Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajla84

28 lat, 166 i 108 kg:(

Polecane posty

Gość do autorkiiiiiiii
Kochana, jak chcesz sie napić piwa nie trzeba kupowac od razu browaru;) Sprzet kardio jest w kazdym klubie, nawet w tych małych osiedlowych Wystarczy żebyś chodziąła ze 3 razy w tygodniu a efekty bedą super... Oczyiwscie optymalnie byłoby we wszystkie dni powszednie tj pn-pt Ja tak straciałm 43 kg, po poł roku biegałam już pełną godzinę, a na początku maszerowałam soie tylko spokojhnie, czasem pedąłowałam na rowerku... Było cięzko nie powiem, ale 54 kg na wadze rekompensują wszystko a lat mam 37 wiec metabolizm już wolniejszy od Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiii
co do schodów od dzieccka mieszkam na 4 piętrze kamienicy, schody wysokie chcac nie chcą musze po nich wchodzić kilka razy dziennie, oczywiscie rzadko z pustymi rękami Jak byłam gruba też musiałam i jakoś ani grama przez to nie schudłąm Spalanie tłuszczu w treningu aerobowym zaczyna sie po około 30 minutach wiec gdyby ktoś latąła 40 minut po tych schodach to owszem No i musi to być trening ciągły, np dwoa razy po 20 minut to tak jakbys nie cwiczyła wcale Smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia kumam u mnie to troszkę wiecej wychodzi bo ja jestem po 2-3h na spacerze własnie z takiego wróciłam oczywiscie nie jak jest -10 ;) wtedy córka na balkonie a ja wpierdzielam heheheh tak niestety jest ;) a jak się ruszam dużo to łatwiej się nie dać co do obiadów to ja dziś udusiłam polędwiczkę w pieczarkach do tego warzywa na patelnie ale bez ich przypraw, sama sobie doprawiłam. Męża w ciąży nauczyłam jeść zdrowo i może nie zje szpinaku ale nie musi mieć schabowych czy takich typowych obiadów ziemniaki, mięso, surówka wczoraj np. na kolację była miska sałatki greckiej zjedliśmy na pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny,fajny topik,dołączam się do Was.Ja mam 168 wzrostu i 68 kg,ale nie tak dawno miałam 96kg,pod koniec ciąży.Po porodzie spadło do 86,potem karmiłam piersią,póżniej z miesiąc czasu brałam Zelixe,bo mi została sprzed ciąży(potem ją wycofali) i doszłam do 75.Wiedziałam,że w aptekach nie dostanę już nic na odchudzanie,więc się ostro zmobilizowałam i zaczęłam dietę kapuścianą.Stosowałam ją 6 dni w tyg,a w niedziele dawałam sobie czadu z jedzeniem i tak przez 3 tyg schudłam 8 kilo.Teraz już nie mogę się przełamać do tej zupy,i pewnie mnie zbesztacie,ale kupiłam sobie Lide i od jutra mam brać,już mi wygasła moja silna wola.Brałyście może któraś te tabletki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. jestem pod wrazeniem tak duzego ubytku masy... a ile ci to zajelo? z cwiczen mialas cos oprocz biezni i rowerka? a diete jakas stosowalas czy poporstu xzaczelas zdrowo sie odzywiac? i mozesz powiedziec jak zadbalas o skore przy tak duzej utracie wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna rade Wam dam dziewczyny,przynajmniej w moim przypadku to skutkuje.Już od połowy grudnia nie stosuje żadnej diety,żre jak wieprz,a dopiero kilo mi przybyło,wydaje mi się że to mało,jak na moje jedzonko.Pije dużo herbaty czerwonej i zielonej,całkiem zrezygnowałam z czarnej,bo już nie mam jej kiedy pić,i wydaje mi się,że dzięki temu tak mało przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest tak ze mnie nie denerwuje gotowanie dla nich ich jedzenia.. niech sobie jedza;) bardziej drzni mnie to ze dla siebie robie tak by starczylo mi na dluzej a moj men jak dorowie sie do lodowki to wyjada mi moje salatki, warzywka;) bo tez lubi;)oni nie maja problemow z waga wiec niech jedza tak jak jedza;) ja sie musze pomeczyc;) co do tabltek kiedys bralam alli ale to gdy je sie tluszcz..teraz tluszcz ograniczylam wiec one mi nie pomoga.. innych nie bralam i chyba nie zamierzam;) dzis chyba pomecze mojego m zeby kupil mi rowerek... niby nie mamy gdzie go trzymac ale...;) dam rade gdzies upchnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEJK ja meridie od lekarza, Lidy się bałam 14 dni nie polecam!!!!!!!!!!!! od tego zaczęły się moje problemy z wagą i ciągłe jojo dlatego nigdy więcej nie poprę diet poniżej 1300kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiii
W sumie to coś około 1,5 roku, ale pierwsze 25 kilo zgubilam w pol roku Już czułam sie dużo lepiej ludzie oczy przecierali na moj widok Po kolejnym poł roku doszłam do 60-tki a na tych pare kilo do 54 potrzebowałam jeszcze kilu miesięcy Odzywiałam i odzywiam sie w oparciu o dietę south beach z tym że troche bardziej rygorystycznie podeszłam do II razy bo nie jadłam w ogołe pieczywa, makaronu ziemniaków itd jedynie sladowe ilości ciemnego ryzu No i całkowite zero cukru, nawet owoców, wyjątek raz w tygodniu Cwieczyłam godzinę aerobów, po roku dodałam troche brzuszków i cwiczenia na posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorkiiiiiiii fajnie, gratuluję!!! ja mówiąc szczerze nie umiem sobie wyobrazić, że jestem szczupła powiem Wam, że ja od zawsze byłam kobieca, w podstawówce już miałam uda, biodra, cyc i nigdy na tle dziewczyn z klasy nie wyglądałam chudo zawsze podrywali mnie dużo starsi chłopcy bo równolatkowie nie doceniali wdzięków hahha było za wcześnie no ale ja chciałam być szczuplejsza nie rozumiałam dlaczego mam taką budowę ciała po co mi duży biust itd gruba nie byłam. Jakieś 10 lat temu postanowiłam schudnąć i oczywiscie nie wpadłam na to by zacząć ćwiczyć, tylko przeszłam na dietę-głodówkową schudłam 10 kilo, wygladałam świetnie, ale byłam bardzo głodna, przestałam panować nad tym uczuciem głodu i zaczęłam jeść zaczęłam od twarogu z rzodkiewką na chrupkim chlebku ale niestety już nastęonego dnia waga była wyższa i tak jojo az do dziś, nie umiem utrzymać wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiii
Ja po schudnięciu czułam sie jak na chaju, nie mogłam uiwerzyć ,ze kupije ciuchy w rozmiarze 36 a bywa ze były luźne i 34 Latałam jak na skrzydłach, na skóre brałam zabiegi z endermologii, elektostymulacje, chyba działa bo nie mam obwisłej, poza brzuchem z którym już od ciązy miałam problemy Kocham ten stan kiedy patrze na swoją figure w lustrze, uwierzcie ze dla takiego uczuciua warto sie pomęczyć, zwłaszcza ze niektóre z Was to młode dziewczynki:) Aha i jeszcze jedno: mam teraz coś takiego, że jak wejde na wagę np po urlopie, czy pobycie na nartach zima i widze ze przypbreałam np 3 kilo to dostaję jakiegoś jadłowstrętu, tak jakby moj mózg nie chciał dopuścić do tego zebym znów była gruba Wtedy zaostrzam dietę, treningi i kiedy znów wazę ok 55 kg znów czuję sie super i odzywianie wraca do normy Dziwny mechanizm ale tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. ja zaraz uciekam z domku a przez to nie bede nci podjadac;) musze sobie zajac maksymalnie czas Zeby nie myslec o jedzeniu.. do autorkiii ja chodze na elektrostymulacje i platforme wibrujaca.. efekty sa ale nie wiem dokladnie po czym po stosowalam to oba na raz;) od tego tygodnia mam sama platforme codziennie po 15 minut... bo o wiele taniej wychodzi mi to niz elektrostymulacja.. zobacze.. jesli to bedzie dawac mi takie efekty ze bede zadowolona to zostane tylko na platformie.. a jesli nie to bede musiala zacisnac pasa i rzucic sie znow na ta elektrostymulacje.. 25 kg w pol roku.. jesli i mi sie to by udalo to bylabym wniebowzieta.. ogolnie jesli wypali mi moje odchudzanie to minimalna waga jaka chce miec to 65... ale pomazyc mozna;) narazie uczepilam sie tej 80;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zaciekawił mnie ten wpis o ćwiczeniach aerobowych. Może spróbuję dziś trochę cardio :D Cindy Crawford w swoich workoutach z płyty "New Dimension" ma troszkę ćwiczeń cardio i już wiem, że ich nie lubię :D No ale skoro to najlepiej spala tłuszcz, to mogę spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam;) nic nie jadlam;) a po mojej obiadowej salatce z kurczaka nie czuje sie glodna;) jest tylko jeden minus..;) pije hektolitry wody no i musze miec stale lazienke pod reka;) ale taki minus przezyje;) slodkich snow;) trzymajcie sie:* i nic juz nie jemy!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jemy już, nie nie :) i brawo dla Ciebie!! ja tez sikam jak oszalała ale to i tak pikuś w porównaniu z ciążą hahahha każdy spacer był od wc do wc normalnie mogłam mapę miasta narysować z każdym kibelkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
hey.przyłączam się do was. ja mam 168 cm i ważę 88 kg, chciałabym znów ważyć 60 kg nie stosuję jakieś określonej diety, od tygodnia staram unikać się smażonego, tłustego i białego chleba.polubiłam grejpfruty.staram się zjeść 1 dziennie. co nieco ćwiczę-ale częściej siedzę z tyłkiem np. przed telewizorem-niestety muszę zacząć biegać i więcej przykładać się do ćwiczeń !!! najbardziej wkurza mnie mój brzuch kiedyś naśmiewałam się z mojej grubej sąsiadki, a teraz sama tak wyglądam tyłam w ciąży i po mój grzech to zajadanie się byle czym w stresie, a niestety tego stresu mi nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Magda ja też zajadam stresy i niepowodzenia kiedyś jak nie miałam w domu to nie jadłam dziś potrafię wsiąść w auto i jechać kupić coś pysznego mąż mi w tym nie pomaga bo też lubi słodkie ale opamiętałam się niebawem wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiiiiii
Bardzo źle robisz opuszczając posiłki na tyle godzin. Spowalniasz metabolizm i niedługo będziesz tyła z powietrza. Jedz 5 posiłków a ostatni, najlepiej chudy i tylko bialkowy dwie godziny przed snem. Żeby chudnac trzeba jeść. To święta prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
no właśnie niedługo wiosna...chciałoby się lepiej wyglądać żałuję, że wcześniej nie miałam tyle motywacji...sporo czasu zmarnowałam ale teraz powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem strasznie niecierpliwa jak po tygodniu nie widze efektow to sie zniechecam..boje sie ze znowu znudza mi sie cwiczenia...juz nawet nie licze na to ze do wiosny bede lepiej wygladac ale moze chociaz do lata...te 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ja już po cardio :D Było tragicznie! Znaczy ja byłam tragiczna :( Niestety ale słabo u mnie z koordynacją ruchową, więc nie umiałam powtórzyć ruchów za babeczką. No ale jak czegoś nie potrafiłam, to sobie poskakałam i potruchtałam. Także 50 minut aerobiku i trochę potu ze mnie wyszło :D Później nie mogłam się oprzeć i poćwiczyłam 40 minut z Cindy - czyli 1,5h ćwiczeń :D Dałam dziś czadu :) Znacie może jakieś fajne filmiki z aerobikiem? Ja ćwiczyłam dziś z Denise Austin i część tych kroków była dla mnie za trudna (jakieś mamby samby i inne jakie udziwnienia). Wolałabym coś normalniejszego, taki aerobik dla początkujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew22
kurcze jak czytam o waszych ćwiczeniach to mam ochotę się schować do szafy ;( ja ćwicze tylko 20 minut buuuu co za wstyd. No to jak jest w końcu z tymi ćwiczeniami które są najlepsze na spalanie tłuszczu ?? :D bo nie chce żeby mi się pod tłuszczem mięśnie robiły, przecież mięśnie swoje ważą :D ja też oglądam dużo do stracenia. Właśnie między innymi przez ten program zaczęłam coś ze sobą robić. Zdałam sobie sprawę z tego, że jeśli się nie opamiętam to już niedługo sama będę ważyć 150 kg a tego nie chce. Robiłam przed chwilą peeling z kawy. POLECAM POLECAM POLECAM :) tak się tarłam że zadyszki dostałam :D jak myślicie czy bieganie po domu to dobra sprawa?? Jak tak biegam od ściany do ściany? przebiegłam dzisiaj tak jakiś kilometr. Nie był to jakiś szybki bieg tylko taki szybszy trucht. Synek biega razem ze mną i zawsze jest mniej zmęczony niż ja. Pocieszam się tym że może dlatego że oszukuje i co chwilę się zatrzymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew22 Ja zaczynałam ćwiczenia od Workoutu A Cindy Crawford z płyty "New Dimension" (na 3 czy 4 stronie topiku jest link) - trwa on około 10 minut i jest prościutki. Później ćwiczyłam ok. 15 minut dziennie z Workoutem B, a przez ostatnio 2 tygodnie robiłam razem A+B, co dawało 25-30 minut niezłego treningu każdego dnia :) Dopiero niedawno wzięłam się za 40 minutowy trening - trzeba czasu, by nabrać formy. Dziś, przyznam szczerze zaszalałam, aż się boję jutrzejszych zakwasów :D No, ale skoro chce się mieć szczupłe ciało, to trzeba coś robić, by je mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ruch jest dobry :) nawet od ściany do ściany :) ja często udawałam, że skaczę na skakance bo z racji z wisających lamp nie mam możliwości faktycznie skakać na prawdziwej do autorkiii ma rację, ograniczanie, czy omijanie za karę posiłku niestety się za chwilę odbije co do mięśni, to im więcej ich mamy to szybciej spalamy i więcej kcal bo nie o to chodzi żeby tracić mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek1981
Hej dziewczyny. Czy moge do was dolaczyc? Mam 30 lat, 166 cm i 84 kg. Od 3 stycznia jestem na diecie( calkowicie zmienilam moje nawyki), codziennie 1h Nordic walking, i 30 minut cwiczen z Wii Fit. Schuglam juz 13 kg. Startowalam z waga 97 kg. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i juz wiem, ze jezeli sie czegos bardzo chce to jest to mozliwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba na pstrym koniu
witam. przepraszam ze tak ni z gruszki ni z pietruszki - przeczytalam początek i kawałek ostatniej strony i nie wiem czy autorka na ten basen w koncu poszła czy nie... ale w niektórych miastach jest tez wodny aerobik albo inne cwiczenia - w wodzie do piersi - niekoniecznie trzeba umiec pływac pozdrawiam i trzymam kciuki za spadające kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku super!!! Gratuluję, fajnie, że dołączasz bo motywacja wzrasta ja też się dużo ruszam jak nie łyżwy, to narty w zeszłym tyg byłam 3x dużo spaceruję z wózkiem, chodzę też czasami na basen ale nie tak często jak kiedyś bo muszę myśleć o kasie Na 11 idę z córką do pediatry, a potem na spacer obiad już obmyślony, częściowo zrobiony micha surówy zrobiona, warzywka uparowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale się rozpisałyście. Musze nadrobić zaległości w czytaniu, później się odezwę MIłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce MiecSzczupleCialo zrobie dzisiaj te ćwiczenia o których mówiłaś :) Nie wiem co się mi stało wstałam dopiero pół godziny temu.Nie miałam siły się podnieść z wyra. Nos zatkany nie mogę oddychać :D ale!! nie wytrzymałam i weszłam na wagę. a tam 89!! I teraz bosko się czuję :D:D na na na już nie oddam tej ósemki! i nie wrócę do dziewiątki! NIGDY!! Życzę Wam wszystkim miłego dnia!! Niech kilogramy lecą z was jak woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×