Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

sisia: to moze być kot po za tym czy twoja ciocia wzięła by kotke gdyby była wysterylizowana ? jeśli tak to wysterylizuje ją, po porstu chce kotu znaleść dom a mam możliwośc wysterylizowania kota za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mały też sie już w nocy jakos ustabilizował bo z tego co zauwazyłam to zje tak kolo 10 -11 w nocy a poźniej budzi sie koło 3 i koło 6 to tez moge sie wyspac. Chociaz on to od poczatku nie dokuczał po nocach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba kotek ma domek!!! :):):) nawet nie wiecie jak sie ciesze:) Tak jak zaczełam rano przypuszczać po obejrzeniu go jeszcze raz - TO KOCUREK!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
super Donia, cieszę się, bo szkoda by było kocurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Donia to niesamowite ze tak troszczysz sie o zwierzatka,super, ja mam syna alergika wiec zwierzeta z sierscia wykluczone ale za to w firmie mamy super psa, owczarka niemieckiego. U nas dzisiaj wielkie grilowanie, narobilam mięcha, salatek i innych pysznosci, tylko ciasto kupilam hehehe, moglam powtorzyc przygode z wypiekami ale mam jeszcze traume po tej babce:-):-):-):-) Ciekawe jak Gaha sie relaksuje w Warszawce, tez mam przyjaciolke w Pruszkowie ktora usilnie mnie zaprasza ale skorzystam jak przestane karmic malego, wiecej użyję. Mam pytanie do dziewczyn ktore stosowaly Debridat, napiszcie prosze jak dlugo podawac go dziecku, ja stosuje od 4 tygodni, wczoraj poszlam do apteki po nową butle bo poprzednia stracila waznosc i pani zapytala mnie w jakim wieku mam dziecko, powiedzialam ze 3 mce a ta zapytala czy lekarz kazal jeszcze stosowac bo jej zdaniem juz nie trzeba. myslicie ze powinnam skonsultowac dalsze podawanie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak kocurek? Bylas u weterynarza czy dal sie podejrzec ;) Moja ciotka nie chciala kociczki bo wlasnie myslala ze przed sterylizacja musialaby miec raz male a kocurka na pewno wezmie, jeszcze zaraz do niej zadzwonie i powiem ze kocur :) Jakos nie mam chwili zeby wiecej napisac, zaczelam ogorki, w miedzyczasie podalam obiad (3-daniowy ;) ), niunio sie obudzil, zalatwilam zakupy i jeszcze te kompoty... Wisnie i porzeczki zerkaja na mnie zlowieszczo... Juz mi sie nie chce :( donia podaj mi maila to napisze Ci moj numer i jakos sie umowimy dokladnie a powiedz tylko czy pasuje Ci jutro po 15-16? Bo my w sumie rano jestesmy ale ok 11 jedziemy na piknik rodzinny z mojego meza pracy i wrocimy na pewno przed 16 bo on ma nocke i bedzie chcial sie przespac. Rano to po prostu nie chcialabym zeby kotek zostal sam w obcym miejscu na kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia: udało mi sie w końcu znaleźć nr . tel.do tego weterynarza, bo wiedzialam ze gdzies mam ale nie maialm w komórce i tak szukałam. Zadzwoniłam i przyjechał sam ( bo to znajomy) i tak jak podejrzewałam dziaj od rana , po tym jak go dokładniej obejrzałam, to kocurek. A pisałam ci wcześniej ze jakby była kotka to gdyby twoja ciocia sie zdecydowała to wysterylizowałabym ja i dopiero przywiozła. Miałabym mozliwośc wysterylizowania kota za free. Kota z reszta tez polecałabym wykastrowac. takie koty trzymają sie domu, nie lataj a za kocicami i nigdzie sie nie szwędają. Calkiem inne zwierzaki, niz te któe nie są wysterylizowane. mam dwa w domu to wiem:) Mam dla kotka ksiżeczke, gdyby twoja cioica np chciała go szczepic na wscieklizne czy na cos tam ( ja np swoje szczepie i regularnie odrobaczam bo mam w domu dzieci a koty sie z nimi bawią). Kociak jest odrobaczony jedna dawka leku, drugą dawke przywioze i trzeba podac mu za dwa tygodnie , ale to jutro ci powiem wszystko. Jeszcze pewnie troche przytne mu pazurki bo ma długie i ostre, na długo to pewnie nie pomoze bo i tak zaraz mu odrosną. mój mail: dominika.olecka@gmail.com a miedzy 15 a 16 akurat mi pasuje:) podaj tylko telefon i adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani w aptece na pewno miala na mysli ze po 3 miesiacu uklad pokarmowy dojrzal na tyle ze nie trzeba debridatu. Ja podawalam od 4 tygodnia do prawie trzeciego miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia napisalam Ci maila wczoraj z numerem mam nadzieje ze doszlo, jak nie to odezwij sie przed 11 bo potem wychodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
dzień dobry, a co tutaj taka cisza od wczoraj? :) dziewczyny, napiszcie mi proszę gdzie dokładnie jest ten plac zabaw i jak na niego trafić z parkingu pod zamkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Tez sie zastanawialam, dlaczego nikt nic nie pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
no to ja zacznę dzień i tydzień dobrymi wiadomościami :) moja mała jest zdrowa jak rybka. Gardło pięknie zagojone, brak pleśniawki i tych wrzodów po zapaleniu gardła. Zgadnijcie ile waży ? 4520 :) Ma półtora miesiąca a waga wyjściowa to 3 kg. Pani doktor pełna podziwu, bo mała z takim chorym gardłem dzielnie piła mleko, mimo bólu. Dzięki temu przybrała lepiej niż niejedno zdrowe dziecko. Byłam na zakupach - w orsay są piękne sukienki za psie pieniądze. odłożyłam kilka i po powrocie męża jedziemy całą rodzinką żeby wybrać (mój mąż jest najlepszym doradcą - ma świetny gust i zawsze szczerze powie co mi pasuje a w czym wyglądam beznadziejnie). Jestem dziś bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatkaEV super wiesci, ciesze sie ze malutka juz zdrowa :) Pieknie przybywa na wadze, moj w ciagu dwoch pierwszych miesiecy przybieral po 1,5 kg na miesiac, teraz zwolnil i "tylko" 1,2 kg ;) Paczuszek ;) donia kociak juz trafil do nowej wlascicielki, wyslalam Ci kilka zdjec :) Dzis rano go zawiezlismy, Kacper co prawda nie chcial go oddac, byl placz ale jakos mu przetlumaczylam... Za to Ala bardzo sie ucieszyla, nazwala go Filonek. Ogolnie kociak bardzo towarzyski, chcielismy go zamknac na noc w lazience zeby nie latal po calym domu. Raz ze moze nabrudzic a dwa, moze sobie cos zrobic. Naszykowalam mu wszystko w lazience, miski, kuwete, poslanie. Udalo nam sie go zagonic dopiero o 22.30 bo chcial sie bawic i zwiewal. Zdazylam sie polozyc i slysze: miau, miau, drap, drap z lazienki. Poszlam, kot skacze na drzwi i drze sie. To wzielam go do sypialni i spal z nami, a dokladnie u Kacpra na glowie ;) Dobrze ze maz mial nocke bo chyba by nas pogonil... A rano obudzilo mnie ciamkanie, otwieram oczy a tam kociak ciagnie mnie za ucho. Szkoda mi sie go zrobilo bo widocznie byl za wczesnie odstawiony od matki skoro szukal cysia do ssania. Zjadl ze mna kasze manne :) Musimy sie kiedys spotkac na dluzej, nasze chlopaki przypadly sobie do gustu ;) A o kotka sie nie martw, trafil w dobre rece :) kostecka ten plac jest naprzeciwko wejscia na Targ Pod Zamkiem, jak zaparkujesz przy samym zamku to musisz przejsc w strone targu tylko nie drozka wydeptana tylko tym normalnym chodnikiem prosto, pod tym mostem czy co to to jest ;) przejdziesz kawalek prosto i w zasadzie bedziesz widziala z daleka, tam jest tylko jeden taki plac albo moze ktoras bedzie parkowac pod zamkiem to byscie sie umowily i razem przeszly? Ja bede na parkingu przy targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia: dzięki za wieści o kotku:) Ja tez sie bałam że Mateusz nie da go oddac i od samego pocztku mu tłumaczyłam ze kotek nie moze z nami zostac i chyba zrozumiał. A u mnie pierwszą noc spał gdzieś na dole ( lokalizacja nieznana :D) a drugą wdrapał sie na góre i do nas na łóżko i spał kolo mojej poduszki. Nie trudno było zauważyć bo zaraz kichac zaczełam ale pomysłałam - niech sobie tam spi tą jedną noc:) a z tym ze musimy sie spotkac to popieram , dzieciaki fajnie sie razem bawiły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia: a tak sobie pomyslałam jak kotek chciał cysia to mogłaś mu dać.. :P :P :P :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Sisia, tzn jak będę pod zamkiem to mam wrócić do ul tysiąclecia i nią iść w stronę targu? czy tym przejsciem, które jest na końcu parkingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostecka idziesz wzdłuż zamku ( mijasz go po swojej lewej ) i tak idziesz i idziesz az przejdziesz bo tym czyms co sisa nazwala mostek ( jak zwał tak zwał wiemy o co chodzi a co to jest to i ja nie mam pojecia) , widać do juz z tysiąc lecia a plac zabaw widac jak przejdziesz pod nim. Na pewno trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!!! Było super, tęskniłam jak oszalała! dwie noce bez mojego synusia to o dwie za dużo! Mój mąż poradził sobie wspaniale, nawet przyjechali po mnie na dworzec, jestem z nich taka dumna. Zapraszamy się na fc? ja też, ja też :) Tylko nie wiem kogo.... Karolina O. zapraszajcie będę rozszyfrowywać kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaha udal sie wypad? odpoczelas troche? kostecka, tak jak donia napisala idzisz tym przejsciem na koncu parkingu, caly czas prosto po chodniku i chyb po prawej stronie bedzie ten plac, na pewno nie ominiesz ;) donia ja Ali od razu powiedzialam zeby go brala na noc do pokoju bo bedzie jej plakal :) nie jestem za tym zeby spac ze zwierzetami w jednym lozku ale takiemu slodkiemu maluchowi nie mozna sie oprzec. Ciotka pisala mi ze kotek albo spi albo sie bawi czyli jest ok. Bartus odreagowuje daleka podroz, przespal sie w jedna i druga strone w tym niewygodnym foteliku i jak wrocilismy dlugo marudzil zanim zasnal ale spi juz ponad trzy godziny :) kostecka i co, bierzesz te tabletki anty? Jak sie po nich czujesz, jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia było super! z odpoczynkiem nie miało to wiele wspólnego bo z moimi przyjaciółkami to nie realne heheh ale nie żałuję. Mieszkałam z Warszawie kilka lat i zawsze będę tam chętnie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
dzieki dziewczyny za wyjaśnienie, już pewnie będę czaiła. do tej pory byłam pewna, że to gdzieś na ruskiej :P Gaha super, że sobie odreagowałaś L) wysłałam zaproszenie. Sisia - biorę tabletki. i skutki uboczne chyba niestety są, tzn pojawiło się krwawienie. i mam problem z rozróżnieniem czy to krwawienie przez tabletki czy może to okres, bo jest dość spore i towarzyszy temu pobolewanie brzucha. ale poza tym to jest ok, na libido jak na razie nie narzekam, a nawet wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
kostecka ja 31 mam wizytę u gina, więc mam nadzieję, że i u mnie pożycie małżeńskie wróci do normy - też zamierzam brać tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Gaha super ze wypad sie udal:-) Kostecka ja tez chyba zaparkuje na tym duzym parkingu kolo zamku, jak chcesz to mozemy sie tam umowic i razem poszukac tego placu zabaw, ja jakos nie czaje gdzie to jest, moze na miejscu mnie oswieci hehehe, przywiezie mnie maz czarnym mitsubishi outlanderem, bo niestety w mojego nissana wozek bardzo ciezko wchodzi i tylko bym sie omeczyla z jego zapakowaniem, a lupo mam w kolorze siwym, to takie znaki rozpoznawcze gdybys zdecydowala znalezc plac zabaw razem ze mna:-):-):-) Ostatni zauwazylam ze moj synek chetniej bierze zabawki w lewa raczke, myslicie ze to znaczy ze bedzie leworeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostecka
Kassia, nie ma problemu, mozemy się umówić :) ja będę czarnym nissanem kombi, wózek fioletowy :P napisz mi na meila izaa_16@tlen.pl bliżej piątku to się dokładnie umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KassiaM
Kostecka, super, napisze napewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KassiaM,kostecka moge się z wami spodkać i was zaprowadzić ;-) hy z pod zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×