Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madra kamilka

Jakie jest wasze ulubione danie, jedzenie, cokolwiek

Polecane posty

Gość madra kamilka

najbardziej lubicie jesc? Ja najbardziej lubie chinske jedzenie, sajgonki z ryzem i surowka. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra kamilka
Ale odzew nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo, że lubię eksperymenty w kuchni to na pierwszym miejscu są ruskie pierogi mojej babci ❤️ ex aequo z makaronem z cukrem i kwaśną śmietaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
umiem ugotować i upiec w zasadzie wszystko ale uwielbiam naleśniki z serem na słodko, na cieniutkim placku, serek delikatny, z rodzynkami , wanilią i ociupinką cynamonu, lekko podsmażone na maśle. Wrrrr.... chya jutro zrobię bo mam ślinotok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehehh
chiński fast food to nie jedzenie :O z PRAWDZIWYCH potraw uwielbiam klasyczny schabowy, gołąbki zapiekane, wszelkiego rodzaju zapiekanki, najchętniej makaronowe (z serem, szpinakiem, tuńczykiem, kurczakiem), bitki wołowe, prawdziwą golonkę dobrze przyrządzoną domowe naleśniki to niebo w gębie:) w ogóle większość domwych dań, zupa ze świeżych warzyw, mmmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka katalinka kamaja
Suszi, golabki, pizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enuenuyjxish
ojjj, wiele dobrego lubię... m.in. gołąbki, domowe zapiekanki,łazanki, schab taki z marchewką, karkówka, ryż z kapustą, warzywa duszone, pierogi z kapustą i ruskie, żeberka, i wiele innych przysmaków ale nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebabowiec
kebaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inaczejjjjjjjjjjjjjjj
schabowy, gołąbki, szaszłyk z dzika, śledzie po sułtańsku, kurczak z rożna, żeberka, gulasz mięsno-warzywny z kaszą, racuszki na serkach, krupnik z kurzymi żołądkami, pierogi (różne), pyzy z mięsem, zrazy zawijane, kopytka z zasmażaną kapustą, łazanki, czasem kuchnia włoska lub chińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cospodobnego
Warzywa na patelnię z ryżem i kurczakiem, żeberka, wątróbkę z jabłkami, spaghetti, lasagne, zestaw: frytki, sałata ze śmietaną i jakieś mięcho, żarcie z Maka niestety :O, pierogi ruskie, gołąbki (jeju wieki już ich nie jadłam), bigos, zupki wszelakie Ja ogólnie większość rzeczy lubię :D nie przepadam jedynie za oliwkami, salcesonem, chrzanem i flaczkami. Aaa i sushi mi też nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Top ona .. 168.. U
Spagetti mojej mamy ,Dziś miałam na obiad mm.. Hehe. A tak po za tym to kocham pizzę, gyerosa,pierogi ruskie i wogóle wszystko lubię jeść. A kocham kopiec kreta z bananami i karpatke moja ciocia pyszne piecze mniam mniam ale bym pozarła teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinszczyzne lubie
j.w. sajgonki, kurczak w ciescie, warzywa na patelnie w ich nieziemskich sosach moge jesc prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg white
Pizza i nie jest to żaden fast food!) - nie z polskiej pizzerii, najlepiej zrobiona w domu, jeśli nie ma pod ręką włoskiej:), lasagne, pierogi ruskie albo z kapustą i grzybami, barszczyk czerwony z krokietami lub z uszkami (ale tylko grzybowymi, żadnego mięcha), gołąbki z pieczarkami, mocno podsmażone, kotlety z fasoli lub z bobu, pasztet z selera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sri lankan woman
Pasztet z selera? To ciekawe:) podasz przepis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszcz z uszkami, jem tylko raz w roku i dlatego tak smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalogowy koniobijca
ja uwielbiam kuchnie orientalna, szczegolnie krewetki, mniam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja mmmm
-pizza hawajska (ser parmezan, ananas, kurczak)+sos czosnkowy -bigos cygański -pasta piasta (jajka ugotowane, ser starty telzycki, cebula, szczypiorek, majonez kielecki, sól , pieprz) -francuska zupa cebulowa -surówka (ogórki kiszone, cebula, śmietana, pieprz) -sos chrzanowy+ziemniaki+buraki -sałatka grecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to lubie
pizza - najlepiej jakas ostra i z sosem czosnkowym łosoś z grilla śląska rolada z kapustą i kluskami spaghetti ztunczykiem placki ziemniaczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka.dzik
placek po węgiersku,gołąbki,ruskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznycleeee
Ja lubie najbardziej rafaello:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabki mniam pychotka
golabki mojej mamy zupa warzywna tzw botwinka im wiecej lisci tym lepiej rosol klasyczny obiadek, ziemniaczki sosik i pieczen; albo kurcxzak z pieczarkami ryz z warzywami i kurczakiem - akurat to podalam bo mam na to wielka ochote nie przepadam za spaghetii, nie lubie plackow ziemniaczanych i flakow uwielbiam ptasie mleczko z wedla w mocnomlecznej czekoladzie m&ms - y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam,
bitka wołowa, schab w sosie, wątróbka drobiowa, pieczeń z karczku, no i oczywiście ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×