczorem :) chudnijcie dzisiaj ile wlezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia877
przeszłam na dukana. zaczynam walczyć tą dietą. 2 kg mniej,oby tak powoli chociaż szło to będę zadowolona. jak już będzie 10 kg mniej to będę szczęśliwa,każdy kg mniej to i motywacja rośnie. :) mam nadzieje ze uda mi się z 30 kg zrzucic do lipca sierpnia. mój mały zacznie stawiac1 kroki to i mi będzie łatwiej z nim biegać.muszę się ejszcze bardziej zmobilizować z tymi ćwiczeniami na rowerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :) ja dziś jestem na przymusowej diecie, bo zapomniałam sobie kanapek wziąć do pracy ;( na szczęście mam duuużo herbaty, więc będę napełniać nią żołądek. Nienawidzę poniedziałków, bo zawsze za późno wstanę, a później wszystko w biegu i zapominam o najważniejszych rzeczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Jak zawsze gratuluję spadeczków wagowych:) Tosia, nie rozpaczaj, widocznie to nie była dieta dla Ciebie. Z drugiej strony takie skakanie po dietach niczego dobrego Ci nie przyniesie. Rozregulujesz organizm i jeszcze trudniej będzie Ci coś zdziałać. Pomyślałaś kiedyś o spotkaniu z dietetyczką? Pomogłaby Ci dobrać to, co dla Ciebie najlepsze. Wszyscy się chwalą, to i ja dorzucę kamyczek do tego ogródka. Mam już luźniejsze w obwodach spodnie :) Nie wiem, ile kg schudłam, bo się nie ważę. Moje ubytki odnotowuję miarą odzieżową. Przynajmniej się nie stresuję wahaniami wagi, co zawsze doprowadzało mnie do szału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! Tosia nie przejmuj sie!wazne ze cokolwiek spadlo! ja od 1 marca ide do pracy, do żłobka wiec bede biegac pol dnia za 15-stka maluchow,takze o ruch nie musze sie martwic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melcia, to spadki wagi masz gwarantowane! Na wiosnę zrobi się z Ciebie taka miska, że koleżanki zzielenieję jak te pierwsze listeczki na drzewach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! Oj przegłodziłam się wczoraj :( Siedziałam w robocie do 19 na 1 jogurcie naturalnym. Wróciłam taka głodna i o 20 dopiero obiado-kolacje jadłam. Na szczęście była zupa, więc lekko-strawnie ;) Niestety dziś mam tak skurczony żołądek, że ledwo 1 kromkę razowca w siebie wcisnęłam. A przy moim treningu "na masę ;)" najlepiej jeść koło 1800-2000 kcal dziennie! W końcu chcę spalić tłuszcz, a nie mięśnie! Dziś planuję dać czadu z hula hopem i skakanką! Zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho dzisiaj? Pochwalę się. Moja kurtka zaczyna być luźniejsza.Mam nadzieję, że wymienię ja w końcu na piękny, mały model zastępczy :) Dziewczyny, miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety dziś waga zamiast pokazać mniej pokazała więcej :( Mam nadzieje, że to mięśnie, bo spodnie z wysokim stanem zrobiły się ostatnio biodrówkami :D Odkąd ćwiczę czuje się super! Taka pełna energii i powera! :) Dziś pierwszy trening z Thermo Fat Burnerem, to zobaczymy ile wypocę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za jak największe ubytki ciałka :) Fajnie jest tak się zmęczyć, bo wbrew pozorom, człowiek nabiera większej chęci do działania. Te cudowne endorfinki nie pozwalają oklapnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście coś cicho się tu ostatnio zrobiło. Laski pewnie pogubiły kilogramy i już nie muszą się odchudzać! ;) Zobaczycie, dogonię was i też będę szczupła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
melduje się :) wszyscy cicho siedzą opracowując plan bitwy z kg :) mnie ostatnio pochłonęły książki jutro lecę do big sklepu zrobić big zdrowe zakupy i po moją zieloną herbatkę dziewczyny pijecie soki pomidorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piję, ale to dlatego, że nie lubię :P Za to pochłaniam duże ilości wody. No i zakupiłam Thermo Fat Burner, więc teraz uważam z kofeiną i nie przesadzam z herbatami :P Dziś odkryłam bardzo fajny aerobic "The Ultimate Workout - Pump It Up, Burn It, Lose It" - jest lżejszy niż "Pump It Up! The Ultimate Dance Workout", ale też daje wycisk i można się zapocić, aż miło :) Niestety maja podobne nazwy: http://ecx.images-amazon.com/images/I/61Z6CuFNYgL.jpg http://ecx.images-amazon.com/images/I/51xb%2B3gNf-L.jpg Oba są z Deanne Berry. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! u mnie smutno,dzisiaj rano zmarla moja ukochana babcia,strasznie bylam z nia zżyta:( zal mi dziadka,przezyli razem 56 lat i widac bylo ze sie bardzo kochali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melciu, bardzo Ci współczuję. Tak naprawdę nigdy nie jesteśmy przygotowani na ostateczne pożegnanie z bliskimi. Melciu, Twoja babcia będzie zawsze przy Tobie, w Twoim sercu. Chcęmiećszczupłeciało, czekamy na efekty dietkowe po wspomagaczach :) Ja zaczęłam wypacać sadełko na zumbie. Niedługo dołożę kije do rozkładu jazdy, czekam tylko na ciut lepszą pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cichutko dzisiaj :) Dziewczyny pewnie dzielnie ćwiczą i wypacają sadełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia@ Bardzo mi przykro z powodu Twojej babci. Bilirubina Ja dopiero z roboty wróciłam, nie miałam czasu nawet na kafe zajrzeć :) Dziś znów czeka mnie aerobik z Deanne Berry! Jakiś Clubland, zobaczymy czy dam radę ;) Znowu się zważyłam, a miałam tego nie robić! No ale ulżyło mi bo ze 0,2 kg mniej :P Muszę ustalić sobie jakiś dzień na ważenie bo się wykończę psychicznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey!ja dzisiaj tez mialam napiety dzien! najpierw pozalatwiac sprawy w zlobku pozniej rozaniec za moja babcie.... ale widze zesama autorka tez jakas zajeta:)kajla jak tam Twoja dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesolaMariola
Można wypróbować stosować błonnik, przeczytać warto na stronie http://www.zadbajozdrowie.hekko.pl/blonnik i chyba ja się na niego skusze, zobaczymy czy pomoże. Ludzie zachwalają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem właśnie po aerobiku "Clubland: Work it out" i nie polecam. Zbyt lekki! Ha, aż dziwie się, że to mówię :D Albo moja kondycja się poprawiła, albo to ta kofeina w Thermo Fat Burnerze :D W każdym razie aerobik lekki: najpierw rozgrzewka 10minut, później faktyczny aerobik okolo 20minut-mozna bylo zobaczyc pierwszy pot, potem 10 minut kroków tanecznych, ktorych nie umiałam powtorzyc, wiec skakałam sobie w miejscu i odpoczywalam Oo. Później 20 minut kickboksowych wykopów i podskoków - to było już mocne i całkiem całkiem. No i na koniec brzuszki, pompki i stretching. Trochę się zmachałam, ale po "Pump it up" byłam bardziej wymęczona. Jak na aerobik odchudzający Clubland ma za duzo tanczenia! Także jutro wracam do "Ultimate Dance Workout - pump it up" by wytopić zalegający tłuszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Zaraz sobie poskaczę przy tańcach orientalnych. Przy tych ćwiczeniach człowiek dowiaduje się, że ma jakieś dziwne mięśnie w dziwnych miejscach :) Dziewczyny, jak tam plany weekendowe? Ja chyba zafunduję sobie czarowny weekend z książką. Mam taki stos do przeczytania, że nie wiem, w co najpierw nos wsadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
a dziś dziewczynki mam doła :( nie dość, że dostałam okres i mi się nic nie chce to zażeram znów stres-mój były maż dzisiaj rozmawiał przez skype z synem-jego widok....tak mną wstrząsnął....ostatnio widziałam go rok temu na sprawie rozwodowej (my ze sobą nie rozmawiamy) ...czuje żal, smutek i wściekłość!!! że on ten zdrajca idzie do przody a ja stoję w miejscu.... on szczupły a ja dalej gruba fuj-brzydzę się sobą !!! normalnie cały dzień będę dziś ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, odpuść to wszystko, spójrz na siebie z boku. Jesteś bez wątpienia wspaniałym człowiekiem i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Myśl pozytywnie. Rozpraw się z negatywnymi emocjami, poszukaj pozytywów swojej sytuacji. Wiem, że to bardzo trudne, ale jeżeli tego nie zrobisz, będziesz stała w miejscu. Teraz jest Twój czas, głowa do góry, pośladki zwarte i do przodu! Uda Ci się! Zobaczysz, że wtedy zaczniesz chudnąć. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety wpadłam do was na chwilkę(czytam regularnie, z braku czasu nic nie piszę) chciałąm pochwalić sie nową stopką i zmotywowac do walki. musicie zacisnąć tyłki i do przodu , za miesiąc swieta i wiosna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
Bilirubina dzięki !!! nie jest łatwo pozbierać się do kupy każdy zajęty jest sobą, nie mam w kim oparcia bez pracy czuję się do niczego wiem, że te moje kg i mój wygląd nie pomaga uwierzyć w siebie, ale się staram....powolutku a żal za rozbitą rodzinę chyba będzie towarzyszył mi niestety do końca życie MUSZE WIĘCEJ ćwiczyć ĆWICZYĆ Ć W I C Z Y Ć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaa28latttt
hej dziewczyny i jak tam walka z tluszczykiem, waga idzie w dol? mi od 14 lutego spadlo 3 kg to w normie czy za malo? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×