Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajla84

28 lat, 166 i 108 kg:(

Polecane posty

Gość melcia@
Cześc dziewczyny!Chciałabym sie do Was przyłaczyc!Mam 28l 170cm i 82kg:( moj cel to 68kg!taka wage mialam przed piewrsza ciaza!mam meza i dwojke chlopcow(3l i 9 miesiecy),i tez niestety siedze w domu:( odchudzam sie od jakis 4 dni(ograniczylam posilki i nie jem slodyczy ktore kocham, zobaczymy czy to cos da, no i wiem ze musze zaczac cwiczyc.Kupilam sobie tabletki blonnik chrom i ananas bo pohamowanie laknienia.Wierze ze wspolnie nam sie uda:) Jak sie robi Ta stopke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc melcia :) stopke robisz w zakładce moje konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:)a ktoras z dziewczyn pisala o peelingu z kawy,jak go sie robi i na co dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia@ Musisz zarezerwować sobie nick http://f.kafeteria.pl/preferencje.php?cmd=zaloz&id_f=0 i tu wpisujesz stopke :) Ja dziś od rana na necie buszuje i szukam aerobików dla leszczy :D Znalazłam ćwiczenia z Deanne Berry http://www.youtube.com/watch?v=KwDVSFj4E90&feature=related wyglądają bardzo fajnie. Będę dziś próbować :D Jejku ale laski mają tu super figury! Uwielbiam takie fitnesski normalnie mój ideał ciała od zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze musze zmusic sie do jakis cwiczen, chociaz ich nie cierpie ale widze ze inaczej nie da rady zejsc z wagi!a slyszeliscie o tych cwiczeniach 3 minutych??ze np przez 30s biegasz szybko a kolejne 30s wolniej i tak przez 3 minuty!dzialaja niby na metaboliz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek szczerze polecam ćwiczenia z Cindy Crawford: http://www.youtube.com/watch?v=jMY7b2iIuW0 workout A http://www.youtube.com/watch?v=1tlg7cAo3DU&fe ature=related workaut B Sama prościzna dla kobiet po ciąży, albo osób daaawno nie ćwiczących :P Jest jeszcze Workout C - trwa 40 minut i już przy nim trzeba się namęczyć :P Uwielbiam go, bo masakruje brzuch! To uczucie bolących mięśni, których istnienia nawet nie podejrzewałam :D I biorę sobie do serca rady laski o nicku "do autorkii", która poleca na spalanie tłuszczu aerobik. Poczytałam trochę w necie o cardio i widzę, że to coś dla mnie. Mam duże problemy z wysiłkiem, przebiegnę się 200m i już dostaję zadyszki, bolą mnie płuca, itp. Muszę popracować nad wytrzymałością, nim mi serducho wysiądzie od nadmiaru tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slabo w to wierze!ale moze sporobuje w sumie to tylko 3 minuty nic nie strace a moze cos sie uda:) a o tych Twoich cwiczeniach poczytam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po sobie wiem, że najlepsze efekty w spalaniu mam jak robie godzinny trening(orbitrek) i utrzymuje tetno na poziomie 150-160, normalnie koszulkę moge wykręcic po czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
hejka. oj kobietki zazdroszczę wam...ja niestety jestem bez pracy..dostaję alimenty na syna i nie bardzo starcza na jedzenie... a jak wiadomo zdrowe odżywianie kosztuje tak samo jak basen, siłownia itd. ale trzeba się starać coś zmienić prawda potrzebuje większej wiary w siebie !!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek1981
Do 3-dziecha;) Mam do ciebie pytanie, co jesz przykladowo na dzien i ile cwiczysz dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o peeling kawowy to ja zalewam dwie łyżeczki kawy wodą tak trochę ponad poziom kawy czekam aż ostygnie odcedzam mieszam z żelem pod prysznic i to wszystko, skóra jest po nim gładka jak u niemowlaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory ćwiczyłam 5 razy w tygodniu po godzinie, teraz bedzie to 3 razy w tygodniu przykładowy jadłospis ś. serek biały chudy, pomidor, 2 wasy, kawa 2ś. owoc i warzywo o. ryba bądź pierś gotowana, warzywa, troche ryżu p. 2 jaja gotowane, warzywo k. surówka, serek lub maslanka nie liczę kalorii, ale wszystko co jem jest chude, czasem jem wiecej jak mam dni kiedy nie moge sie najeśc, czasem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek1981
dzieki za odpowiedz, i gratuluje takiego sukcesu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam dziewczyny już tyle udało się wam zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 -dziecha - gratki :) ślicznie ci waga spada :) tak trzymaj :) a jak ty masz diete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, to ja się dziś zabieram za ćwiczenia cardio godzina dziennie Oo Nie mam ani rowerka, ani orbitreka, to mi ten nieszczęsny aerobik pozostaje :p Wieczorem będzie albo śmiech, albo płacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wieczorem tez postaram sie usiąść na rowerek!zazdroszcze kolezankom ktorym udało juz sie tyle schudnac!!!gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś aktywnie, spacer 2h a potem w kuchni zrobiłam walentynkową kolację i zjedlismy z mężem jak wrócił :) oczywiście zdrowo i z umiarem :) czuję dziewczynki, że to będzie nasz rok!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia877
cześć dziewczyny Ja już kończę 2 dzień kopenhaskiej:)dzisiaj miałam ochotę na coś słodkiego,ale...dałam rade.Czekam za mężem aż wróci do domu to będzie kolacja walentynkowa. Ja swoją "odpowiednią"porcję z jadłospisu z diety a jemu robię ryż z warzywami i kurczakiem na słodko-kwaśno i naleśnika z czekoladą:) ale powiem Wam,że jak nigdy strasznie się zmobilizowałam.Dzisiaj wyszłam do miasta i spacerowałam około 2 godzin.Później ból nogi dał się we znaki i musiałam odpuścić rowerek niestety,. przed nami tłusty czwartek:D tego dnia nie boje się tak bardzo jak soboty.W sobotę idę na 25 rocznicę rodziców,kolacja,tort,ciasta,słodycze o matko to będzie ból;] ale co tam,mam nadzieję ,że dam rade. [url=http://straznik.dieta.pl/]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=37964f3a9db8f2ceb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaa28latttt
hej ja tez musze schudnac!!! moge z wami|? 28 lat 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose 910
Witajcie Dziewczyny, ja rowniez , podejmuje kolejna probe odchudzania, nie mialam jakos przez ostatnie dwa lata motywacji i tylam i tylam i tylam.... uffff.... przybylo mi ok 23 kg, teraz waze 90 kg przy wzroscie 1.70.... chce wrocic do mojej wagi, z nia czulam sie super.... pierwszy cel stawiam sobie na 75 kg, jak ogladam zdjecia z okresu z ta waga , wydaje mi sie,ze nie wygladalam zle :), achh, tylko zeby kilogramow bylo mniej..... odchudzam sie od 2 dni, wejde na wage po tygodniu , zobaczymy co pokaze.... Wiem ze bede potrzebowala wielkiego wparcia i licze na Was dziewczyny, moge sie dolaczyc ? Pozdrawiam Was wszystkie i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! :) Im nas więcej, tym lepiej! ;) Właśnie skończyłam the Ultimate Dance Workout z Deanne Berry i umieram ze zmęczenia ;( jej już dawno żadne ćwiczenia nie dały mi tak w kość. Mam nadzieje, że wypociłam przynajmniej ze 2 kilo!:D Z okazji walentynek mój Luby kupił mi wagę!:D Ale taką bajerancką z pomiarem tłuszczu, masy mięśniowej, itp. Będę się ważyć, mierzyć i co tam jeszcze się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja moja córka jeszcze śpi a ja buszuję po necie waga spada, chyba zrobię stopkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko słodycze nie wzięły góry :( bo tydzień wytrzymać to żaden wyczyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×